Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
313 komentāri
Sakārtot:
f
15. maijā 18:15
hahahahahahaha valsts mīl savus pilsoņus !!!!!!!!!! alllēlujāaaa nolādētā latvānija atkal izceļas
29 g Latvija neatkari un ir 3šā nabadzīgākā EU!
15. maijā 18:17
Nu pati VID ēka uzcelta uz vienām mahinācijām, turklāt to uzcela Vekselbergs! Runajot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
Es
15. maijā 18:18
Vai šī nav kretīniskākā valsts? Te katram iedzīvotājam ir ir jābūt grámatvedim ,ārstam ,lai dzīvo Ozola ha,ha
Tas pats
15. maijā 18:21
Vid rullee!:) Man ari nodoklu parmaksu neatskaita atpakal, bet, kad man jamaksaa nodokli, tad sodanauda par katru nokaveto dienu! Kretiniskākā valsts pasaulē!!!
Ja daudz pelna, tad jamaksa, ko brinities!
15. maijā 18:25
Acim redzot komponists par savam dziesmam, teatra izradem, koncertiem, ierakstiem, diskiem u.c. avotiem sanem bez maz 200 tukstosus gada... Tatad par iepriekseja gada ienakumiem vins automatiski samaksajis jau 20 % Par to ienakumiem no 20 004 eiro līdz 62 800 euro – 23 %; Tatad par so dalu vel tagad japiemaksa + 1284 iero, Bet par ienakuma dalu, kas gada parsniedz japiemaksa vel 31,4 % jeb Paula gadijumsa vel apmeram 12 000. No ta var aprekinat kadi ir Paula iepriekseja gada oficialie ienakumi. Tie ir apmeram 170 000. Sajos ienakumos tiek ieskaitita ari Paula pensija 1792 iero menesi, kuri vins sanem ka bijusais PSRS Tautas Kongresa deputats. So pensiju vinam maksa Latvija. Tas nozime ka vina ienakumi no visa veida radosa darba ir apmeram 150 000 gada.
vecums nenāk viens
15. maijā 18:28
Vai RAIMONDS PAULS iedomājies savā prātiņā, ka ir labāks par citiem, un, ka nebūs jāmaksā?
Komentārs
15. maijā 18:31
Pauls ievilka Tautas partiju valdībā- tagad par partiju vinam jāmaksā nenomaksātos miljona parādus.
kapeika
15. maijā 18:35
valstij butu paulam jämaksä premijas kä izcilam musu valsts pilsonim! beidziet skaust! pameginiet pasi vina vietä cienijamä vecumä koncertet un but radosam. kauns skaugiem un valstij par alkatibu.
Mh
15. maijā 18:37
Redzēju šodien to raidījumu. Diemžēl jāpiekrīt, ka Vid vadītāja neko sakarīgu atbildēt nemāk pateikt. Nekas tajā iestādē nemainīsies. Nav tur nekàdas 'izskatīsim katru gadījumu individuāli'. Skaidri nocērt- visiem vieni likumi un neko nevaram palīdzēt.
Hehe
15. maijā 18:38
Var paņemt ātros kredītus kā visa tauta un nomaksāt pamazām
Fakts
15. maijā 18:40
Ja pēc psrs beigām viņš būtu palicis Krievijā tad tagad būtu miljonārs kā visas pugačovas, vaikules utt
janka
15. maijā 18:41
maksā vien draudziņ ,sēdēji pats saeimā un tos likumus pieņēmi
Zigis
15. maijā 18:42
Biju Lietuvā un runāju ar autopardevejiem viņiem TA maksā 14 eur 1 reizi 2 gados mums vidēju 140 eur katru gadu.
Juris
15. maijā 18:42
Vispār jau ziepēs jāvāra Reizniece - Ozola. Tādu maitu un laupītāju Latvija sen nebija pieredzējusi, bet tagad viņa skalo tautai smadzenes un taisās uz Eiropu. Visas šīs laupīšanas ir viņas pirksts, bet Valsts Iznīcināšanas Dienests ir izpildītāji. Kamēr mīkstā tauta neies ielās, šajā nabadzības citadelē nekas nemainīsies.
Bling
15. maijā 18:44
Tad jau mani mīnus 380 eur vēl ir tikai peniji. Turies veco zēn! Tas tomēr ir viens labs lietots auto, ko viņi no tevis cenšas savākt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi