Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Daira
15. aprīlī 19:42
Es klausījos Preses klubu...Pārgudri runāja šitas Ģirģenis...Rajevskis piebalsoja kā tāds Arlekīns..Tukša muca tālu skan...Jo Pastalvalsts ir izputināta un pakaļas ir plikas.
Arrest Soros! Liberālisms nogalina Eiropu!
15. aprīlī 19:43
Latvijas valdībā daudz Sorosa stipendiātu Viņķele, Putnis, Rubesa, Ījabs utt. Lai pajautā $$$$$ Sorosam! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu ir zaudējuši vienīgos mājokļus, pateicoties "vienpusēji" pārdomātiem kredītiem 90% no tiem ir prom. Jo Latvijā par aizņemto ir atbildīgs tikai aizņēmējs, banka nekad! Kādēļ tad Amerikā, ja cilvēkam apstākļi mainas, viņš nevar maksāt par māju, banka savāc māju un cilvēks nav pilnigi neko bankai parādā! Latvijā atņem māju un vēl esi parādā ar %, un lai uztaisītu bankrota procedūru, tu nevari būt bez naudas, tas maksā 5-6 tūkstošus, kurš to var atļauties!? Un ja to neizdari, tad 33% no visiem taviem ienākumiem savāc Swenson-banka! Nu tad neizdzīvot strādājot 2 darbos! un kurš Darba devējs vēlēsies tādu darbinieku, kuram 33% naudas savāc banka!?!? Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu, tas vairs nav jautājums bet fakts! Latvijas teritorija tiek, kaut kam gatavota. Jo tiek attīrīta no iedzīvotājiem. Tā nav sazvērestības teorija, bet fakts.
nja
15. aprīlī 19:46
zagšanu aizmirsa;tikai naudu,naudu,,,.
nja
15. aprīlī 19:47
kur zagšana,,,aizmirsa,,.
sunc
15. aprīlī 20:01
Iepriekšējais ministrs stājoties amatā to pašu pauda. Nepietiekši resursi , līdzekļi. Zemas algas. Policiti Pažarnieki grib ēst!
Mežavecis
15. aprīlī 20:08
Varētu sākt ar to ka nedzīt tehniku dzēst 10x10 degošas zāles pleķi.
OIKistānas Izmirātā
15. aprīlī 20:13
pat sūda mentu ministrelis izlaupījis savu iestādījumu ........ ha ha ha ha !
f
15. aprīlī 20:16
ļoti vienkārši- ja nav naudas vajag samazināt izdevumus, izmirstošai valstij jāapzinās savas iespējas
to f
15. aprīlī 20:28
Nauda ir. Jautājums kā to sadala?
Peksis
15. aprīlī 20:30
Ko var gaudot, tik naudu dodiet!? Skolotaaji breeca, tagad shitas vaimanaa. Liekaties mieraa, naudas nav!
ministri
15. aprīlī 20:31
kad tavas ministrijas izdienas pensionāri pārstās braukt katru gadu ar jauniem džipiem,tad arī tev naudas pietiks.Iekšlietu ministrijai ir jābūt pirmajai, kur notiks atlaišanas.
bij. pol., jautājums Ģirģenam
15. aprīlī 20:40
Labi, es saprotu, ka, kā finasējuma avotu var izmantot noziedzīgi iegūtos un tiesas ceļā konfiscētos līdzekļus, bet ja nebūs dabas taku un smilšu piļu būvē ieguldītu līdzekļu, tad, kā OIKlandes Izmirāta kleptoēzeļu merdokrātija tiks pie otkatiem. Domāju, ka tu vecīt, spēlējies ar uguni. Merdokrāti NEKAD nepieļaus dabas taku un smilšu piļu būvniecības koriģēšanu, kur nu vēl likvidāciju.
Bārda
15. aprīlī 21:05
Mazāk zagt vajag.
ok
15. aprīlī 21:05
sameklēsim- kad beigsi maksāt izdienas pensijas grāmatvežiem, lietvežiem, personāla speciem? Cik tajās izmaksās aiziet? Es nerunāju par reālajiem pažarniekiem un poličiem, bet par krēslu bīdītājiem
!
15. aprīlī 21:23
1. IeM izdienas pensionāriem nemaksāt izdienas pensijas, ja turpina strādāt IeM sistēmā. 2. Nepieškirt izdienas pensijas tiem, kuri atbrīvoti par likuma pārkāpumiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi