Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
20. maijā 08:52
Diemžēl...! Vakar vispar kas darījās uz Saulkrastu - Rīgas ceļa, tas biaj marasms. Korķis no Saulkrastiem līdz pat Juglai! Ungalvenie vaininieki- ātruma ierobezojums Baltezera un luksofori pāris pa ceļam, ka arī vnk mentu nevēlēšanas strādat, regulēt satiksmi, ali plūsma būtu normāla! Nav īšti saprotams,par ko menti saņem tādas astronomiskas algas, ja reāli neko nedara!!!!
Juhans
20. maijā 08:57
Noliec savu vāģi / Saulainās dienās / Paņem taksi / Ja nevari citādi
Pareizi saki
20. maijā 09:11
Menti, nevis izglītoti policisti. Ak, jă, policijas akadēmiju likvidēja. Kautkas neiedomājams? Starp citu, daudz braukājot pa LV ceļiem, policistus var sastapt Valmieras apriņķī un Kurzemes pusē. Citur tikai menti.
mjā
20. maijā 09:26
Saeimai steidzami jāpieņem likums, kas aizliedz kokiem skriet virsū automašīnām.
Gudrite
20. maijā 09:29
Nu neesiet tik ĺauni pret policistiem, nav jau viegli viñiem!Es zinu daudz labu policistu,mùsu novadà tàdi dzìvo.
Mm
20. maijā 09:32
Policistu vienkārši nav,viens kruķis pa visu rajonu,tur tak neviens neiet strādāt,īsts ūķis.
Gudrite
20. maijā 09:35
Paßi autovadìtaji vainìgi, bail iet lìdz autobusa pieturai pa Skaistkalnes ßoseju, ar riteni vispàr bail braukt, uzñem fùres àtrumu, un cilvèks spiests paßà gràvja malinà pàrvietoties
Pastalkvekšķis
20. maijā 09:44
Nav ko satraukties,dabīgā atlase,dievs nav frajers,
Gudrite
20. maijā 09:55
Paßai vien jàuzmanàs,bet tik un tà nesaprotu ,kàdà te sakarà policisti? Ja brauc skaidrà, ievèro noteikumus satiksmè ,policists varètu darìt citu, derìgàku darbu!Tà kà derètu nenaidoties,bet paßiem labàk braukt, cienìt vienam otru!Ja kas, man nav rados policisti, es tikai nevaru saprast to stulbo, neadekvàto zàkàßanos!Jauku dienu!
P
20. maijā 10:00
Sodi par ātruma pārsniegšanu ir ļoti mazi, tāpēc mums ir lielākā mirstība pasaulē!
bez līdzjūtības
20. maijā 10:31
Nevajag sēsties pie auto stūres, ja jābrauc kā dullam un nevari auto savaldīt! Labi, ka kokā trāpija, nevis kādā cilvēku bariņā vai pretīmbaucošajā auto!
Blāblā
20. maijā 10:32
Parādat kaut vienu policistu ar astranomisku lielajām algām neskaitot priekšniecību. Ja 700-800 ir astranomiski liela alga, tad ko brēc skolotāji. Ir daudz brīvu vietu CP uz priekšu lielie brēcèji, ceļu regulētàji- pelnīsi lielo algu kā ments kuru visi apd.....
Gudrīte,
20. maijā 10:34
kur tad lai fūres brauc? Tām pa gaisu jāpārvietojas, vai? Cik man zināms, ceļš ir paredzēts autotransportam.
jan
20. maijā 10:51
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
varbūt beidzot
20. maijā 11:09
naktis būs klusākas no driftētājiem

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi