Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
66 komentāri
Sakārtot:
Juhans
16. maijā 07:37
Vispirms, kā zināms, ir jāattīstās ierēdniecībai, jo tikai tad, kad visiem ierēdņiem būs attīstījusies pašdzīve, ir iespējama ierēdņu labticīga pievēršanās valsts attīstībai.
Hm
16. maijā 07:44
Attīstībai domāto naudu var mierīgi nozagt, jo šeit attīstītības nav, un nevar būt.
Zēns no poibeņas
16. maijā 07:44
Tapēc ka zog!!Ir nevis cietumos jāliek,bet jāmočī un viss
Esso
16. maijā 07:45
Kāds mob nummurs ir Breivikam?
usiks
16. maijā 07:57
valsts kontrole;pārbaudīt vsaa pensiju aprēķināšanas sistēmu;varu pierādīt,ka vsaa-direktore INESE ŠMITIŅA,nepilda MK noteikumu prasības;nēatzīst izziņas,lai pensionāriem nozagtu pensijas;pretī saņemot-apbalvojumus,par uzkrātajiem-neizmaksātajiem līdzekļiem,kas pienāktos pensionāriem par darbu.
Lecam pa vecam
16. maijā 07:59
....un tas tiek izlietots atlīdzības palielinājumam! Tām pašām "pasakainajām" gada prēmijām,par nekā nedarīšanu!!! Atbildība joprojām tikai politiska!
Husqvarna
16. maijā 08:05
https://www.youtube.com/watch?v=XlTh66lTFaQ
TRAUKSME TRAUKSME TRAUKSME
16. maijā 08:09
Mani LKP nomenklatūras funkcionēru hiēnas fenderē drausmīgas summas,,, valsts ir IZFENDERĒTA līdz bankrotam.
Harijs
16. maijā 08:17
Tā izzog mūsu valsti -- naudu piepras svarīgu jautājumu risināšanai , bet izlieto algu palielinājumam ! Par to nevienu nesoda un neatlaiž no datba ! Šo ēnu ekonomiku neviens netaisās apkarot un arī šo izsaimnirkošanu neviens netaisas pakarot . . .
Elo
16. maijā 08:18
VK kā "klīstošais holandietis". It kā zināma stāsts, it kā jābaidās, bet kas tie par cilvēkiem ko viņi pārstāv, kāds ir viņu zināšanu līmenis nav ne jausmas. Un otra tāda pati iestāde ir Latvijas Banka, kāpēc un priekš kam nodokļu maksātājiem ir jāuztur tik monstruālas iestādes ar nesaprotamu štatu
cik ilgi vel ta bus?
16. maijā 08:18
Ko darīt, ka mūsu prieksniekiem platas rijosas rikles? Rikles ieksa iet miljardi, ne tikai miljoni. Un vienreiz darba devejiem jasak algu maksat oficiali, bet ne aploksnes. Vajag reali tiesat un notiesat tadus darba devejus. Viss Latvija ir jamaina, vispirms izmetot no saraksta tadu kroplu bandu, ka saskana un tad kerties pie nakosajiem.
pensionārs
16. maijā 08:23
valsts kontrole,no pieredzes;VSAA noliedza kaitīgā darba saraksta esamību-VALSTS SOCIĀLĀS APDROŠINAŠANAS 'AĢENTŪRAS CENTROS-VALMIERAS ADMINISTRATĪVĀ TIESĀ'' ,NESNIEDZA INFORMĀCIJU KĀDI DOKUMENTI JĀIESNIEDZ PENSIJAI,KUR SAŅEMT IZZIŅAS PAR DARBU.
Kontrolei darba pietiktu😊
16. maijā 08:28
Kontrole izrevidējiet visus kantorus ar vidi un dabas aizsardzību saistītos. Un nošļukušo Pasaules dabas fondu. Tur atklātos interesantas lietas. Jaunu mašīnu, zemes īpašumu, dzīvokļu iegādē no projektu naudām.
pffffffffffffffff
16. maijā 08:31
Kontrolei veca un sen zināma ziņa. Kur tas kantoris gulēja? Nu te lūk ministram vajadzētu visu kantori patriekt un veidot no jauna. Bet. Čuš, Klusums. Ministrs arī guļ. Vai partija nav norīkojusi.
Hm
16. maijā 08:44
Šī treknā sieviete VK jau tusē ntos gadus. Kāds labums ir no šis organizācijas, tikai troksnis un papildus izdevumi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi