Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
opapā
16. aprīlī 10:55
RIP! Skola iemāca sausi rēķināt, gramatiski rakstīt, bet neiemāca pašu galveno - dzīves vērtību!!!
Pensionare
16. aprīlī 11:05
Nu sakat ludzu ,vai vel tadiem jauniesiem varetu atlaut dot rokas saujam iericus kur saima pienema likumu ,tas tak ir murgs .....
Pensionare
16. aprīlī 11:05
Nu sakat ludzu ,vai vel tadiem jauniesiem varetu atlaut dot rokas saujam iericus kur saima pienema likumu ,tas tak ir murgs .....
Сергей
16. aprīlī 11:13
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
Сергей
16. aprīlī 11:14
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
>opapā
16. aprīlī 11:16
Nezinu kā tev, bet man skolā gan mācīja nebāzt metāla priekšmetus rozetē, un nelīst tur kur nevajag (Kā arī citas līdzīgas lietas).
>Pensionare
16. aprīlī 11:17
Jā, drīkst, jo ja būs līdzīgi, tad sliktākajā gadījumā izkaisīs sev smadzenes.
to opapā
16. aprīlī 11:17
Tas nav jāmāca skolā, tas ir jāmāca mājās!!
Volts un Ampērs
16. aprīlī 11:23
"Pasažieru vilciens" pārstāvis teicis, ka 3000 voltu spriegums viennozīmīgi būs nāvējošs. Pupu mizas. Tā ir, kad skolā pienācīgi nemācījās fiziku. Volti, tāpat kā ātrums nenogalina. Elektrošokeros ir 50.000 voltu spriegums un neviens nemirst. Upuris tikai pavārtās pa zemi un pēc brīža atgūstas. Tas, vai strāvas trieciens būs nāvējošs, atkarīgs no strāvas stipruma, ko mēra ampēros (A). Strāva, kas lielāka par 5 A, parasti izraisa nekavējošu sirds apstāšanos. Elektrovilcienu gaisvadu tīklā var būt strāva pat ar 300 A.
Bet lv propoganda visu kājām gaisā
16. aprīlī 11:35
Nu tāpēc jau Putins grib aizliegt jūtūbu, tur glupības vien māca. Šitais saucas zacepers.
Leopolds
16. aprīlī 11:45
Mazs būdams pāris reizes dabūju pa knaģiem - ūdenī no sildāmās spirāles. Un liels būdams - mainīju rozeti - atslēdzu strāvu, a īrnieki izrādās rozeti pieslēguši kaimiņu tīklam - rokas notirpa. Ja maza mācība nav gūta - tad prāts ļauj bāzties pie vilciena elektroiekārtām. :/
> Pensionare
16. aprīlī 11:53
Cienītā.. pēc tavas loģikas vadoties - ja viens muļķis, tad visiem jāaizliedz - vai tu zini, ka ir pensionāri, kas nodarbojoties ar pašārstēšanos, nemitīgi nodara sev skādi lietojot bezrecepšu zāles un pārdozējot tās, gandē sev veselību? Tad nu tā - no šī brīža, nevienam pensionāram nekādas zāles vispār nedosim, ja? Nu pēc tavas dižās "loģikas".. Jā, nu šim puikam diemžēl ne to ka šaujamo, viņam tagad par kartupeli neviens neiedos. Jā, ir jaunieši kuriem tieksme uz risku ir lielāka, tādiem ne to ka šaujamo, bet pat flexi vai urbi bail dot.. bet ir arī atbildīgi jaunieši, tādi kas saprot kā apieties ar paaugstinātas bīstamības instrumentiem.. un tiem var i motorzāģi, i ripzāģi, i jā - arī šaujamo kaut kādos apstākļos uzticēt. Jo šaujamais ir instruments, kurš tā pat kā citi instrumenti, ir bīstams tad, ja to lieto un uzglabā bezatbildīgi. Tas nav priekš prikolistiem. Bet nav jau visi jaunieši prikolisti. Un tāpēc vien, ka daži jaunieši ir prikolisti.. Nu tas pats kas ar pensionāriem.. tāpēc vien, ka daži pensionāri ir senili pajoliņi, mēs taču nepārstāsim viņiem visiem zāles pārdot.. Un tas pats ar jauniešiem - tāpēc vien, ka ir daži prikolisti, tas nav iemesls aizliegt sakarīgajiem jauniešiem atbildīgi lietot instrumentus tiem paredzētajiem nolūkiem, ja viņu vecāki to uzskata par nepieciešamu.
Juhans
16. aprīlī 11:54
Zaceperu kustība sakarā ar vasaras tuevošanos tikai ir pašā sākumā.
> Bet lv......
16. aprīlī 11:56
Neraudi.. drīz arī EU nebūs youtūba.. Varēsi priecāties un lūrēt savu LTV1 Un STV1 ar savu Kiviču no rīta līdz vakaram.. Un feisbuba nebūs.. Tūlīt tās regulas iegūs likumu spēku, jūtūbs un feisbuks nospļausies un izraus štepseli un puse to saitu satura vienkārši nebūs mums vairs pieejama. Varēsi sēdēt ibio un justies labāk kā Krievijā.
cipiņš
16. aprīlī 12:00
Baisi, kādas elles sāpes un šausmas tagad pārdzīvo bērna vecāki un radinieki !!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi