Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
sms
15. maijā 09:54
Jeņķu/britu/natopistu propagandai patīk stumt tikai sev ērtus, izdevīgus faktus, pusfaktus vai pat to izdomājumus; noklusēt, ignorēt sev ideoloģiski/psiholoģiski neizdevīgo materiālu, un pieķēzīt komentāru sadaļu ar gadiem nemainīgu spamu, traucējot izteikties citādi domājošajiem, kurus tā sev izdevīgā manierē dēvē par "Kremļa algotņiem". Uzskatāms piemērs - trollis/plānprātiņš Sēņu Vecis: kārklu polis, rūdīts podpindosņiks, nacistu atvase, anglosakšu neokoloniālās politikas kvēls aizstāvis, zvērīgs Latvijas kā neatkarīgas un suverēnas valsts nīdējs, profesionāls LV portālu demagogs, rusofobs un etniskā naida kurinātājs, uzticams režīma ķēdes suns.
jan
15. maijā 11:29
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat - Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
wes
15. maijā 11:53
Titulbildē grilētās vistiņas sevi- 1kārt, izlikušas apskatei, ar domu- re kur es tāda un šitāda un, ja tev ir pietiekami lokana mēle un elastīgs maks, mēs dosim tev iespēju! 2-kārt, ja arī neviens jefiņš ar minētajiem parametriem neuzķersies, mēs iegūsim vēl iedegumu un tas ir papildus bonuss, lai kādu bagātu vecāku dēlēnu-lohu, vai cukurtētuku izpurināt, jo dievietes tak maximā nestrādā, tās pelna citur un ne ar rokām...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi