Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Fenomens
12. jūnijā 12:10
Tas, ka /PAR/ ir pretvalstiska organizācija, kuras uzdevums ir šķelt sabiedrību jau sen bija zināms. Viņiem vajadzētu palasīt Levita komentārus šajā jautājumā.
Salvis Dišlers
12. jūnijā 12:12
Tad jau labāk 10 miljonus bēgļiem no Cionisma!
Salvis Dišlers
12. jūnijā 12:14
.... vai varētu izvirzīt Nosacījumu - Izraēla atdod okupētās Palestīniesu zemes, tad mēs atdodam atsavinatos īpasumus, bet ne ātrāk, kā saka - Palestīna brīva no rīta, īpasumi vakarā, Palestīna brīva vakarā - īpasumi no rīta.
Sandra Fon Libau
12. jūnijā 12:16
Es kkā apšaubu, ka kāds tā laika cietušais vēl ir pie dzīvības, ja ir, tad ne jau Latvijā, sen jau spožas vecumdienas dzimtenē vada. Kāda pipara pēc Latvijai jāmaksā par svešiem grēkiem? Un ne jau nu šie ir tie visnabagākie un cietušākie.
Vernons Kiesners
12. jūnijā 12:16
Iestājies noilgums! Tika pieņemts Speciāls Likums par to kā stāsies spēkā 1937. gada Civillikus ar kuru noilguma termiņu sāka skaitīt ar 1992. gada 1. septembri! 10 noilguma gadi pagāja 2002. gada 1. septembrī! Kur palika "Viens Likums viena Taisnība visiem"?
Mārcis Bērzins
12. jūnijā 12:44
Ne jau Latvijas valsts atņēma tos īpašumus, bet gan Padomju savienības vara. Līdz ar ko, tad lai tā ebreju kopiena piesaka zaudējumus Krievijai, kopā ar Latviju, kas arī jau nezin cik gadus turpina aprēķināt okupācijas laikā nodarītos zaudējumus un laikam taisās arī tos pieteikt Krievijai.
Mārtiņš Pāvils
12. jūnijā 13:06
Holokausts notika, lai sabiedrībai "viņiem" nebūtu visu laiku par kaut ko jāmaksā. Ja jāturpina tā jau ne trūcīgā kopiena uzturēt, tad jāsecina, ka ne vieni ko mācījušies, ne otri darbu līdz galam paveikuši.
Biruta Kopmane
12. jūnijā 13:10
jautajums kad maksas kompensacijas par Abrenes ipašumiem, ko vaira ar vieglu roku atdeva krievijai? ka universalveikals vecriga , kas bija armijas ipasums vareja nonakt privatpersonas ipašuma?? ka vareja prihvatizet aizsargu ipašumus privatpersonas.. ?
VITA EGLĪTE
12. jūnijā 13:33
Levits un Sorosa audžubērni ķeras īstenot savu nostādīto mērķi.
Normunds K.
12. jūnijā 13:55
Ebrejiem kompensē, bet latvieši var iet dirst? Un čigāniem kad kompeensēs? Līviem? Poļiem? Kāpēc notiek diskriminācija pēc tautības pazīmes? Un vai viņi tajā apvienībā visi ir īsti ebreji?
Valdis Kalnozols
12. jūnijā 14:24
Latvijā aktualizējies jautājums par ebreju pirmskara īpašumu atgūšanu. Nerunāšu par šo prasību pamatotību, vai ir juridiski korekti sabiedriskai organizācijai atgriezt pirms kara piederošos īpašumus. Nerunāšu arī, kurai tautai tas pienāktos vairāk un kurai mazāk, jo līdzīgas prasības varētu izvirzīt arī citu tautu pārstāvji. Bet runāšu, kāpēc šis jautājums ir tik aktuāls, ka pat prasījis tieslietu ministra Gaida Bērziņa krēslu?! Ebreji ir viena no saliedētākajām un vienotākajām kopienām pasaulē, kura spēj aizstāvēt savas tautas intereses visā pasaulē. Kāpēc arī mēs nevarētu vienoti un stingri aizstāvēt savas tautas un Latvijas intereses? Tautas iekšējos procesos aktīvi diskutēt, strīdēties, sacensties, bet ārēji būt vienotiem un stingri aizstāvēt savas Dzimtenes un tautas intereses?! Ebreju tautai ir savas vēsturiskās priekšrocības, kas sakņojas viņu reliģijā. Jūdaisms ne tikai vienoja tautu, bet arī palīdzēja radīt sākotnējo finanšu kapitālu. Kristietībā "augļu" jeb procentu gūšana, no aizdotās naudas, Bībelē ir nosodāma rīcība, taču ebreji jau viduslaikos guva augļus no naudas aizdošanas! Ebreju kopiena, līdzīgi kā Templiešu ordenis, bija viena no pirmajām sava veida bankas struktūrām, pieņemot savu tautiešu izrakstītos vērtspapīrus visā pasaulē, tā sekmējot naudas kustību pasaulē un kapitāla uzkrāšanos jūdu kopienā. Par Rokfelleru un Rotšildu ģimeņu bagātību zina gandrīz ikkatrs pasaules iedzīvotājs.
Valdis Kalnozols
12. jūnijā 14:27
Ebreju fenomens jeb latvieši arī var Latvijā aktualizējies jautājums par ebreju pirmskara īpašumu atgūšanu. Nerunāšu par šo prasību pamatotību, vai ir juridiski korekti sabiedriskai organizācijai atgriezt pirms kara piederošos īpašumus. Nerunāšu arī, kurai tautai tas pienāktos vairāk un kurai mazāk, jo līdzīgas prasības varētu izvirzīt arī citu tautu pārstāvji. Bet runāšu, kāpēc šis jautājums ir tik aktuāls, ka pat prasījis tieslietu ministra Gaida Bērziņa krēslu?!
Valdis Kalnozols
12. jūnijā 14:29
Finanšu uzkrājumi veido tautas neatkarību, arī dod iespēju kontrolēt medijus, vienu no demokrātiskās sabiedrības galvenajiem sabiedriskās domas veidojošiem instrumentiem. Finanšu līdzekļu ziedojumi politiskām partijām palīdz iegūt atbalstu dažādu jautājumu risināšanā. Ebreji nav vienīgā pasaules tauta, kuru vieno kopīga reliģijā. Arī zoroastristi Parsi no senās Irānas un Indijas ir spējuši saglabāt un apvienoties ap savu, tūkstošiem gadu veco, reliģiju. Parsu redzamākie pārstāvji ir dziedātājs Fredijs Merkurijs, indiešu auto rūpnieks RatansTata , kuram Lielbritānijā pieder Jaguar Land Rover autobūves uzņēmums. Arī Libānas kristieši maronīti ir saliedēti un atbalstoši visā pasaulē . Redzamākie viņu pārstāvji ir dziedātāja Šakira, aktrise Selma Hajeka un pasaules bagātākais cilvēks, Meksikas miljardieris Karloss Slims. Vēl saliedētāka un vienotāka ebreju kopiena ir kalnu ebreji Tati, kuri nāk no Azerbeidžānas un Dagestānas kalnu apvidiem.
Valdis Kalnozols
12. jūnijā 14:30
Arī mūsu tautai ir sava reliģija - Dievturība, kura saglabājusies mūsu tautas teikās. Tikko nosvinētie Jāņi - vasaras Saulgrieži, ir Dievturības svētki ar tiem raksturīgajiem rituāliem. Tautas vienotības sajūtu ir jāaudzina jau no bērnības. Jūdi no mazotnes saka, lai neatkārtotos otrā pasaules kara holokausts, tautai jābūt vienotai! Jūdaisms sekmē pašpārliecinātību, bez kuras ir grūti sasniegt mērķus. Mūsu tauta augsti godā labi padarītu darbu, bieži fizisku darbu, bet tikpat svarīgi ir dot apziņu, cik svarīgs ir prāts! Ortodoksāls jūds nevar darīt fizisku darbu, lai sevi nodrošinātu, to viņam jāprot izdarīt pielietojot prāta spējas.
Valdis Kalnozols
12. jūnijā 14:31
Mūsu tauta kritiskās situācijas spēj būt vienota, to parādīja, piemēram, nesenais valodas referendums, kad Londonā tautieši stundām stāvēja rindā, lai nobalsotu par latviešu valodu! Kāpēc mēs, tikpat vienoti un stipri, neaizstāvējām tiesības, piemēram, uz Abrenes teritoriju?! Kāpēc pasaules varenie atlaiž miljardu parādu Grieķijai, bet ne mūsu valstij?! Tā nebija mūsu valsts, kura spekulēja ar tukšu gaisu, jeb tā saucamajiem finanšu instrumentiem, kas noveda pie pasaules ekonomiskās krīzes!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi