Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
.
15. aprīlī 18:18
Līdzfinansējums ir Eiropas piešķirtā nauda?
Aldis
15. aprīlī 18:35
Žēl mazdzivoklu mājām nav ne EU ne RD atbalsts. Atliek nojaukt un celt jaunas-lielākas, kas ekonomiski sevi atpelna.
15. aprīlī 18:54
Vēl viens melnais caurums. Saskaņai kā partijai vajadzēja strādāt pie valsts ekonomikas augšupejas, nācijas pirktspējas palielināšanas. Ar kādiem vērienīgiem, vērā ņemamiem, ierosinājumiem. Cilvēki paši savas mājas remontētu, ja būtu par ko. Apstaigājot Rīgas kalnus var redzēt, ka mājas ir noplukušas, neremontētas. Un ne tikai kalnos, arī centrā. Par ko lai remontē. Naudas pietiek iztikai, humpalai un sagrabējušam vāģim. Naudas trūkst pat inteliģencei. Nav runa par maksimas pārdevējām un palīgstrādniekiem. Tad nu, tauta, proti vairs nebalsot par saskaņu līdzīgi kā par vienotību utt..
Lielais jautājums
15. aprīlī 19:28
Kāpēc līdzfinansējums nav paredzēts vienģimenes māju iedzīvotājiem? Turpinās padomju laika vietējo genocīds? Padomju laikā daudziem iezemiešiem vienīgā iespēja iegūt dzīvesvietu bija to uzceļot pašam. Par saviem līdzekļiem. Jo dzīvokļus deva iebraucējiem no austrumiem un " pēc ieguldījuma komunisma celtniecībā".
Jupis
15. aprīlī 19:45
Jā, ar ko privātmāju iedzīvotājs ir citādāks rīdzinieks vai nodokļu maksātājs?
Nemuldi, tā ir puspatiesība > Lielais jautājums
15. aprīlī 20:01
Daudzi vietējie dzīvoja Rīgas vecajos, pārsvarā cara laikā būvētos namos. Noziedzīgā denacionalizācija, tiem liedza iespēju privatizēt dzīvokļus. Tie bija tikai ziediņi, pēc tam nāca odziņas un šis genocīds turpinās pēdējos 30 gadus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi