Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
233 komentāri
Sakārtot:
abolzinis
20. aprīlī 20:30
Došanās projām ir izskaidrojama, bet jaunā paaudze ir totāli degradējusies, uzņemtot un public;ejot "video", kas filmēts telefonu turot VERTIKĀLI. Tas patiešām ir BAISI!
kreacionists
20. aprīlī 20:53
Latvijas sabiedrībai alkohols, nauda, nauda, nauda ir svarīgāka par bērniem un jauno paaudzi. Latvijas Valsts popularizē alkoholu un šo narkotiku noliek tieši bērnu, pusaudžu, jauniešu acu priekšā veikalu pirmajās rindās un tad brīnās, kāpēc daudzi jaunieši ir piedzērušies un nevis iegūst kvalitatīvu izglītību. No otras puses, tā ir visas Latvijas sabiedrības gļēvums, bezatbildība - arī Draudzes (baznīcas), ka alkohols ir veikalu pirmajās vietās un šai narkotikai garām iet vecāki, mācītāji, Prezidenti, ārsti - un neko nevar, pareizāk sacīt, NEGRIB darīt. Alkoholisms nav vienīgā problēma Latvijā, bet arī šo kādam ir jārisina.
diemžēl
20. aprīlī 20:59
ne tikai jaunieši. arī brieduma vecumā cilvēki nemīl savu valsti.
Amir Zuratov
20. aprīlī 21:00
Pirms 10 gadiem, krizes laik'a kad visi brauca uz Iriju, Uk, katrs otrais aizbrauca ar vārdiem - es pametu so suuda valst. Vēl pirms 10 gadiem, deviņdesmitajos, jaunieši dzēra, klīda, sita viens otru. Var droši teikt ka ši ir labākā paudze, kāda bijusi.
Viss ir ok
20. aprīlī 21:00
Katrā sabiedrībā ir vajadzīgi mēsli. Kā zemei. Un Latvija uzskatāma par ļoti tolerantu valsti, Zviedrijā šie izdzimteņi būtu ļoti skarbi apklusināti, sabiedrība būtu ļoti neiecietīga. Bet viņi paši lieliski saprot, cik bezcerīgi stulbi viņi ir.
Egle
20. aprīlī 21:01
Pastalas dodas no Pastallandijas uz civilizēto pasauli, vismaz mošk tiks vaļā no pastalisma, bet tas prasa daudzus gadus.
pūce
20. aprīlī 21:07
Hi,hi,hi.Sitie bernini jauc,kas ir valsts un kas ir valsts parvalde.Neviens viniem to nav izskaidrojis.Izglitiba zemaka pataisita par gridlisti.Ta ka nav par ko sasust.
olegs valdis golovciks
20. aprīlī 21:08
Kaadi 10% cilveeku sho prettautisko un cinisko veidojumu,4.maija ,,LV,, var saukt par ,,savu valsti,,...Shii valsts ir bez naakotnes...taatad shiem jaunieshiem sheit nav naakotnes. Un tomeer,kameru priekshaa vinji pashi uzvedas kaa cilveeces pabiras...
Rūta
20. aprīlī 21:09
Ja pieaugušie rāda tādu pašu piemēru un netiek sodīti, tad tā veidojas visatļautība.Pagājušā mēnesī internets bija pārpildīts ar pieauguša cilvēka " izlēcieniem".
Bobo
20. aprīlī 21:09
Grūti pateikt vai tā ir šī ir ''Latvijas jaunatnes'' problēma. 1.Tā ir mūsu vaina kad pieļaujam mūsu valsts izzagšanu un pazemošanu. Ja valstī viss būtu normāli, tad nevienam cilvēkam nebūtu jābrauc ''laimes mektējumos'' 2. Čalīts- totāls deģenerāts, BET 60% no instagram un FB lietotājiem tādi arī ir. Šī problēma ir globāla. 3. Visi pusaudži kurus es zinu ir samērā inteliģenti. Sabiedrībā pazīstamami viegli kļūst āksti, ''izlecēji'' un ''cacas''. Jo stulbākas izdarības - jo lielāka slava un ažiotāža. KIVIČA EFEKTS ™
politkorekti
20. aprīlī 21:09
Luk pie ka noved sorositu propoganda !
Uzmanību.
20. aprīlī 21:11
Lūk, kad šie cilvēki paaugsies, noteikti meklēs darbu valsts pārvaldē, tad lūdzu viniem ir jaatgādina, ka viņiem ir jāsukā pi%$#@s.
Biedri real , ko tev un tavai Rossejai
20. aprīlī 21:11
nodarīja Sōriskinnsssss ?
?
20. aprīlī 21:12
vai sitie ir no ta kontingenta ,kuri 18 novembri skraida ar degosam kiniesu lapam pa Latviju ?
Biedri Egli, tavs zōwietiskais lāpotisms
20. aprīlī 21:13
nebeigsies nekad.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi