Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
12. jūnijā 14:29
No tā nav nekādas jēgas. Ja cilvēkam nav nepieciešamības aizņemties naudu, viņš tās reklāmas laidīs gar ausīm. Bet, ja nauda būs vajadzīga, arī bez reklāmām aizņemsies.
Opis
12. jūnijā 14:30
Medijos un internetā vispār vajadzētu aizliegt reklāmas. Ja kādam interesē, ieraksta google un atrod vajadzīgo. Pārāk uzmācīgas jau palikušas, kur arver, tur 100 reklāmas rādās...
to Opis
12. jūnijā 14:45
Bet tad visas ziņu lapas par maksu! Lai internets fukncionētu, kādam jādara darbs, kaut kur jāuzglabā informācija.
ERVINS
12. jūnijā 14:49
tiri riebjas tv3 raidijuma jau atkal atgriezas so kreditu reklamas,vienu laiku bija klusak!AIZLIEGT!
beerdrinkers
12. jūnijā 15:20
ERVINS, arī Opis, ja tu skataties TV, tad jau noteikti ir raidījumi, filmas, kas jūs interesē? Lūk, bez reklāmām to vairs nebūs:) Ak lasāt šo ziņu portālu? Bez reklāmām tā vairs nebūs. Un tavs kategoriskais AIZLIEGT, ir raksturīgs postsovjetiem- ja man kaut kas nepatīk, tad aizliegt. Bet citam nepatiks tas, kas tev patīk, tātad aizliegs:) nav nekāda juridiska pamata aizliegt legāla biznesa reklāmas sabiedriskajā telpā. Par to, ka manā e- pastā, dienā ienāk pa 10 reklāmu spamiem, man ir pamatoti iebildumi- tā ir mana privātā telpa. Bet publiskā vidē, lai arī man tas nepatiktu, reklāmām ir tiesības būt. Sovjietisma sērga mani neskāra, esmu par liberālu demokrātiju- kaut ko aizliedzot, sekos arī citi aizliegumi un, soli pa solim iesim atpakaļ uz totalitāru iekārtu. Es to negribu.
> Opis
12. jūnijā 21:51
pameklē internetā adblock vai labāk ublock ja lieto firefox, tie nobloķēs reklāmas. Reklāmas ir sabojājušas internetu, atceros, kad pirms padsmit gadiem pamatskolā sāku lietot internetu visu ko interesantu varēja atrast bez maksas bez reklāmām, kvalitatīvi mācību materiāli, nebija fake ziņas, kā sāka parādīties reklāmas tā tagad visi dzenas pēc click money, liek fake ziņas lai piesaistītu apmeklētājus, googles meklētājs ir sabojāts, jo piem. mēģinot angliski kko sameklēt par āboliem rezultātos būš 101 saits ar aifoniem un aifonu veikaliem. Manuprāt reklāmas būtu jāaizliedz internetā ja grib kvalitatīvu saturu, savādāk tik pilns ar tādiem "Kiviča grāmatu" nekvalitatīviem saturiem, es atceros ka kādreiz tā nebija.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi