Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
zambala
26. aprīlī 14:13
Bagāti dzīvojam! Lai valdība sedz no savas kabatas!
Opa no
26. aprīlī 14:19
Akujet ... tiešām...esam zirga...pisam dirsa....
Ansis
26. aprīlī 15:03
Pastalas pret krieviem,vot i sēdza lai ieriebtu!
bet
26. aprīlī 15:05
tad jau jārēķina risks un ieguvums. jā zinām, ka par vienu līķi piedzen 40 000..80 000 eur , varbūt atmaksājas tomēr tiltu izmantot.
zambala
26. aprīlī 15:25
Tilta slēgšana un visi zaudejumi - tikai Nacionalistu PR reklamas gajiens, lai mēģinatu savējos iedabūt Rīgas Domes varā, bet tas nekad neizdosies! Rīgas Domes vadībai ir stabils vēlētāju pulks, kurš pieaug ar katru gadu, un tas turpināsies!
zambala!
26. aprīlī 15:40
Novēlu, lai tev un tavai ģimenei tas tilts brūkot uzkristu uz galvas! Tu taču esi nenormāls . Aiz sava naida pret Latviju un latviešiem neko citu vairs neredzi. Tad kad brēktu, ka latvieši, "fašisti", NA, VVF, ASV, NATO u.c. vainīgi. To, ka vainīgi ir tavi dievekļi - zagļi, Rīgas izsaimniekotāji no nesaskaņas, to tu neredzi? Kurš 10 gadus saimnieko Rīgā? Kurš? Tad viņam arī prasi atbildību par tiltu stāvokli.Kāpēc tavs nils nelaboja šos tiltus 10 gadu laikā?
zambala
26. aprīlī 15:42
Mani apmierina visi Tilti un Rīgas Domes saimnieki! Viņi labi saomnieko! Atbildību prasīsu no Latvijas Ministru Kabineta - par Rīgas Domes darba sistematisku sabotāžu!
Ar
26. aprīlī 16:18
Apbraucot pa citu tiltu vairāk nanoūdens vaidzīgs mazgāšanai.
zambala
26. aprīlī 16:37
Tu melo. Latviju visu laiku sabotē tava nesaskaņa un co. Ar Rīgas izsaimniekošanu. Kāda izskatās Rīga un kādas ir citas pilsētas? Esi redzējis, kādas tās ir sakoptas? Par ES fondu naudu. Bet taviem dievekļiem jau vajag villas Monako, uz Monako lidot vakariņās, braukt uz maskavu komandējumos pēc instrukcijhāsm, kā sabotēt Latviju, , ar viltus konsultantiem izzagt naudu nesaskaņai un savējiem, lai varētu darboties pret Latviju. Ja tu to neredzi, tad tu tiešām esi kremļa vates pilnu galvu, ne normālām smadzenēm.
zambalam
26. aprīlī 16:40
Tiesāt vajag tevi, par Latvijas valsts sabotēšanu kā Latvijas ienaidnieku. Par daudz tādiem kā tu vaļu ļauj. Tavā sapņu valstī sen būtu tiesāti.
aicinājums
26. aprīlī 18:35
latvieši,kuriem ir līdzekļi,radu saknes laukos- bēdziet prom no sabrukošas rigas. Agri vai vēlu šī derevņa tapat paies zem ūdens. Latvija ir pietiekoši liela,lai tajā atrastu dzīvesvietu mierīgie iedzīvotāji. Rīga ir pie...sta. "žēl,bija skaita,eiropiska pilsēta.
no Šenderovkas
26. aprīlī 21:19
Kā var noprast pat no oficiālās informācijas, tad tā Deglava tilta slēgšanas benefice ir Artusa ēzeļu praida reklāmtriks pirms tā Ēiroēzeļnīcas vēlēšanu balagāna, jo tajā dunduku gūzmā, kas laužas uz tām siltajām , septiņām Eiroēzeļu vietām, tie Artusa praidisti nav pamanāmi. Tāpēc rampas gaismā iznāca IeM ministrs Ģirģens , kas nāk no Artusa ēzeļiem un pasludināja sevi par nācijas glābēju, slēdzot vēl dārgā Leonīda Īļjiča laikos būvēto tiltu. Kā jau kārtīgi valdošie merdokrāti - kleptoēzeļi, tad nodokļu maksātāju naudai viņi uzliek nikolaju. I visa mīla, matj tvoju OIKlandes Izmirāta ne visai gudrais elektorāt!
Skabarga
29. aprīlī 10:19
Vai tiešām visi tie novirzītie maršruti braukā pa apkārtceļu viens pakaļ otram pustuxi nebeidzamā virknē?!! Tur nevienam vairs smadzeņu nava... Pie VEF pārsēšanās - un Centrā ierodas tikpat transporta vienību cik pirms tiltu slēdza. Attiecīgie kustības saraksti pagaidām jāatceļ, vai jāmaina ārpus pīķa stundām.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi