Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
kā ar
24. aprīlī 11:54
nepilngadīgo foto publicēšanu bez atļaujas? Ir tak datu aizsardzības likums.
888
24. aprīlī 12:01
šos jau nu atpazīs, bet vai nodos...?
s.milc
24. aprīlī 12:02
mama ama kriminal
TO kā ar
24. aprīlī 12:10
Tā vietā, lai tikai mētātos ar " Ir tak datu aizsardzības likums"iesaku vispirms kaut reizi izlasīt šo likumu "Fizisko personu datu apstrādes likums"...
> 888
24. aprīlī 12:11
Nu ja kāds atpazīst, tad labāk lai laicīgi zvana musariem.. jo ja mamka šito bilžu ieraudzīs pirms tie pienapuikas būs drošībā pie mentiem.. puikiņiem būs puņķi un asaras :)) Šitie izskatās pēc pinķšķētājiem :)) Tētuki viņiem diez vai mājās ir. Tie puikas kam tēvi mājās, vismaz statistiski, sanāk ka retāk iesaistās visādās noziedzīgās izdarībās.. Bet lai nu kā - sīčiem tagad drošāk pie mentiem, kā pie mamkas :)) Mamka ausis noplēsīs :D Un ja mamkai kāda kolēģe redzēs - ui kāds mamkai kauns būūūūsss... Ui puikas - labāk paši skrieniet pie mentiem slēpties :) Pavisam nopietni..
Niknais
24. aprīlī 12:23
Publiskā vietā uzņemts video sīko zagligo pid āru vecākiem kas nepatīk lai piesien savas aborta atliekas pie ķēdes
Vbb
24. aprīlī 12:27
Stukaciem atkal darbs riebjas
Ina
24. aprīlī 12:29
"..datu apstrāde nepieciešama, lai nodrošinātu sabiedrības interešu ievērošanu vai realizētu publiskās varas uzdevumus, kuru veikšanai personas dati ir nodoti pārzinim vai pārraidīti trešajai persona.." Šis vien apliecina, ka sīkos, kuri ir jau potenciāli noziedznieki, jo veikuši kriminālas darbības un apdraudējuši sabiedrību, var meklēt šādi.
Niknais
24. aprīlī 12:36
Audi audi kā tu mani baidi vai esi viens no šo atlieku papucīšiem
> Audi
24. aprīlī 12:37
Pāķi.. atvelcies līdz Rīgai. Šeit pēc kārtīgas spārdīšanas tu vismaz normālu medicīnisko palīdzību saņemsi.. sašūs tevi, saliks tev sejas kaulus vietā. Jēga Ogrē kauties? Jeb tev lubrakam bendžai naudas nav? Nu ja nav naudas benzīnam, tad ibio sēdi benzīntankā un filmējies publiskā vietā pa brīvu.. un tavu video no tā benzīntanka, ja kas - noteiktos apstākļos varēs publicēt, ja tu tam dosi pietiekamu iemeslu :))) Publiskā telpā nav nekāda privātuma :))
00
24. aprīlī 12:39
Sākumā uzraskstat,ko šie šmurguļi ir izdarījuši! Un, tad prasat !
Niknais
24. aprīlī 12:41
Audis tai circlē gan jau par apkopēju piehaltūrē. davai labāk uz brīvības ielas pie strūklakas būs tev kur muti nomazgāt
Lomix
24. aprīlī 12:50
Bļeģ visiem pidariem sadošu pa muti
pfffffffff
24. aprīlī 12:59
Nevis piehalturē bet kamēr pārdevēja neskatās, zīž sīrupu.
Iespaidīgi..
24. aprīlī 13:00
Bērni apdraudēja biznesmeņu intereses. Tam cītīgi līdzi seko vara ar izsekošanas ierīcēm.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi