Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
ne par ko
17. maijā 22:32
Vismaz skata un tas nav maz, savukārt LU ētikas komisija par viena profesora iespējamo plaģiatu disertācijā nav spējīga pat saprast, ka tas var būt neētiski. Pasarg Dies` ja kāds sāks skatī pēdējo 10 gadu disertācijas socialā un humanitārā jomā. Tā bez profesoriem un docentiem var palikt ne viena vien augstskola valstī Un kam tad to vajag?
Natta
17. maijā 22:36
Nu ko var ņemties pa tiem maisiem,pagātne ir pagātne un tagadne ir tagadne,novelkam svītru un dzīvojam tālāk! Pietiek rakņāties pa mēsliem,izskatās,tas kādam hobijs!😎
Ieva
17. maijā 22:49
Tautai nekad nevajag aizmirst "varoņus"". Bez pagātnes nav nākotnes.
hmmm
17. maijā 23:27
Mūsdienās sāk vajāt arī citu iemeslu dēļ. Piemēram, par izteikumiem pret viendzimuma laulībam.. Jau ir bijuši gadījumi, kad tālākas karjeras iespējas = pēc šādu domu paušanas - ir slēgtas.. >>> katrs laikmets nāk ar SAVU TOTALITĀRISMU!
Juhans
18. maijā 00:21
Viendzimuma laulību noliedzēji ir vēl sliktāki par t.s. "Čekas" aģentiem!
Jan
18. maijā 01:35
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Fakts
18. maijā 07:39
Par amatpersonu nedrīkst laist čekas stukaču. Punkts.
jautrība
18. maijā 09:46
Tai sievietei izskatās uzmanības trūkums, bet drīz būs vecums, klimakss un citas vainas...
kakts
18. maijā 09:53
Par amatpersonām nedrīkst iecelt cilvēkus ar nepareizu seksuālu orientāciju. Komats un izsaukumu zīme.
Cienījamie žurnālisti!
18. maijā 12:27
Vai nebūtu labāk Jums sameklēt tos dzīvos cilvēkus, kas cietuši no šiem aģentiem, lai izstāsta savu dzīves stāstu par to, kāpēc tika sabojāta viņu dzīve un karjera, citādi mēs vēl ilgi rakņāsimies pagātnes mēslos, atstājot attīstību novārtā.
Fakts
18. maijā 16:25
Jāsauc pie kriminālatbildības komunistiskā genocīda organizētāji un uzpildītāji. Jāmācās no ebrejiem
Dīvaina profesore?
18. maijā 22:30
Izskatās, tikai ētikas komisijai jāskata jautājums, jo švaka jau profesore, publikāciju maz un varētu labāku kvalitāti vēlēties.......tad jau tā izpaušanās notiek nevis ar zinātniskām publikācijām, bet ar samazgu spaini kolēģim...tas nu gan ir inteliģenti un zinātniski korekti....Jauniešiem ir ko mācīties, visiem sliktiem profesoriem samazgu spaini uz galvas! Privātā dzīvē ir nepilnības un vecums vairs nav atbilstošs jauniem talantīgiem doktoriem????
Grūti laiki medicīnā
18. maijā 22:45
Veselības aizsardzība stagnē, jo kādu laiku ir radusies zinātniska pieeja vajag tiem slimniekiem vairāk dārgas zāles nopārdot! Zāļu lobiji, galvenais uzmetušies ārzemju zāļu izplatītāji sacenšas kurš vairāk pārdos zāles un vairāk nopelnīs...... medicīna pārvēršas par biznesu un vieglākais naudas iegūšanas veids, izplatot zāles un saņemt procentus!!!??? Tāpēc viegli vecus mēslus gāztu uz galvas....primitīvi, nezinātniski un varas, naudas kāri rīcības motīvi?
circenis
18. maijā 22:52
Profesorei vajadzētu kādu pētījumu veikt un publikāciju uzrakstīt.....bet laika slinkums, vieglāk kā pusaudzim ko sliktu facebook uzrakstīt....šād rīcība bija manam bērnam pirmajās klasītēs....bet te PROFESORE???
vista
18. maijā 23:00
Piekrītu komentētājiem, nevajag profesorei pūlētis un zinātniskus pētījums veikt, nevajag viņai zinātniskus rakstus rakstīt....viņa var kļūt pat par Rektoru RSU......nedarot neko medicīnas jomā, bet kompromitējot visus priekšniekus!!! Labs piemērs studentiem, sliktie prasīgie pasniedzēji ir atpalikuši....vajag tikai viņiem gāzt mēslus uz galvas, tad lai taisnojas un mazgājas..... Ļoti zinātnisks paņēmiens nozarē?????

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi