Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Arvidas Sabonis
30. maijā 07:18
Pareizi būtu teikt izdzimšana!
Kurmis Kurmis
30. maijā 08:01
Daudzi fakti jau bija lasīti!Galvenais ,lai ir labs prezidents un strādā Latvijas labā!Ja kādam te ir iebildes pret ebrejiem,tad atceramies M.Vulfsonu!1988. gada 2. jūnijā viņš uzstājās ar runu par Latvijas okupāciju un atklāti nolasīja Molotova—Ribentropa pakta slepenos protokolus un publiskoja Latvijas okupācijas faktu! Veiksmi Levitam!
Renārs Zeire
30. maijā 08:12
Izklausās ļoti sakarīgs Prezidents , tik arī jacer , ka savus vārdus īstenos darbos. Un neredzu ne mazāko jēgu interesēties par viņa privāto dzīvi , tik apkārt skatos visi apspriež viņa privāto dzīvi . Nu un vai viņš ir viens vai ar sievu , nu un kur viņš dzīvo ?? Par to nebūtu jāinteresējas , vajag intresēties par to ko viņš plāno darīt Latvijas labā , neviss mums jazin ko viņš ēd brokastīs .😂
Ervins Abols
30. maijā 08:39
Jo mazāk lidīs tā cilvēka dzīvē, jo ilgāk viņu neskalos. Lai strādā, lai veicas, kaut gan pie mums prezidents nav nekas.
Moris Osis
30. maijā 08:46
Es teikšu tā- beidzot viens riktīgi sakarīgs vecis, par kuru nebūs kauns pasaules priekšā. Lai Jums viss izdodas, Levita kungs, mēs gribam ar Jums lepoties!
Kitija Sku
30. maijā 08:57
Tik daudz kļūdu rakstā..... Varbūt der kādreiz pārlasīt? 😅
Egle
30. maijā 09:25
Nekas ievērības cienīgs no viņa nav ne redzēts, ne manīts un kas vēl aizdomīgi, ka (N)acionālās (Ā)kstnacistpastalas arī atbalstīja levita kandidatūru, tas liek man domāt, ka tas Levits neko priekš Latvijas cilvēktiesību jomā neizdarīs.
Sēņu Vecis
30. maijā 09:26
Egļa, lāpotsnācist, kad mauksi do Rosjas paradīzo ?
Dzintars Lielais
30. maijā 09:30
Kurmis, tagad atceries to ,ka M.Vulfsons bija čekas stukacis,kā tev šitas iet pie sirds,koe
Sandra Kresla
30. maijā 11:22
Cienījamie žurnālisti! Vai tiešām pat rakstā par Valsts prezidentu jūs nevarat izvairīties no drukas kļūdām!?
Violeta Siringa
30. maijā 11:23
Avoti ir jālasa rūpīgāk - tajā LA intervijā par Vācijas radiem viņš stāsta, ka mātes vectētiņš (nevis viņa) emigrēja uz Vāciju, tāpēc viņa paša vecmāmiņa uzauga runājot vāciski, bet pēc tautības viņa vienalga bija latviete, tātad arī viņa māte nav vāciete. Turklāt viņš runā tikai par savas vecmāmiņas atgriezšanos Latvijā. Tāpat viņš arī saka, ka tēvam ar ģimeni ļāva emigrēt, jo viņš bija disidents, nevis tāpēc, ka ebrejs.
VITA EGLĪTE
30. maijā 11:39
Saikni ar tieslietām mēs visus šos gadus izbaudām. Neviens no lielajiem zagļiem neskstās uz rūtainu sauli. Un bizness! Sorosonkuļa audzēknis, sapelnījies uz valūtas svārstības spekulācijām. Tauta gavilē!
Zane Līvmane
30. maijā 12:14
lai viņam laba veselība un liela izturība!
Janis Skutels
30. maijā 14:09
AR PARLIECIBU - IZTURIBU UN DIEVA SVETIBU ! ! !
Astrida Laveeda
30. maijā 14:18
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/electrolv Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi