Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Čika kalēji
12. jūnijā 13:32
Nekavejoties apcietināt ašaradenu ,vina darbiba un bezdarbiba sakara ar oiku ir nozidxiga ,sis nelietis demagogs daris visu lai komisijas rezultats butu čiks !
Ivo
12. jūnijā 13:32
ha ha ha ha !!! Tie MAUKAS , kas to afēru izplānoja , tagad prātos kā ''pētīšanas'' procesu izgāzt ......
HHH
12. jūnijā 13:37
Nu kas tur var būt, ja āzi ieceļ par dārznieku. Ašeradens pats bija klāt pie tās krāpniecības izveidošanas. Un ja neko nesajēdz, tad nav ko līst par ministru. Pilnīga bezatbildība. Cietumā tādiem īstā vieta.
Rūdolfs
12. jūnijā 13:56
Kā lai nebalso par ''Saskaņu" ?! Rīgas velēšanās tikai par saskaniešiem bez GKR!
Kurmis Kurmis
12. jūnijā 14:04
Tieši zariņgovs bija Sab.pakalpojumu regulatorā,kad aizgāja andrejeva un viņš bija valdē un atbalstīja zaļo enerģiju!Lūk no kurienes aug kājas OIkam!Tagad,kad jautājums jārisina tad ivariņš asti iežmiedzis aizmūk,tāpat kā KPV .lv šmitelis!Pirmsvēlēšanu kampaņās abi bļaustījās,ka likvidēs oik-u!Kauns tādiem smerdeļiem!
Kurmis Kurmis
12. jūnijā 14:07
Zariņš piedāvā risinājumu OIK afēras likvidācijai Lai samazinātu obligātā iepirkuma komponentes (OIK) slogu, nepieciešams veikt reālās situācijas analīzi, kurā iekļauts objektīvs OIK sistēmas tiesiskais izvērtējums, jāpievēršas arī stingrākai sistēmas dalībnieku kontrolei, šodien preses konferencē pauda Saeimas deputāts Ivars Zariņš (Saskaņa). 2018. gada 07. augusts plkst. 12:56 Tukšs pļūtīzeris,pirms vēlēšanām sola,tagad bēg!
Uhh
12. jūnijā 14:16
Ivar,pareizs solis. LV tagad pieprasīti ir klauni,nevis dresētāji. Nav ko līdzi ākstīties. Fakts,ka tiek darīts viss,lai OIK neatceltu un afēras tēvi un izpildītāji varētu nezaudēt ienākumus.
točna Antiņš
12. jūnijā 14:22
Būs teātris 6 mēnešu garumā...
Topsis no Šilales
12. jūnijā 14:23
OIK atcēlēji KPV ir valdībā !!!! Kāda vēl komisija vajadzīga ? Nu ja ...Aldis jau teica,ka Kaimiņš staigājot ar iedauzītu purnu..Par vēlētāju pie duršanu.
.
12. jūnijā 14:29
Trollim, "oma," tūlīt piemetīsies infarkts.
Ješka
12. jūnijā 14:34
Zariņš ir tāds pats OIK afērists kā lielākā daļa, laikam saprata, ka nesanāks pīt visus ap pirkstu un notinās! Cīnītājs atradies.
Ješkam
12. jūnijā 14:44
Necenties pārliecināt interfronti. Tur taču smadzeņu vietā kremļa vate, Antonijas ielas kremļa troļļu fermas suteneru iedots teksts. Reāli fakti, īstenība viņus pilnīgi neinteresē. Galvenais - noriet Latviju, Saeimu, valdību, NATO, ASV, NA, VVF, tagad arī Levitu utt. Tā labā tiek izmantoti arī zemiski meli.
Vasja
12. jūnijā 14:45
OIK ir tāda pat afēra kā subsīdijas lauksaimniekiem. Kā vienus tā otrus vajag atcelt Eiropas mērogā
Femme
12. jūnijā 15:01
Nu johaidii, Zariņ!!! Tu esi vecis vai neesi??? Tad cīnies līdz galam, nevis met plinti krūmos! Jeb tikai preses klubos smuki pļeperēt māki? Žēl, es Tev ticēju...
Nē islamizatoriem
12. jūnijā 15:05
Vajag tiesat eiropas un latvijas ienaidniekus ,islamistu un pertiķu konrabandistus tapat ka vacu konrabandistu kuģa kapteini ,palaistuvi kura zvejoja libijas teritorialos ūdenos merkaķys un veda uz eiropu slepkavot un parazitēt , nu jau latvijas nodeveju straujumas un kozlovska islamistu salašņas tiek vestas uz latviju !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi