Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Juhans
16. maijā 22:07
Kazāņām kāzas bija / Nu jūs, āži sargieties!
Eternitys Child
16. maijā 22:14
Kazām sodu par vazāšanos dzērumā apkārt!
Aldona
16. maijā 22:48
vesels serials polici tversta kazas
Melisa
16. maijā 22:52
Prieks, ka kādam Pierīgā vēl ir kaziņas. Labi, ka atradās mājas.
Bobo
16. maijā 23:01
Tam Islamistam sievas aizmukušas
Egle
16. maijā 23:03
normāla situācija Eiropas pievārtē Latvānijā
M
16. maijā 23:10
Mierīgi varēja kazas neaiztikt, tās pašas būtu atgriezušās mājās!
Ko?
16. maijā 23:43
Ždanoku un Egli ?
pjanku Janka
16. maijā 23:56
Tur jau KNAB maskās bij jāsūta...? Viņiem Rīgas kazu ķerstīšana labāk padodas!
Freda Otis
17. maijā 01:01
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Freda Otis
17. maijā 01:03
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
JĀZEPS DŽEDAJS
17. maijā 01:32
Tas lūk ir labs piemērs ...Tas ir izcils rādītājs Tas norāda ka mēs varam LEPOTIES ar mūsu policiju Mūsu policija strādā kam iedzīvotājiem Un iedzīvotāju labā Viņiem vajag palielināt naudu finanšu līdzekļus Tā ir patiesi labā ziņa
padzeries svaigu aitas pienu katru dienu
17. maijā 04:47
Vesela un gudra nacija lieto kazas pienu un iesledz smadzenes un doma lidzi notiekosajam un izsledz TV pavisam. Klusti par cilveku. Alkohols ir viens no specigu narkotiku paveidiem, lai vajinatu naciju un to kontroletu. Tikai rakstura vaajie un mikstie laujas tadam sevis iznicinasanas veidam, lietot alkoholu, kad alkoholam sadaloties lietotajs pats izcura savas smadzenes. Lielaka sabiedribas dala ir vaji un vadaami. Nozombeeti. Padzeras alkoholu un atkal klust miksti un vadaami. Zombiji. Un tad vel uzpiipo un lieto kaitigu leetu paartiku. Tas viss loti ietekme uztveri un prata spejas, un tadus lautinus ir viegli piechakaret un nozombet. Lai atmostos, svarigi ir izslegt zombeshanas kasti, to saucamo televizoru. Solis nr. 1, 2 un 3. 1. Ed zali, svaigi un veseligi. 2. Pilniba atteikties no kaitigajam atkaribam, tabaka, alkohols, tabletes. 3. Izsledz TV un viedtalruni. Tas ierices tevi reali ikdiena zombe un izmaina tavu sapratu un uztveri, tev pasham to nepamanot. Tris vienkarsi soli, lai pamostos.
Komentārs
17. maijā 07:42
Man vajag iestādīt kartupelus tīrumā. Lūdzu izsūtiet policijas brigādi.
Krauklis
17. maijā 07:54
Nuja, priekš kam vēl policija nepieciešama? Nekā cita nebij ko darīt?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi