Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
Maitas
5. maijā 09:24
Lai papriekš izpilda savus solījumus te Latvijā..Bezkauņas jau sola par Eiropu.
pidarasi
5. maijā 09:26
paši gan viņi nedzīvo uz minimumu
Koko
5. maijā 09:31
Cik mums tas svars tur ir tai ES birokrātu midzenī -1% vai 1,5%. Izcils spēka apmērs, la kādu iedvesmotu. Var pat neiespringt, mēs esam tur kā iekritusi skaida upē, kur straume nesīs tur arī būsim. Karina te makaronus, ka mēs tagad tur baigi cīnīsimies, mēs to un tā, mēs to šitā, meli. Vienīgais kas visus tur vilina ir birokrāta dzīve un iegūtie naudas līdzekļi, nekas vairāk.
valkas primaks
5. maijā 09:33
pret Latvijas tautu režīms nekad neļaus lai mums Eiropas algas tikai cenas .nekad Latvijā nebūs ES alga tikai cenas ,mēs domāti ka valsts kura iepērk rietumu preces un neko neražo ,ne cigareti ne cukuru,es gāju skolā padomju gados ,mācīja ka Afrikas atpalikušajās valstīs rietumi neko neļāva ražot .bija patērētāju valstis .kā Latvija .lētais darbaspēks .Āfrikā taisīja tikai ostas un ceļus .ražot neļāva .arī Latvija neko neražo .pedikīrs manikīrs visas ražotnes
>:-)
5. maijā 09:36
Pārrijušies treknie taukumūļi, līdzjūtīgi, gudri pamācīs, knapi minimālās aldziņas saņēmējus. Ko jūs muļķīgi ēdat šprotu pastēti ar rupjmaizes ķieģelīti ar 5. reizi uzlieto tējas maisiņu? Saudzējat taču sevi ! Ēdiet taču lašus un melnos ikrus uzdzerot šampanieti !
nu, ja
5. maijā 09:37
sen bija laiks
zzs na vienotības zirnekļi
5. maijā 09:50
no valsts 15 gados izdzinuši 950 000 tūkstošus cilvēku. Te pie varas ir vieni maitasputni
zzs na vienotības zirnekļi
5. maijā 09:50
no valsts 15 gados izdzinuši 950 000 tūkstošus cilvēku. Te pie varas ir vieni maitasputni
Uha
5. maijā 09:51
Piekrītu "valkas primakam" mūs pataisīja pa patērētājiem turklāt sūdu patērētājiem "Laimas" produkcija nav vairs ēdama . Vajag cilvēkiem savākties kopā lai algotu vienu juristu un iesniegt ECT tiesā visus dzīvokļa ,pārtikas ,medicīnas u.c.čekus kopā ar algas izdrukām no bankas lai dižā eiropa redz kas te notiek ,jo kā viņi melo mums ,tā viņi melo tur ,ko lali pierādīja leğendārais:"100 lati dienā".
Bet.....
5. maijā 09:57
Nebūtu jau slikti. Kur ņemt naudu tam, viņi paskaidroja? Vai tad kāds tiešām domā, ka varētu būtu vienādas min. algas Vācijā un Latvijā? Kur tad to naudu ņemt? Lai paskaidro. Tikai to gan gudrinieki aizmirsa............
Juhans
5. maijā 09:57
Kāpēc mums nevar ieviest Sociālās nabadzības nodokli?
nja
5. maijā 10:06
Pārtika, drēbes, elektropreces vecajā eiro maksā lētāk kā pie mums, tad mums minimālajai algai un pensijām jābūt lielākai kā Eiropā!
darba devējs
5. maijā 10:07
kā ar uzņēmuma autonomiju. ? kā ar darbinieku tiesībām brīvi izvēlēties darba nosacījumus.
***
5. maijā 10:15
Gribēt jau un solīt var da jeb ko,bet kā LV uzņēmejs parastais to nodrošinās? Kur ņems līdzekļus? ES subsidēs? Tak nee! To vienlīdzību var "redzēt" LV zemnieki. Kārtējais pirmsvēlēšanu bulšits!
Vasja
5. maijā 11:00
Latvijā ir pārāk liels valsts un pašvaldību darbinieku skaits - citiem vārdiem tie kas dzīvo uz citu rēķina. Mūsdienās skaidri redzams, ka pašvaldības pretojās reformām, skolnieku skaits samazinās, bet skolotāju skaits palielinās utt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi