Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Juhans
28. aprīlī 11:37
Visi nelikumīgi iegūtie transporta līdzekļi ir jāatdod atpakaļ ražotājam.
valsts naudas izzagšana
28. aprīlī 11:58
Sen jau šo zagļu midzeni vajadzēja izkūpināt. Tā ir totāla valsts kaitniecība par kuru senajos laikos piesprieda nāves sodu. Tagad vajag visus salikt cietumā un naudu un 3000 eu lielās 'konsultantu"algas atmaksāt. Un šim partijām aizliegt kandidēt Eiropas vēlēšanās!
sturmanfürer
28. aprīlī 12:21
atkal vemjotpederasti liek meklēt grēksūdzāzi? vai pederasta Rinkēviča afēras likumsargus neintereseeeeeeeeee? ibio pastalmuter
Viesis
28. aprīlī 12:27
Sūkātājiem jāatmaksā nauda un jākonfiscē īpašumi!
pūce
28. aprīlī 12:32
Hi,hi,hi.Nu pipec.Kadi tik valsts resursi nav iedarbinati uzbrukumam Rigas domei.lai tik izveidotu lielaku bardaku un tautas neapmierinatibu.Policija jau parnem buvnieku funkcijas------Kā informēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, tilts būs slēgts līdz brīdim, kad Rīgas dome iesniegs Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB) dokumentus, lai BVKB varētu pārliecināties par šā objekta drošību. "Mēs uzskatām, ka tas ir izdarāms ļoti īsā laikā. Es esmu gatavs pēc tam, saņemot no BVKB lēmumu, šo lēmumu [par tilta slēgšanu] atcelt," uzsvēra policijas priekšnieks. "Es esmu stāvējis klāt ļoti daudzās traģēdijās, un man nav nekādu tiesību paļauties uz to, ka nekas nenotiks, tāpēc ir eksperti un tāpēc ir BVKB, lai panāktu, ka publiskās būves kontrolētu un skatītos, cik tā ir droša sabiedrībai," teica Valsts policijas priekšnieks.-------Nezi,kad Kuzis ir beidzis celtniecibas fakultati.
Liesma
28. aprīlī 12:32
Pietiek zagt gods kalpot Rīgai, saskaņas indivīdiem, kuri ir pret latviešu tautu un Latvijas valsts iedzīvotājiem, sen bija laiks tiesībsargājošajām iestādēm rīkoties un nepieļaut tādu indivīdu atbalstīšanu, kuri apzog visus Latvijas iedzīvotājus. Tiem indivīdiem laiks uz ilgu laiku cietumā.
Parādu Imants
28. aprīlī 12:41
Konsultantu-padomnieku institūti būtu jāaizliedz ar likumu! Ja esi nejēga, tad nelien amatā.
Liesma
28. aprīlī 12:47
Pietiek zagt gods kalpot Rīgai, saskaņas indivīdiem, kuri ir pret latviešu tautu un Latvijas valsts iedzīvotājiem, sen bija laiks tiesībsargājošajām iestādēm rīkoties un nepieļaut tādu indivīdu atbalstīšanu, kuri apzog visus Latvijas iedzīvotājus. Tiem indivīdiem laiks uz ilgu laiku cietumā.Par mūsu valsti jau sen smejas citu kulturālu valstu iedzīvotāji, kuriem ir kā brīnums, ka ļauj tiesībsargājošās iestādes Latvijā zagt un prokuratūra, policija, KNABS-ielien pagrīdē un izliekas, ka neko neredz, mūsu domas , ka ir līdzvainīgi zagšanā vai arī iesaistīti, ja tā nebūtu, tad viss šis process nevilktos gadiem!
pareizi
28. aprīlī 12:58
ari tas uzpustas uznemumu valdes un padomes deretu pakratit kuras naciki salidusi
Noyb
28. aprīlī 13:03
Ko ta 'spalva' nozime? -_-
lbc
28. aprīlī 13:03
Saskaņas tatuškām tas domas nemainīs,lai gan Rīgā valda savoku mafija.
Dzo
28. aprīlī 13:08
Ar to domes vetisanu, tiek noversta valdibas solijumu nepildisana. Kankarins ar bandu var mierigi gulet talak.,un vainot citus.
ārprāc
28. aprīlī 14:03
Pietiek zagt gods kalpot Rīgai!!!
Ta
28. aprīlī 14:04
vispareizak jau butu ne tikai pieradit bet ar likt atmaksat viniem tiem 46 darboniem visu to naudu ko gadiem citigi grabusi ara no valsts uznemuma izzagusi
Zoja
28. aprīlī 14:06
Un kā ar Rīgas Ūdens konsultantiem?? Kad tiem ķersies klāt??

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi