Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
16. aprīlī 06:29
Atliek vien brīnīties par cilvēku stulbumu.
Ināra Inarčiks
16. aprīlī 06:51
Labs gadijums-muļķe un zaglis.
Kristaps Kalve
16. aprīlī 06:58
Kā viņa vispār tikusi pie 4 štukām ar tādu domāšanu? Traki, bet nu pati vainīga.
Vents Cīrulis
16. aprīlī 07:12
Tā nu tas ir - pērkot izsolē, tu īsti nezini, ko pērc, jo apskatīt pirms pirkšanas nelaiž. Atliek riskēt. Kādam veicās, kādam ne...
Sandris Berziņš
16. aprīlī 08:39
Gribētos teikt ,,mātes,, vardiem par šās profesijas pārstāvjiem, bet izteikšos korekti - Es ar savu sirdsapziņu nevarētu strādāt par tiesu izpildītāju.
Kurmis Kurmis
16. aprīlī 08:45
Cilvēku aprobežotībai nav robežu!
Sandija Burija
16. aprīlī 08:53
Pirms pirkt, varēja jau izdomāt vismaz tiks daudz kā aizbraukt satikt kādu šīs mājas iedzīvotāju un pajautāt kaut ko izstāstīt par šo māju..tad arī viss nāktu gaismā. Un protams, pērkot īpašumus ZTI izsolēs, jāņem vērā arī varbūt banāla, bet patiesa mācība - neuzbūvēsi laimi uz cita nelaimes.
Arvis Arvis Kalns
16. aprīlī 09:18
Ja viss izdedzis, tad izsoles priekšmets - dzīvoklis nemaz neeksistē. ZTI pārdevis neeksistējošu lietu.
Alvils Spilva
16. aprīlī 09:33
Idiota......
Egle
16. aprīlī 09:41
Var teikt ko grib, ka avantūriste utt, BET, kā var nepieminēt, ka dzīvoklim ir kredītsiastības ? Kā tas vispār ir likumīgi? Varbūt Latvānijā tas skaitās normāli, bet normālās valstīs tā nav, tādus tiesu izpildītājus/izsoļu veicējus par tādām mahinācijām sen jau apcietinātu. Pircējam jābū pieejamai pilnai informācijai
Andrew Collins
16. aprīlī 09:48
Lai vai kā būtu ar intelektu sievietei, bet šajā valstī administratori ir gatavi tev melot acīs skatīdamies, lai tikai izkāstu no tevis pēdējo. Bet tajā pašā laikā mūsu likumdošana arī ir ārpus jebkādas loģikas, kas ļauj šādi apkrāpt cilvēkus.
Edgars Ronis
16. aprīlī 09:51
Jus sakat, ka netika tiesu izlilditaja dzivokli??? Bet kapnu telpa ta vina tika, parasti vini tiek kapnu telpas, dzivokli ne, bet parasti nofotografe ari ardurvis, bet seit cik saprotu nav ne arduvju ne trepju uz berniniem, tatad tiesu izpilditajs ir to noklusejis, un tatad var saprast so sievieti!!!
guntis
16. aprīlī 13:25
Ak jeezin...cilveeku neapdomiibai robezu nav.Vai bija gruuti aizbraukt un ar kaiminiem aprunaaties?vai zeme zem maajas ir privatizeeta vai jaamaksaa noma iipasniekam?Vai vina to zin?Viss ir jaapaarbauda pasam,saados jautaajumos uzticeeties nevar.Pie tam-pa 5 eiro zemesgraamataa var apskatiities visu info par jebkuru iipasumu,apgruutinaajumi,kiilas ,zemes piederiiba utt.nu nekas,tagad lai sagatavo naudas maku un uz prieksu.
Ināra Waltere
16. aprīlī 13:32
Brīnos kā var būt tik aprobežoti cilveki!!
Ilze Sila
16. aprīlī 15:32
Cik stulbam jābūt,lai pirktu nekustamo īpašumu,iepriekš to neapskatot

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi