Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
22. maijā 07:41
Ai,kā gribās vēl un vēlreiz palasīt K.Marksu,gudrs vīrs bija. Cerams ,ka šitā figņa Latvijā drīz pazudīs....
Sēņu Vecis
22. maijā 09:38
Taisnība, Pājōlkin. Lasi labāk savu marksu un nelien ar savu bankrotējošo ideoloģiju komentāros.
Sēņu Vecis
22. maijā 09:51
Bet Pājolkin, tu taču pats sev runā pretī . Tu esi izteikts zōwietiskais antisemīts, aber tagadiņās slavē Karlu Marlu.
Dzintars Lielais
22. maijā 10:03
Georg,es savus uzskatus nemainu, atšķirībā no tevis,kolaboracionist un tāpēc ej dirst
Sēņu Vecis
22. maijā 10:03
Bet Pājolkin, tu tašu pats sevi reklamējai kā lielkrievu šovinistu un nacistu, abet tagadiņās slavē Karlu Karlu. Kā tavs nacisms klapierē ar marlisma teoriju ? **** Tu esi tāds pats kā biedrs lāpotsnācists Dīšlers - viņam marlisms un reliģija ir viens vesels.
Sēņu Vecis
22. maijā 10:04
Pājolkin, tev nav nekādi uzskati, bet gan bankr. KPSoSīskās ideoloģijas atavismi tavā galvā.
Elysse Barsoum
22. maijā 10:26
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Sēņu Vecis
22. maijā 10:27
Pājolkin, tu esi īsts zōwietiskās ideoloģijas koncentrāts. Tipisks Uļjānowa novembra tēžu staigājoša reklāma. Tu, tāpat, kā tava bankr. KPSoSīska , dara visu " z točnostju na oborot " - runā vienu, domā citu , aber dara pilnīgi pretēji. Lai atceramies kaut vai Uļjānowa tēzes par tautu pašnoteikšanās tiesībām, zemi - zemniekiem un fabrikas strādniekiem. ***** Tavs sobutyļņiks un pulciņa biedrs lāpotsnacists pūce pat apgalvo , ka lōnina tēze par tautu pašnoteikšanās tiesībām esot bijušas tautām........ Krievijas impērijas zastāvā. Kaut kāds užas. Kas notiek tavā un pūces galvā, neviens nezina. Kaut kāds klusais vājprats.
Li Ka
22. maijā 12:48
Dzintaram, kurš tēlo lielo. Tu izlasi gudra cilvēka Ļeņina darbu "Mazu tautu nacionālisms un lielkrievu šovinisms", Vēstules kongresam, Kopoti raksti, 22 . sējums. Labs lielkrievu šovinistu raksturojums. Padomā par to, kāpēc neviena no bijušajām respublikām vairs negrib kopā ar krieviju. Neviena. Pat iestājās NATO vai virzās uz to. T.s. "brāļu" tautas", ukraiņi pat karo pret krieviju, bet Batjka arī nemaz tik ļoti negrib vairs draudzēties ar krieviju. Pat georga "lentas" aizliedzis, pats savus simbolus ieviesis to vietā. Kāpēc tā? Padomā par to. Ja spēj loģiski domāt, ne tikai kremļa propagandas frāzes atkārtot.
Austris Hermanis
22. maijā 13:40
Nekas, drīz visi būs ārā no parādiem un gozēsies miljonāru sarakstos...
Lāsma Kalnozola
22. maijā 16:42
Būs interesanti pavērot kādi uzkrājumi KPV.LV ministriem būs nākamgad
Blūms Edgars
22. maijā 19:41
Einal
Mārtiņš Pāvils
23. maijā 07:18
Kā var pelnīt 65 tūkstošus gadā, bet būt parādos līdz ausīm? Trakākais, ka šādus vienas dienas domāšanas cilvēki tiek iecelti par ministriem. Un pēc tam brīnās, kāpēc tauta ar skepsi izturas pret valsts varu un tās loģiku un rīcības spēju..

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi