Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Living Sacrifice "Reborn"
15. aprīlī 21:29
Lietderīgīgāk būtu veidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Jo Latvijā māju nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! mēs redzam valsts problēmu, galvenā ir, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļuva neatkarīga varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu 29 gadus!!!!! Seriously!?!? Latvija ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" piedot, aizmirst un pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! Vertibu sistēma ir nepareiza! Egoisti! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu kurš nomira par katra no mums grēkiem par savu Glābēju! Lasiet Jauno Deribu, Lūkas evaņģēlijs ir visvienkāršāk saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! Liberālisms degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tādēļ esam NATO. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!? WTF!? Izskaidrojot šo! Mums no ārzemēm regulāri $$$ jāsūta!
Juhans
15. aprīlī 22:43
Galvenais jautājums ir, kuŗā baznīcā iet Lēvita kungs?
?
16. aprīlī 00:47
Kad tas suda zhids atvainosies par cukura slepkavibu
Mokasins
16. aprīlī 00:52
Manu vecotevu uz sibiriju aizsutija tad pat's pideras ka levits, labs zhids Ir zhids kas gazes izmera sezh
sendenī
16. aprīlī 02:58
Nu gan laiki, ka no krāpnieka Zakatistova ir atkarīgas tā cirkumcīzētā Levita izredzes uz OIKlandes Izmirata oberēzeļa posteni. Es gan ceru, ka tie Jēkabielas Ēzeļnīcas kleptoēzeļi nāks pie sava ēzeliskā prāta un to cirkumcīzēto izgāzīs. Es par Jansonu.
To mokasīnam
16. aprīlī 04:26
Manu vecotēvu aizsūtīja latviešu pidars nodevējs, nokļuva Omskā, kur bija arī daudzi ebreji, viens ebreju ārsts izglāba dzīvību manam vectēvam. Īstens latvietis Vilis Lācis ar vienu parakstu izlēma daudzu tūkstošu latviešu likteņus, īsts latviešu tautas nodevējas. Klausies, tu, rasist, man vienalga, kāda tautība ir Egilam Levitam. Viņš ir Latvijas patriots, ja viņu ievēlēs par prezidentu, tad mūsu ģimenē būs svētki! Par Levita kungu!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi