Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Latvijas neveiksmes stāsts
15. aprīlī 18:07
Lietderīgīgāk būtu veidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Jo Latvijā māju nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! mēs redzam valsts problēmu, galvenā ir, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļuva neatkarīga varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu 29 gadus!!!!! Seriously!?!? Latvija ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" piedot, aizmirst un pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! Vertibu sistēma ir nepareiza! Egoisti! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu kurš nomira par katra no mums grēkiem par savu Glābēju! Lasiet Jauno Deribu, Lūkas evaņģēlijs ir visvienkāršāk saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! Liberālisms degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tādēļ esam NATO. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!? WTF!? Izskaidrojot šo! Mums no ārzemēm regulāri $$$ jāsūta!
Bankas svarīgākas par tautu! Un valsti kopumā
15. aprīlī 18:09
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu ir zaudējuši vienīgos mājokļus, pateicoties "vienpusēji" pārdomātiem kredītiem 90% no tiem ir prom. Jo Latvijā par aizņemto ir atbildīgs tikai aizņēmējs, banka nekad! Kādēļ tad Amerikā, ja cilvēkam apstākļi mainas, viņš nevar maksāt par māju, banka savāc māju un cilvēks nav pilnigi neko bankai parādā! Latvijā atņem māju un vēl esi parādā ar %, un lai uztaisītu bankrota procedūru, tu nevari būt bez naudas, tas maksā 5-6 tūkstošus, kurš to var atļauties!? Un ja to neizdari, tad 33% no visiem taviem ienākumiem savāc Swenson-banka! Nu tad neizdzīvot strādājot 2 darbos! un kurš Darba devējs vēlēsies tādu darbinieku, kuram 33% naudas savāc banka!?!? Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu, tas vairs nav jautājums bet fakts! Latvijas teritorija tiek, kaut kam gatavota. Jo tiek attīrīta no cilvēkiem
.
15. aprīlī 18:18
Līdzfinansējums ir Eiropas piešķirtā nauda?
Aldis
15. aprīlī 18:35
Žēl mazdzivoklu mājām nav ne EU ne RD atbalsts. Atliek nojaukt un celt jaunas-lielākas, kas ekonomiski sevi atpelna.
15. aprīlī 18:54
Vēl viens melnais caurums. Saskaņai kā partijai vajadzēja strādāt pie valsts ekonomikas augšupejas, nācijas pirktspējas palielināšanas. Ar kādiem vērienīgiem, vērā ņemamiem, ierosinājumiem. Cilvēki paši savas mājas remontētu, ja būtu par ko. Apstaigājot Rīgas kalnus var redzēt, ka mājas ir noplukušas, neremontētas. Un ne tikai kalnos, arī centrā. Par ko lai remontē. Naudas pietiek iztikai, humpalai un sagrabējušam vāģim. Naudas trūkst pat inteliģencei. Nav runa par maksimas pārdevējām un palīgstrādniekiem. Tad nu, tauta, proti vairs nebalsot par saskaņu līdzīgi kā par vienotību utt..
Lielais jautājums
15. aprīlī 19:28
Kāpēc līdzfinansējums nav paredzēts vienģimenes māju iedzīvotājiem? Turpinās padomju laika vietējo genocīds? Padomju laikā daudziem iezemiešiem vienīgā iespēja iegūt dzīvesvietu bija to uzceļot pašam. Par saviem līdzekļiem. Jo dzīvokļus deva iebraucējiem no austrumiem un " pēc ieguldījuma komunisma celtniecībā".
Jupis
15. aprīlī 19:45
Jā, ar ko privātmāju iedzīvotājs ir citādāks rīdzinieks vai nodokļu maksātājs?
Nemuldi, tā ir puspatiesība > Lielais jautājums
15. aprīlī 20:01
Daudzi vietējie dzīvoja Rīgas vecajos, pārsvarā cara laikā būvētos namos. Noziedzīgā denacionalizācija, tiem liedza iespēju privatizēt dzīvokļus. Tie bija tikai ziediņi, pēc tam nāca odziņas un šis genocīds turpinās pēdējos 30 gadus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi