Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
fcuk NWO
17. maijā 16:39
Laiks sadrumstaloties komūnās!
pūcīte
17. maijā 16:46
Katrā pagastā pa spēļu zālei !!!
M!
17. maijā 16:51
Latvijas politiķi nav spējīgi tālredzīgi un saprātīgi plānot valsts attīstību! Pūce ir diktators.
Vēlētājs
17. maijā 16:57
Pilnīgi pareizi, nav ko rakāties pagātnē, vienkārša lieta vajadzīga - skaidri mērķi, ko ar šo reformu plāno sasniegt un ekonomiskie rādītāji, ar ko to var izmērīt. Tautai to vajag, lai var izvērtēt valdības darbu, tas būtu godīgi, lai nebūtu kaut kādu valdibss zem galda sarunātu apšaubāmu apvienošanās darījumu, par kuriem nedrīkst pat diskutēt! Lai viss ir tīri un godīgi!
Modris
17. maijā 17:10
Saulkrastu novadam nav vajadzība pievienoties Ādažiem! Mēs esam pašpietiekami, bagāti, ar savu vēsturi un tradīcijām! Pat, kad bijām zem Rīgas rajona, ciemapadome lēma pati.
Juhans
17. maijā 17:24
Rīgai ir jāpievienojas Ādažiem, jo Ādaži uzplaukst, ber Rīga grimst.
pjanku Janka
17. maijā 17:27
Politiķiem no Vienotības kloniem to satelītiem NA ZZS nav saiknes ar novadu mazpilsētu visu slāņu ļaudīm to sabiedriski politiskiem veidojumiem, nodibinājumiem. Tā ir ka tik pa Rīgu un Eiropu dzīvo. Nost Pūces Partijas ( PP) reformu!
q2
17. maijā 17:47
Varbūt tomēr sākt ar reformām ministrijās un dažādās padomēs...???
Fočene
17. maijā 17:52
Vienmēr kā sū... pārkodis.
impala
17. maijā 17:52
Es nesaprotu tos kas ir pret reformu, vajadzēja būt pret iepriekšējo reformu, kas katrā sūnu ciemā izveidoja domi un novadu. Manuprāt pietiek uzturēt tik daudz domes, šobrīd valsts to nevar atļauties ar tik katastrofālu situāciju medicīnā, izglītībā un pārējās nozarēs.
>impala( nu i pagaņala)
17. maijā 18:04
Un tā, katrs dullais, kas nokļūs pie varas, sāks vērienīgas teritoriāli administratīvās reformas, uzskatīdams, ka viņš nu ir tas pats gudrākais, nedomādams, ka nākamais būs vēl "gudrāks". Viss tas ne jau no savas kabatas, bet uz valsts rēķina, par ko tu tā esi norūpējies.
Kindzuls
17. maijā 18:06
Samuldēja tik daudz blēņu. Kā var tāds tukšrunātājs ministra ķeblī sēdēt. Šitais nav darītājs. Tāds partiju rīkojumu knappildītājs vien ir.
Egle
17. maijā 18:43
Pūce neesi ņuņņa un likvidē vismaz 60 % pašvaldību, savādāk tu tik pierādi, ka latvietis nevar neko salīdzinot ar Igauni.
Egle
17. maijā 19:01
Pūce, nolaid biksiņas, būs žagars.
Jo
17. maijā 19:09
Saka jau ka pūce esot gudrs putns,bet šitais radījums jau nu ir stulbāks par stulbu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi