Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
286 komentāri
Sakārtot:
Ardievas
20. maijā 05:03
Par velu , neatkariba zaudeta ,pilna zeme okupantu ,dienaszagļi , korumpanti ,oikisti , nodokļu nemaksātaji ,velnkamisti ,geju parāzu organizētaji ,kara un naida kurinātaji ,tiesuskas valsts principu noliedzeji un tamlidzigi komande parādi .
Olafs
20. maijā 05:28
Tauta piesmieta,pazemota,valsts iznīcināta,tāda ir demokrātija un atkal kaimiņi krievi '"vainīgi"...tā ir tautu naida kurināšana...ja nebūtu Krievija,kas tad būtu vainīgs/?...vai tad mēs dzīvotu labāk?esam ievēlējuši kretīnus un ar to mums arī jādzīvo.
Hs
20. maijā 05:29
Boikotet, lai var savelet vairak sarkanos. Visa gudriba...
ap-17
20. maijā 05:32
Pedejo reizi velesanu iecirkni balsoju pret ES .kops ta laika neesmu radijies,jo nekas nemainas-noladetie zagli maina patijas ka prezervativus un uz prieksvelesanu solijumiem liek to,ko iesaino prezervativa
pensionārs
20. maijā 05:41
uzaicinājuma nav-nepiedalīšos,pat nezinu,kur balsot.
Smirdāns
20. maijā 05:47
Motivāns nav motivēts.
Jānis
20. maijā 05:57
Kāpēc tikai bankas darbinieks ? Normāli latvieši ignorē praidistu pasākumus .....
Janka
20. maijā 06:01
Un ko viņš nepareizi uzrakstīja? Opozīcijas izvirzītie jautājumi tiek automātiski noraidīti pat nevērtējot labi tie vai slikti. Kas attiecas uz nošēroto kuģi, tad kas tur nepareizi? Vai tad Latvija ar savu politiķu un ne tikai zagšanas kāri un korupciju nav to nogremdējusi?
s
20. maijā 06:01
NRA raksts par I. Parādnieka ( VL TB/LNNK) rīcību. Mēģinājis savtīgos nolūkos un brāļa interesēs 'pierunāt ,ietekmēt ģenerāli Ķuzi? Kā lai tādus , mēslus' neboikotē ?!
latvijas valsts
20. maijā 06:09
zagsi centus .sēdēsi cietumā ,zagsi miljonus vadīsi valsti
Pastalkvekšķis
20. maijā 06:18
Uzaicinājums nav atsūtīts,tāda ir valsts attieksme pret vēlētāju,nu tad ,lai valsts iet dirst ar visiem airopas deputātiem,jo 30 gados viss ir izzagts
JA
20. maijā 06:23
veeleeshanu rezultaataa valsti paarstaav persona kas sho valsti noliedz, ar veeleeshanu likumu kaut kas nav kaartiibaa!
Petro
20. maijā 06:27
Nākamais latvijas dievs ļevits atjaunoja amata smagos noziegumos apxūdzēto rimševiču ....
piu piu
20. maijā 06:28
Kaut kasti tos pedouzaicinājumus sūtiet, nekur neiešu.Pie esošās puvekļu sistēmas,vairs nekad urnā to pedosarakstu lapeli negrūdīšu. Tūlīt vēlēšanas par aizziepēšanos uz briseli.Kapēc getliņu galvenais šakālis un svīta netup aiz restēm??? Cik lielām summām vēl jāuzpeld,lai šakāli,vismaz uz divām dienām ietupinātu/nerunājot jau par to,ka restes uz mūžu/
lc
20. maijā 06:33
Pierādījums tam,ka laba izglītība dzīves pieredze un labs darbs negarantē to ,ka esi tintes pakausis pie tam viņa uzskati brīnumainā kārta saskan ar kremļa propagandas uzstādījumiem.Diemžēl pie mums rietumos to vatņiku ir daudz.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi