Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
53 komentāri
Sakārtot:
Kur
20. aprīlī 14:43
Kur jūs skrienat, apdauzītie idioti?
giraff
20. aprīlī 14:49
Pastalas braukt nejeedz pat. knapi pusotrs miljons palikushi un tie pashi sitas nost un brauc prom.
giraff
20. aprīlī 14:50
Lāpoti braukt nejeedz pat. Knapi 2 miljons palikushi un tie pashi sitas nost,, un brauc prom.
Pastalnieks
20. aprīlī 14:56
Atkal kāds kroplis vilkās pārējiem pa priekšu, kuru apdzenot arī tika izraisīta avārija. Brauc lēnāk kā pārējie --- apstājies ceļa malā, palaid citus garām, ja aiz tevis desmit mašīnas.
a
20. aprīlī 15:05
Sakas Lieldienu svinesanas ,MALACI .
Pastalnieks>esim
20. aprīlī 15:05
Ja Jums dakters nedod atļauju iegūt vadītāja apliecību, tad nepiegāni komentārus ar savām "gudrībām"! Ne jau visiem ir laiks braucot vārnas skaitīt un skaitot vārnas biežāk iebrauc otram pakaļā, kā braucot ātri.
Jā,bet
20. aprīlī 15:15
pastalas ir malači, sāk svinēt, pamazām iesildās, drīz arī pirmie upuri būs! Bet tam jobannam brigadierim, kurš pa priekšu vilkās un, satiksmi traucēja - nāvessodu!
papa
20. aprīlī 15:16
PILNĪGI piekrītu pastalniekam . Tādi idioti kā KUR un esso traucē satiksmi un tik iršt māk ne braukt . Lēnie izraisa vairāk sū*us nekā tie kas māk braukt
> Pastalnieks
20. aprīlī 15:19
Nav jau zināms, vai tur kāds patiešām vilkās, bet tava doma ir saprotama. Tie čurātāji, aiz kuriem sastājas 10 vai vairāk mašīnu rinda, kad nav iespējams apdzīt, tik tiešām rada stresu un vēlmi iedot pa ķobi. Taču ir novērots, ka šādos gadījumos viena mašīna parasti problēmas nerada; tās sākas tad, kad aiz pirmās "iesēžas" vēl viena, un tad vēl viena...un tad jau rinda gandrīz vai garantēta.
20. aprīlī 15:20
Iesaistoties diskusijā, par to, ka atļauto 90km/h, kāds tormazs velkas uz 80 vai pat 70, tā ir atsevišķu tādu lūzeru kategorija, kas tādā veidā cenšas "ieriebt" pārējiem, domāju tā ir psihiska saslimšana un tādus med. komisijā būtu jāatsijā, lai tādi mērkaķi nav uz ceļiem.
To Kur
20. aprīlī 15:43
Kur skrien? Uz kapiņiem. -:))
Tur mierīgi
20. aprīlī 15:43
Var braukt ar 70 km/h.Un ja netrako vai nevelkas,var mierīgi šo ceļa remonta norobežoto posmu izbraukt.Tikai kādam laikam vajadzēja vairāk kā citiem.Vai nu mēģināja apdzīt,vai pastumt no pakaļas.
Juhans
20. aprīlī 15:46
Līdzjūtība tuviniekiem.
Ar 80 , nevis " uz 80 " .
20. aprīlī 15:47
kāds tormazs velkas uz 80 ======================================================================== Tā raksta tavā krievu valodā.
Lāpots
20. aprīlī 15:49
Atkal kāds zowietiskais kroplis vilkās pārējiem pa priekšu, kuru apdzenot ,,,, arī tika izraisīta avārija. Brauc lēnāk kā pārējie --- apstājies ceļa malā, palaid citus garām, ja aiz tevis desmit mašīnas. ************************ Komatus saliec, lāpots.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi