Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
latvietis11
8. jūnijā 20:58
Slava Ukrainai! Rusnacistu Vlasova armijas teroristi atkal gaudos no Putina pažobeles,jo viņiem neļaus slepkavot.
Ivo
8. jūnijā 21:09
Lai iet nahuj banderas🖕🖕🖕
Ivo
8. jūnijā 21:09
Lai iet nahuj banderas🖕🖕🖕
Vafen ss
8. jūnijā 21:10
Nacistiskie banderovci ir jāatbalsta ,heil kitler !
RuSSen okupanten teRRoristen
8. jūnijā 21:13
Rusnacisti ir jāpizdģī lūdz tie gnīdas izsmirdēs no šis zemes.
Vasiļij Kakaškin
8. jūnijā 21:17
obosral fašistkuju Rossiju,stal čelovekom.
Ivo
8. jūnijā 21:43
Paldies Dievam -- beidzot Donbasa bērni saņems mācību grāmatas ! Pakārt ukraiņu vanckarus -- bērnu un sieviešu slepkavas !!!
āpsis
8. jūnijā 22:07
kāds sakars Latvijai ar Ukrainu? es neko nesaku par ukraiņiem, bet tā ir mūsu nodokļu nauda!!! ja Latvijā kaut kas,tad ukraiņu valdība mums arī maksā?????????
to āpsis
8. jūnijā 22:25
Ko klaigā -- saskaņā ar pēdējo Latvijas ziņojumu Evropai , mēs esam viena no vistrakāk augošajām ekonomikām pasaulē , nemitīgā algu un pensiju palielināšana ir padarījusi Latvijas strādniekus un pensionārus gandrīz jau par miljonāriem ..... kādus gadus atpakaļ TU jau apmaksāji ukraiņu patērētās gāzes rēķinus !
imho
8. jūnijā 22:36
Palīdzības sniegšana ir viena feina padarīšana. Šinī krastā varēs drusku iegrābt uz kopējā fona, un tanī pusē arī būs ko sadalīt. Gala patērētājs saņems morālo atbalstu no EU un NATO dalībvalsts.
pūce
8. jūnijā 22:41
Hi,hi,hi----Latvijas valsts nefinansē Latvijas iedzīvotāju ārstēšanos ārpus Eiropas Savienības. Diemžēl, reālā situācija ģimenēm ir tāda, ka retu vai sarežģītu slimību gadījumos palīdzība jāmeklē ārpus Latvijas. Bērni ir pelnījuši saņemt visaugstākā līmeņa ārstēšanu, kas balstīta uz mūsdienīgiem zinātniskiem sasniegumiem. Jaunā labdarības programma ir vērsta uz palīdzību smagi slimiem bērniem, kuriem nepieciešama ārstēšanās Krievijas klīnikās un kuru ģimenes pašas saviem spēkiem nespēj segt ar to saistītos izdevumus. Kompānija „URALHIM” un „Ziedot.lv” – ir vienojušās par sadarbību, lai sniegtu palīdzību smagi slimiem bērniem, kuriem nepieciešama specifiska ārstēšana vai rehabilitācija labākajās klīnikās Krievijā. „URALHIM” nodrošinās finansējumu 80 tūkstošu eiro apmērā, kas paredzēts bērnu izvietošanai klīnikās un ārstēšanai.----------Pasu tautai un berniem nevajag.
xxx
8. jūnijā 22:42
Vai nebūtu pareizāk šo summu piešķirt mūsu pašu bērniem, un nevis visu laiku rīkot tikai labdarības akcijas lai bērni varētu dzīvot.
Filips
8. jūnijā 22:52
45 tukst tas ir piliens okeana kapec nepieskira 4 tukst un to lepni varetu pasniegt arlietu ministrs ja protams vinam nebutu neerti nav ko kemoties ja pasiem tuksas kabatas
beerdrinkers
8. jūnijā 22:53
Klau, moš Latvijas valdībai ir jāpalīdz savai tautai??? Tas ir primārais! Latvijai nav naudas, lai kādam palīdzētu, ja vēlas, ar plašu žestu atdot kādam naudu- lūdzu, deputāti, no savām algām, savām kabatām! Alegoriski- taviem bērniem nav pārtikas, bet tu paņem sms kredītos naudu un nopērc belašu kaimiņu bērnam! Tas ir precīzi, Latvija ir parādā SVF milzu naudu! Un atdod citiem? Nu tas ir vāks:(((
Ivo
9. jūnijā 09:57
Kāda vēl nodokļu maksātāju nauda , jo ātrāk banderu cūkas tiks likvidētas , jo labāk !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi