Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Juhans
7. maijā 07:49
Mainu iecirkni pret apcirkni (ar piemaksu).
lbc
7. maijā 07:54
Pateicoties tam ,ka Latvijas pastam nedeva iespēju izplatīt vēstules ,kur balsot es pat nezinu ,kurš ir mans iecirknis,jo tie Latvijas pasta aizvietotāji nespēj to izdarīt jo trūkstot resursu kā tādiem atļāva uzvarēt konkursu.
zzs na vienotības zirnekļi
7. maijā 07:55
nezëlīgi izlaupa valsti
Rāpulītis
7. maijā 08:10
Ejiet dēt ar savām liekēžu vēlēšanām.
Uha
7. maijā 08:13
Jāiet gan lai utainie neiebáž zaglīgos ausaiņus u,c.mēslus.
Ha
7. maijā 08:16
Kur var noskaidrot savu iecirkni, ja vēl nav atnācis tas sū uzaicinājums? Kaut kāds valdoso murgs, jeb speciāli - tā pat kā Ukros, lai var pierakstīt mirušās dvēseles un pazudušās?
no Tukuma
7. maijā 08:19
Ja Tukumā nebūs Rīcības partijas saraksta ar tās līderi Graudiņu, tad novēlēšu ar tukšu aploksni, kā jau izdarīju Jēkabielas Ēzeļnīcas vēlēšanu balagānā. Abos gadījumos tas būs mans protesta balsojums. Kaut vai tādā veidā centīšos ieriebt OIKlandes Izmirāta valdošajai merdokrātijai un tās pakalpiņiem, kā visādi ēzeļu eksperti ījābi ar visām ilvesām un pārējām rubesām, ieskaitot ņedonoskus kudorus. Aicinu pārējo elektorātu man sekot un veikt protesta balsojumus. Tas Rīcības partijas līderis Graudiņš jau neko nepareizu nesaka, tikai griež " pravdu matku" , ka OIKlandes Izmirātu pārvalda korumpantu merdokrātija.
Kurmis Kurmis
7. maijā 08:32
Man arī nav pienākusi nekāda vēstule!Acīmredzot ,tie,kas izplata nav spējīgi to izdarīt!Protams,labāk nenogādāt,lai cilvēki neiaziet vēlēt!Bet bija paziņojums,ka savu iecirkni var noskaidrot cvk.lv mājas lapā,ko arī izdarīju!Vatņiki atkal kvieks-boikotēt,neiet,bet vēlēšanu rītā pirmie aizskries pie urnām,lai nobalsotu par Latvijas nīdējiem žadanoku un mamkinu,ūšakovu!:)
Kurmis Kurmis
7. maijā 08:35
Tika rīkots konkurss par informatīvo vēstuļu izsūtīšanu. “Šogad vēlēšanu paziņojumu iepirkumā uzvarēja nevis tradicionāli “Latvijas Pasts”, bet SIA “Reller” Tā kā paziņojumu izsūtīšana nav noritējusi, kā līgumā paredzēts, vēstuļu piegādātājam ir jārēķinās ar sankcijām.
eironene
7. maijā 08:42
Man vēl pisuļka nav pienākusi. Uzskatu, ka vēlēt neiešu.
Kitija
7. maijā 09:08
Savā profilā iekš PMLP var uzzināt
P.S.
7. maijā 09:13
Cik smieklīgi iet vēlēt ,lai iebalsotu kādus,kuriem uzlabot dzīves līmeni par milzīgām summām.
pensionārs
7. maijā 09:17
Nezinu,kurš mans iecirknis,uz kurieni mainīt;klaunu valsts.
uzzināt iecirkni ir pāris minūšu darbs
7. maijā 09:22
ieejot CVK mājas lapā, un tur var visu ne tikai noskaidrot, bet pat apskatīt karti, kur tas ir, un kā izskatā balsošanas māja:)
usiks
7. maijā 09:23
PĒDEJA' DIENA;kāda pēdējā diena,pat nezinu,kur jādodas balsot,,,.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi