Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Vinnijs
16. aprīlī 10:04
Tikai jautājums, kāpēc viņa parakstīja atzīšanos ??? Iespējams, tas bija apmaiņā par atbrīvošanu no cietuma. Tādā gadījumā jebkurš parakstīs jebko.
zambala
16. aprīlī 10:11
Latviešiem ir savs VDK! Tikai tagad saucas VDD lai maskētos! Bet kā viņi terorizēja un mocīja Gapoņenko un citus!
zambala
16. aprīlī 10:13
ASV tas saucās - vienošanās ar Tiesu lai samazinātu sodu vai atbrīvotu. Tāpat kā Rīgas hakeris, parakstīja kaut kadu atzīšanos, un viņu palaida, ja neparakstītu, tad sapūtu ASV cietumos!
Tauta
16. aprīlī 10:19
Viņa nav prostitutka, viņa komsomolka čestnaja dovalka un bija apciemot pārējās kremļa prostitūtas (S) no Rīgas domes.
tad tāpēc
16. aprīlī 10:32
rīdzinieki salauž 5 finiera zāģus, kad izzāģē tērauda āmura šablonu, lai varētu iziet metālapstrādes kursu, jo nav neviena sakarīga speiga, ko ta tie pilsētnieki īsti dara ārpus rīgas savos garāžos
Doza
16. aprīlī 10:49
Varbūt vdd varētu aizsargāt valsti no vietējiem oikaistiem un pārējiem liela mēroga izlaupītājiem?
Juhans
16. aprīlī 10:58
Sliktāks par viņu ir tikai Āss Andžas kungs.
Culturis
16. aprīlī 11:04
Šitāds debīlistisks likums, kāds ir US, par tiem ārvalstu aģentu reģistrācijām, man nav saprotams. Man ir tāda sajūta, ka šāds likums atļauj, ja kāds tur grib, arestēt jebkuru, arī no Latvija, kurš iedomājas iepazīties ar kādu US amatpersonu, un iepriekš sevi nav piereģistrējis kā ārvalstu aģents. Tā pat tā tiesas sistēma, kad tiek piedāvāta iespēja, atzīt sevi par vainīgu un dabūsi mazāk, vai arī, ja nē, sēdēsi n-tos gadus nav normāla. Dievs pasarg tur tikt kādās nepatikšanās.
Сергей
16. aprīlī 11:13
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
tam Sergejam
16. aprīlī 11:20
beidz te pufeli dzīt, parazīt. Gribi kādu lohu atrast kas tam noticēs? Vajadzētu tev to bieti biezputrā sastampāt, nelieti.
Ibica
16. aprīlī 11:45
"Pirmo reizi lidoju ar lidmašīnu, kurai ir propelleri, no Tallinas uz Rīgu. Nedaudz ir bail. Turbulence sagaida pilnā krāšņumā."- шпионка,других вариантов нет,может она торговала контрабандными сигаретами.?
fzss
16. aprīlī 12:20
Krievuja par savējiem nerūpējas- ko tāds pumpains ģīmis ????????
:)
16. aprīlī 12:45
Tikai pastaldauņiem un stulbajiem jeņķiem kāds var iestāstīt, ka tā esot spiedze! Un jeņķu tiesas - tas vispār barbaru murgs, ne tiesa! Līdz tiesas prāvai aiziet mazāk par 20% no visām ierosinātām lietām, pārējais - saskaņā ar "vienošanos" dabu sedēt arī nevainīgi! P.S. Starp citu, asv - viennpzīmīgs pasaules līderis cietumniekos uz iedzīvotāju skaitu un arī vispār! :)
apsis
16. aprīlī 13:06
Ak tu dieniņ,mums pat ir savs VDD,jābeidz ķecerīgas domas domāt,kur nu vēl rakstīt.Interesanti vai šamie zin par *salašņu* parteju un viņas Maskavas ietekmes aģentiem.Ja ne lai kāds apmeklē *pistoļu svētkus* 9.maijā Karātavu kalnā,varēs pilnu *Melno bertu* pielasīt,ja gribēs.
piemineklis sarkanarmiešu teroristiem,okupantiem?
16. aprīlī 13:13
LV joprojam kurina naidu,un nav novakusi pieminekli,kas sumina sarkanarmieshu teroristus un okupantus?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi