Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
Ušak OFF
15. aprīlī 13:52
Bet viņa tak par Sašķaņu golosovala!
es
15. aprīlī 14:03
prātam neaptverami
nu,moins
15. aprīlī 14:04
-kad viņas sterializēs ???? -bērnu mocītājas un spīdzinātājas.Bērni -kā dziras pelnītāji. Kas valstij izmaksā lētāk-sterializācija,jeb mūžīgie pabalsti,aprūpes iestādes,specskolas....
eironene
15. aprīlī 14:05
To mačalku vajag sterilizēt un uz kūdras purvu strādāt , bērnus nodot adopcijai. Nesen arī Krievijā bija līdzīgi gadījumi, labi vēl, ka bērni nav izmesti pa logu.
x3
15. aprīlī 14:06
a kur bl kaiminji skataas??? tikai lai neirsh ka neviens neko nav zinajis, redzejis.
stop
15. aprīlī 14:07
naciki vainīgi!
Sintija
15. aprīlī 14:09
Tas ir pratam neaptverami,kas notiek musu valsti.Kur skatas atbildigie dinesti.Sadas sivietes vajadzetu sterilizet.Kapec musu valdiba izliekas neredzam visu so arprartu.Kas no tada berna var izaugt.Esmu loti,loti sasutusi un pardzivoju par siem berniniem.
....
15. aprīlī 14:21
Ticiet man , lielākai daļai cilvēku ir vienalga kas notiek ar pārējiem. Tādi tagad ir laiki. Katrs pa sevi, pārējais viss ir vienaldzīgs. Ja nu vienīgi kādu paķengāt, apdirst. Tas ir latvietim saldais ēdiens.
Mamma
15. aprīlī 14:23
Wot es šino nesapratīšu, laiž bērnus pasaulē, un par viņiem nerupējās,atstāj pig zina kam un dzerstuļojas un šmarojas apkārt! Johaidī mazuļiem ir ļoti liela interese, visur līst,visu skatīties,visu mutēbāzst! Noslānīt ar pīcku šitādas matītes, tā lai līdz kaulam ir rētas! Uhhh kā man šitādām gribās ar to purnu iebraukt kaķu mīzeļos.. Tādas nemainās, es ļoti ceru kad bērniņi tiks noņemti, un kad mazulīši iegūs ģimeni kas viņus mīlēs un par viņiem rupēsies! Un valsts iestādēm ieteiktu tādas matītes steralizet!
kreacionists
15. aprīlī 14:46
Cik BEZATBILDĪGA un NEVARĪGA un Tuvredzīga latviešu tauta un sabiedrība, "elite", Veselības ministrija, Profilakses Centrs - ļaujot saviem bērniem (mazbērniem), pusaudžiem un jauniešiem iet garām alkoholam (narkotikai, indei, nelaimju cēlonim) pārtikas veikalos, kur alkohols plauktos nolikts PIRMAJĀS un redzamākās vietās.
kreacionists
15. aprīlī 14:48
Latvija ir skaista zeme ar Latgales dzidrajiem ezeriem, Vidzemes augstienes kalniem, dzintariem rotāto jūrmalu, Kurzemes dzīvības bagātajiem mežiem, Zemgales ziedošām pļavām, kurām pāri zilajās debesīs plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Latvija ir mana Tēvzeme. Par savu tautu izteikšos R.Blaumaņa vārdiem: “Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods, kas postīdams viņu šausta, uz pekli lai rauj to jods!” Mēs esam maza, bet stipra un izturīga tauta, esam pārdzīvojuši daudzu svešu zemju kundzības, okupācijas, tomēr vēsturē un 21.gs. latviešu tauta ir zemu noliekusies alkohola pudeles un alkohola biznesa priekšā, guldīdama savā zemē, šīs narkotikas uzvarētus, vēl nedzimušus bērnus, jauniešus, vīriešus un sievietes, kā arī gados vecākos cilvēkus.
kreacionists
15. aprīlī 14:49
20.gs.sākumā pretalkohola biedrības Dāmu komitejas vadītāja Anna Brigadere (1861-1933) saskatīja alkohola ražošanā, tirdzniecībā un lietošanā vislielāko ļaunumu ģimenei un tautas pastāvēšanai. A.Brigadere nosodīja gan pagaidu Valdības, gan Satversmes sapulces neitrālo attieksmi pret krogiem. Minot atgadījumus ar piedzērušiem jauniešiem Rīgas ielās, nepilngadīgo saindēšanos ar alkoholu, A.Brigadere kritizēja alkohola biznesu Latvijā kā vienu no sociālo nelaimju cēloņiem: “Statistika mums pierāda, dzīve mūs pamāca, ka vairāk nekā no sērgām, bada un kara cilvēce cieš no alkohola posta.” A.Brigadere īpaši pārdzīvoja to, ka vecāki alkohola reibumā ieņem bērnus, kā rezultātā ir cietēji gan paši gan slimie bērni, kas bieži piedzīvo nāvi jau savas dzīves iesākumā.
kreacionists
15. aprīlī 14:50
Lietojot alkoholu, labākie vīrieši, mīlošākie tēvi un mātes, centīgākie strādnieki un tiesiskākie pilsoņi, kļūst par sliktākajiem vīriešiem, nelaimīgākajiem vecākiem, bezatbildīgākajiem strādniekiem un likumpārkāpējiem. Nevienu cilvēku alkohola lietošana nav darījusi gudrāku, laimīgāku un veiksmīgāku. Gluži otrādi, alkohola lietošana ir padziļinājusi jebkuru citu krīzi cilvēka dzīvē, kā rezultātā pētījumi un statistika uzskaita tādas sociālas sekas kā vardarbību, dažādas slimības un traumas, kas iegūtas alkohola lietošanas rezultātā, nāves un pašnāvības gadījumus, avārijas uz ceļiem, ugunsgrēkus, dažādus noziegumus.
Ely
15. aprīlī 14:50
māti neņem dzemdību nama bez izziņas, ka bērnam būs ģimenes ārsts, pēc izrakstīšanas mediķi iet apsakatēs, vai tad medmāsiņa neredzēja, kāda situācija ģimenē....
skumji ka tā
15. aprīlī 14:51
Alkohols ir legalizēts, tagad grib arī marihuānu legalizēt. Tās ir mūsu prioritātes!!! Mums grib iestāstīt ka alu dzert ir labi un ka tās ir tautas tradīcijas. Bet vai tās var būt tradīcijas kas tautu dzen postā? Cik apkārt ir alkoholiķi, pat tādi kas sevi par tādiem neuzskata protams. Jo pāris aliņi dienā, tas tak nav alkoholisms. Bet es zinu ka bezjēdzīgi ir te ko skaidrot.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi