Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
41 komentārs
Sakārtot:
Onslows
15. maijā 13:37
ko rīgas dominieki meklē komandejumā krievijā? aizbrauc rodņu apskatīt?
bet ja nu
15. maijā 13:39
Rīgā uzliek aprocītes...,labāk pie savējiem.
Lada
15. maijā 13:43
Būs politisko patvērumu paprasījis :D
Vispareja piespiedu evaUKacija 2008
15. maijā 13:46
Runajot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Lielakoties tie kas bija spiesti pamest Latviju ir latviesi, tādēļ mūsu skaits ir sarucis uz 63% Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
Ghh
15. maijā 13:46
48 h vienkarsi formali atbildi vingro un pardomaa dzivi masturbee . Jo pa lielam tiem klauniem pieradijumu Nav gaida kad saluziis
Ušak OFF
15. maijā 13:48
Bēglis meklēs patvērumu rodjinā, un kliegs "Fašiki Fašiki".
>Ghh
15. maijā 13:54
Pa lielam un pa mazam var aiziet tikai uz tualeti! Nepiesārņo latviešu valodu ar saviem rusicismiem. Tu taču pat vienu teikumu neproti pareizi latviski uzrakstīt, nožēlojamais kremļa vate! Ko liel LV daļā? Ej uz saviem krievu fašistu ru!
replika
15. maijā 13:55
Kas vainīgs, tas bailīgs. Tādējādi viņš atzīst savu vainu.
Smīns
15. maijā 14:06
Formē īpašumus uz radiem un tīra bankas kontus kamēr nav atestēti.
haha
15. maijā 14:06
Aiaiaiai kā tad tā, komandējums ieilga? Nabadziņš aizstrādājies..., dienu un nakti raujas rīdzinieku labā, pat komandējumu nācās pagarināt. XD XD XD
Uha
15. maijā 14:07
100% slims ,kā tas ir pierasts.
jjj
15. maijā 14:08
Cik ilgi var neierasties darbā-bez redzamām sekām?
pareizi
15. maijā 14:11
Labāk nogaidīt līdz viss noskaidrosies.
Davīdson, nemelo
15. maijā 14:16
Visvairāk zaudēja tava Rosseja, 40 000 000, nevis Latvija .******** No Latvijas aizbrauca 900 000, nevis 500 000. No šiem 900 000, 700 000 ir tavas PSRSkas bēgļi, kuriem nav nekāda sakara ar Latvijas Republiku . Tagad Latvijā ir tikpat , kā pirms kara - nepilni 2 000 000. ************* Biedri Davīdson, ko tev un tavai Rossejai nodarīja Sorissss ? Ko neauro par savu Rosseju, kur musulmaņi ir vairāk nekā jebkurā R - Airopas valstī un tavs Pūteņka atļāva uzbūvēt lielāko mošeju Airopā ? **************** Nemelo Davīdson, Latviju ar viltu nekādā ES neievilināja, bet gan par to nobalsoja 67 % LV pilsoņi. Ar viltu un militāru spēku Latviju ievilka tavā okupētājvalstī PSRSkā.
Justas
15. maijā 14:23
Nimìzis jègu?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi