Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
kreacionists
15. aprīlī 16:24
Pirmā dezinformācija, kas ir sociālajos mēdijos, ka nav Dievs, ka evolūcijas teorija spēja radīt no nekā šo skaisto pasauli. Jēzus Kristus radīja šo pasauli un Bībele ir absolūti patiess Dieva Vārds. Darvins latviešu tautu apmānīja, bet Jēzus Kristus nomira par latviešu tautas grēkiem un ir dzīvais Dievs.
Ha
15. aprīlī 16:27
Dezu katru dienu pasniedz mēdīji pēc aizjūras pasūtījuma! Ta pat kā Latvijas valdība, kura nemitīgi melo! Nu akut vai JKP- konkrēti meļi un dezisti- atcelsim OIK, būs 3 x 500 u.c.!
Smieklīgi
15. aprīlī 17:28
Sociālajos medijos cīnīsies! NEPLam vispirms vajadzētu sākt ar kremļa ruporu slēgšanu Latvijā. Lai nebūtu tā, ka pat Lattelecom 2/3 kanālu ir krievijas kanāli. Lai nevarētu komentāros draudēt ar nāvi ASV, NATO, VVF, latviešiem, aicināt Latviju pievienoties krievijai, krievijai iebrukt Latvijā utt. Kāpēc tas tiek atļauts?
to smieklīgi
15. aprīlī 17:55
kas tev daļas gar kaut kādu ASV ja viņa kādam nepatīk .lai lamā to Ameriku ,ko tu uztraucies par svešu mums valsti
To smiekligi
15. aprīlī 18:27
Ka nav musu dala ! Asv ir musu brōļi ,vini jau 1957 gada 1.janvari taisijās atbrivot Rīgu no krievu okupantiem nometot uz tās atombumbu ! Žel ka neuzmeta ,mes tagad butu brivi un laimigi ka Hirosimas un Nagasaki iedzīvotāji !
a
15. aprīlī 21:21
ar ko salīdzināsiet, lai pēc tam mums iestāstītu, ka tā ir dezinformācija? Ar meliem, ko pasniedz latvijas TV un radio 1 ? Kāpēc būtu jātic tieši jums, ja slēpjat iedzīvotājiem aktuālu informāciju? Ja visi melo, tad kāpēc jātic jums?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi