Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
61 komentārs
Sakārtot:
Juhans
18. aprīlī 21:26
Kopš kuŗalaika Vienotība ir kļuvusi par pēdiņās liekamu nosakumu "Jaunā Vienotība"?
kuk
18. aprīlī 21:30
Latvieši ejiet uz vēlēšanām,lai ES parlamentā neiekļūtu Latvijas un ES nīdēji saskaņa un krievu savienība.
Onslows
18. aprīlī 21:32
ap 15% esot dauņu sindroms! Tas pārdomām!
Slotaskāts
18. aprīlī 21:34
Visi kā traki raujas uz to ES 2000€ piemaksu pie mūsu valsts pensijas! Visiem pēc tam piemaksā EP un ES! Cik no tautas to zina?! Nevienu tur nelaist no šiem krāpniekiem!
Pastalkvekšķis
18. aprīlī 21:42
Labi ,ka naciki tur netiks
f
18. aprīlī 21:45
nebalsošu ne par vienu. vismaz būs mierīga sirds ka neesmu palīdzējis parazītiem izkārtot siltu vietu pie gejropas siles.
Fly
18. aprīlī 21:50
Ko viņi tur Eiropas Padomē ir izdarījuši Latvijas labā? Saskaņisti nomelnojuši un kūdījuši pret Latviju un latviešiem. Vienotības liberāļi rūpējušies par banku intresēm. Un abi kopā - par treknām algām un bagātām vecumdienām paši sev. Es balsotu par Artusu, bet viņš no spridzkļa pārvērties par "miera dūju" ar palmu zaru knābī. Par ko lai balso - par falšajiem bezkompromisa tiesiskuma sludinātājiem, kas tagad izgāzušies kā veca sēta? Vai ir kādam ideja? Ja nepiedalāmies, tad Latviju pārstāvēs Krievijas interešu aizstāvji, kuri ātri atradīs sev pakļaujamus mīkstmiešus starp Rietumu pārgudreļiem un pamuļķiem, kādu tur netrūkst. Par ko, pasakiet, un es piedalīšos!
Mudites draudzene
18. aprīlī 21:51
Es par Ušakovu! Lai vejcas!
Nu
18. aprīlī 21:55
Nožēlojami, ka Saska;A atkal līderos. Tā ir okupantu uzvara, kuri 9.maijā atkal uzvaras parkā taisīs praidu. Un kāpēc tas ir atļauts? Tā bija tāda pati okupācija kāda būtu bijusi Hitlera uzvaras gadījumā. Tāpat represētā un ņirgājās par latviešu tautu, bet viņi tagad Brīvā Latvijā ar tiem ordeņiem vēl zīmējas, kurus ieguvuši slepkavojot latviešus.
politkorekti
18. aprīlī 21:57
Nils Usakovs bija labakais Rigas mers,tagad vins bus labakais es parlamentarietis !
18. aprīlī 21:58
Visu Saskaņu vajadzētu aizsūtīt padzīvot reālā Krievijā uz gadiem diviem. Lai sajūt cik labi ir pie Vladimira Putina dzīvot!
Teodors no Ziepīša
18. aprīlī 21:59
Par OIK istiem afēristiem - ZZS, Vienotības abiem kloniem , VL TB/LNNK miljardu izsūcējiem nebalsošu! Par Saskaņu , Rīgas izputinātājiem arī. Kas paliek pāri?
Fly
18. aprīlī 22:02
Nosauciet kaut dažus godīgus cilvēkus, par kuriem būtu vērts balsot! Kaut vienu, lai visi zina! Citādi patiešām tiks ievēlēts Ušaks ar visiem saviem koškām...
.
18. aprīlī 22:03
Ja latviskās partijas būtu apvienojušies vienā, tad nekādām skaņām un ždanokām nebūtu izredžu.
Yox
18. aprīlī 22:04
Varbūt tikai abus Ušakova koškas ievēlēt - bez Ušakova. No tim būs lielāks labums...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi