Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
137 komentāri
Sakārtot:
KAD VIDIS KRATĪS LATVIJAS IZFENDERĒTĀJUS
2019. gada 11. jūnijā 14:45
vienotibu zzs na tarantulas ?
jaunā dizķibele ir klāt
2019. gada 11. jūnijā 14:45
bablis neienāk un vidis uzsācis izņemt latvijas ticīgo ziedojumus,jo prāvesti par tiem neizsniedzot darījumus apliecinošas kvītis.
Huiņa
2019. gada 11. jūnijā 14:45
Smirdigs banditu kantoris
KAD VIDIS KRATĪS LATVIJAS IZFENDERĒTĀJUS
2019. gada 11. jūnijā 14:45
vienotibu zzs na tarantulas ?
KAD VIDIS KRATĪS LATVIJAS IZFENDERĒTĀJUS
2019. gada 11. jūnijā 14:46
vienotibu zzs na tarantulas ?
Jā,bet
2019. gada 11. jūnijā 14:48
Pīdaru sektu mītne🤪🤪🤪
Kr
2019. gada 11. jūnijā 14:49
Āmen !!!
Svētais Naivums
2019. gada 11. jūnijā 14:51
Baznīcai sāk atņemt 10 - to tiesu? Vai nu valstij grūti laiki vai arī tainība zemes virsū sāk iestāties?
pāvests
2019. gada 11. jūnijā 14:53
job.neticīgie ,ellē jums degt
izbadējies Putinkvekšķis
2019. gada 11. jūnijā 14:54
KAd kratīs rusnacistu seperātistu LKS noziedžigo grupējumu un Saskaņas nacistus?
Ina
2019. gada 11. jūnijā 14:56
Vai pēc likuma baznīca nav atdalīta no valsts, neesmu gan par to pārliecināts, ja jā tad ko VID dara baznīcā
kreacionists
2019. gada 11. jūnijā 14:59
Drīz visa zinātne nolieksies Jēzus Kristus priekšā. Latvijas skolās un Univeritātēs astronomijas, ģeologi, matemātikas, fizikas, bioloģijas, vēstures, teoloģijas, botānikas, ķīmijas profesori un eksperti norādīs, ka zinātnes likumi un Visums norāda uz tās Radītāju un Veidotāju - Kungu Jēzu Kristu. Zinātieki Latvijā būs lielākie evaņģēlisti, veidos programmas TV un liecinās visai Latvijas tautai patiesību - ka Visums un zeme ir radīta un ka Radītājam ir Vārds - Kungs Jēzus Kristus. Otrkārt, Darvina teorija tiks uzskatīta par meliem un ateistu izdomājumu.
kreacionists
2019. gada 11. jūnijā 14:59
Kad Darvins 1856.g. radīja savu melu teoriju, kurai pats neticēja, trīs lielākie zinātnieki eksperimentāli pierādīja viņa melus. Dzīvību radīja Kungs Jēzus Kristus - bioģenēzes likums (Luis Pastērs – eksperiments 1859.g.). Pastērs visiem sava laika akadēmiķiem pateica, ka evolūcijas teorija pēc viņa teorijas nekad netiks atzīta par patiesu, nekad necelsies augšām. Cilvēku radīja Kungs Jēzus Kristus - ģenētikas likumi (Gregors Mendelis, eskperiments 1864.g.). Mendelis lasīja Darvina darbu par sugu izcelšanos, taču ar savu eksperimentu pierādīja viņa melus, pamatojot ar matemātiku, ka ģenētika atbalsta Bībeles mācību par sugu nemainību ar variācijām. Cilvēks vienmēr kopš radīšanas ir cilvēks). 19.gadsimta beigās pret Darvinu uzstājās lielākais tā laika zinātnieks Lords Kelvins un kurš mācija, ka ģeofiikas un astrofizikas dati liecina par jaunu Visumu, kurā evolūcijas proecesam nebija laika notikt – ka evolūcijas teorija ir spekuilācija. Šo visumu radīja Kungs Jēzus Kristus - pirmais termodinamikas likums (Lords Kelvins ). Bībele ir nemaldīgs Dieva Vārds par pasaules un cilvēka radīšanu - tā uzskatīja modernās ķīmijas pamatlicējs Roberts Boils - kurš lekcijās skaidroja, ka ateisms ir lielākais absurds, muļķību, bet Kungs Jēzus Kristus – Visuma un cilvēka Radītājs. Pasaules lielākais zinātnieks Īzaks Ņūtons, fizikas profesors Blezs Paskāls un astrofiziķis Johanns Keplers mācīja, ka Visums ir ap 6000.gadu vecs un to ir radījis Kungs Jēzus Kristus. Jautājumi ateistiem - -vai nav dīvaini, ka evolūcijas teoriju nekur neredz 21.gadsimtā - ne pie augiem, ne cilvēkiem ne zoo pie pērtiķiem? Turklāt saule un citas tūkstošreižu lielākās zvaigznes nevarēja kā gāzu maisījums saspiesties, jo gāzu īpašības ir izplesties un atdalīties no citām gāzēm? Kā tad radās saule, fizikas likumi, smadzenes, acs un ko darīt ar vēsturnieku - Flāvija, Tacita, Luciāna, Talmuda, Plīnija Jaunākā - liecībām, ka Jēzus Kristus dzīvoja Jūdejā un darīja zīmes? Evolūcijas teorija ir atrodama ateistu smadzenēs, lai gan lielākie zinātnieki Lords Kelvins, Galilejs, Maxwells, Listers, Fabre, Faradejs lasīja Bībeli un dabā redzēja Dieva pirkstu nospiedumus.
Peters
2019. gada 11. jūnijā 15:03
Komunisti valda. Jezus visu prot pavairot! Lasiet jauno deribu! No ta ar vini baidas. Iegaja katolu baznica? Loti labi, lai gaida drizu atbildi. Pieradusi palikt nesoditi! Ka suni saoz galu, ta sie naudu.
Decoy
2019. gada 11. jūnijā 15:04
But Black pill without execution did lead to holiday info partialy so all color rainbow pills do have their + and -.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi