Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
.
2019. gada 15. maijā 13:08
Opozīcija uzdarbojas. Jansonu uz prezidenta vēlēšanām virza ZZS?
Reller-am
2019. gada 15. maijā 13:12
Kādi objektīvi iemesli? Visām mājām durvju kodi? Un to viņi nezināja? Tas taču nav objektīvs iemesls. Tāpat cilvēki ir mainījuši deklarētās dzīvesvietas, un tas viņiem bija jānoskaidro.
pensionārs
2019. gada 15. maijā 13:13
tiesībsarg,par pensiju tiesājos septīto gadu;palīdzību atteici,vēstules uz vēlēšanām nēesmu saņēmis.
pensionārs
2019. gada 15. maijā 13:14
tiesībsarg,par pensiju tiesājos septīto gadu;palīdzību atteici,vēstules uz vēlēšanām nēesmu saņēmis.
RITA
2019. gada 15. maijā 13:15
Mūsu ģimene Bauskas novadā nav saņēmusi paziņjumus.Mans pienākums nav zvanīties pa pasauli un meklēt,tāpēc arī vēlēt neiesim.
Tc
2019. gada 15. maijā 13:19
vot vells, es arī neesmu saņēmis paziņojumu, toties kaudzi vēlēšanu spama gan. sanāk, ka spamu piegādāt ir daudz vieglāk!
A
2019. gada 15. maijā 13:21
Mums vesela māja 50 dzīvokļi nav saņēmuši.
Uha
2019. gada 15. maijā 13:22
Mēs ar ne un durvju kods mums nav. Tur tiem "metējiem" ir jāuzliek naudas sods ka maz neliksies.
lauki
2019. gada 15. maijā 13:30
dzīvoju ciematā,durvju kodi nav,bet aicinājums uz velēšanām arī nav,jāiztiek ar nacionāļu reklāmavīzi.
Iva
2019. gada 15. maijā 13:33
Arī mana ģimene nav saņēmusi,neredzu iemeslus piegādes problēmām.
bfas
2019. gada 15. maijā 13:35
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat - Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Latvijas Nacionālā Nedrošība
2019. gada 15. maijā 13:41
Runajot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
Doma
2019. gada 15. maijā 13:43
Jā ievēlēs J.Jansonu par prezidentu, bet kāds mums Latvijas iedzīvotājiem ir labums no valsts prezidenta viņi taisa sev un savējiem milzīgas algas, bet pārējie var dzīvot nabadzībā. Atbildes ir dzirdētas neko nevaram, invalīdiem pietiek ar 60 eiro līdz 105 eiro! Pensionāriem pietiek ar 250, eiro, ko konkrēti ir ar savu darbu paveicis, lai tā nebūtu!
Agra ,55+ gadi
2019. gada 15. maijā 13:50
Vai es esmu pārāk gudra un pārāk zaļi domājoša, ja apmeklēju vietni cvk.lv nevis gaidu makulatūru pastkastē???
onkulis no Bauskas novada
2019. gada 15. maijā 13:51
Mana ģimene arī nesaņēma, bet iecirknis ir labi zināms un vēlēt iesim obligāti. Latviešiem ir jāiet un jābalso par savējiem, lai Latviju Eiroparlamentā nepārstāvētu tai nelabvēlīgi noskaņoti deputāti.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi