Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Juhans
7. aprīlī 18:48
Tas pats Rozenvalds kurš nemitīgi pūš vienotības stabulē ?
fakts
7. aprīlī 19:03
Tā ir vienkārši tukšu salmu kulšana un darbības imitācija. Liberālkorupcijas režīms kopumā ir draudzīgs okupantiem, tādēļ nekas vērā ņemams tur nebūs.
Gumijas Juraškins
7. aprīlī 19:08
Bē bē bē bē bē bē
.
7. aprīlī 19:09
Mums ir daudz partiju ( kas nav labi ), viņiem tikai 2. Nekā pārsteidzoša.
ēzeļu eksperti Ījābs ar Rajevski
7. aprīlī 19:15
Istinu glagoļiš, kollega! ( Taisnību visos locījumos skandē, kolēģi!)
zambala
7. aprīlī 19:16
Attīstībai/ PAR - ir Zilo Partija, viņu reitingam nekas nevar palīdzēt, vai talaiž vai neatlaiž Ušakovu; Par Zilajiem var balsot tikai Zilie un viņu līdzjutēji.
zambala
7. aprīlī 19:19
mana SC kompartija - ir Zilo Partija, viņu reitingam nekas nevar palīdzēt, vai ta laiž vai neatlaiž Ušakovu; Par Zilajiem SC kopmartijas čļeņiem var balsot tikai zowietiskie Zilie un viņu līdzjutēji.
@--}--}--
7. aprīlī 19:26
Nu ko tu Rozenvalda kungs neteiksi, ne? Saskaņa varētu izmantot skandalozāko notikumu kas ar šiem noticis pēdējos mēnešos, viņu kampaņā EP vēlēšanu laikā... Incanti Rozenvalda kungs ilgi domāja, kamēr šito pērli izdirsa? :)) Jo nu līdz kaut kam tādam iopai jebkura Narvesen kioska pārdevēja dadomāties pati toč nebūtu spējīga.. Politologs herovs.. acīmredzamo lietu konstatēšanas ģēnijs.. Un kādu ģeniālu prognozi Rozenvalda kungs mums sniedz? Nu tas skandāls varētu nostrādāt par labu kā vieniem, tā otriem.. 50/50... ĢENIĀLI ibio māt!! :))) Super!! Cik gadus tu ar šito savu dižo politibiozinātni nodarbojies un 50/50 ir tava labākā prognoze? :DDD Konstatēt acīmredzamo un 50/50.. un raksts gatavs, honorārs kabatā un var iet mājās sņabi dzert - kurš te Latvijā pats gudrākais politologs-ekspersts? :)))) Hers tu spalvainais, tukšu salmu kūlējs :)) Un tak reāli maksā džekam par to, ka viņš absolūti neko nepasaka.. ka absolūti nekādu pienesumu kopējā diskusijā būtībā neveic.. :) Pilns krogs ar šitādiem "spečukiem" :DD
Fakts
7. aprīlī 19:28
Ausaiņa un viņa līdzskrējēju vieta ir cietumā! Cieti! Lai pat necer aizbēgt no atbildības, aizbēgot uz Eiropas parlamentu!
Juhans
7. aprīlī 19:31
To nu polītiskais komentātors ir uzķēris pareizi, jo Saskaņas partneri ir NA - tie abi sadarbojas jau kopš dzimšanas.
juhanam
7. aprīlī 19:38
Kur pierādījumi? Ir? Nav? Tad kāpēc melo? Kad tu beidzot vāksies uz savu rašu? Ko sēdi Latvijā?
Decoy
7. aprīlī 19:49
Person already replied : need know how evolving will happen..
spriidiic
7. aprīlī 19:53
Tā jau tas bija domāts. Būšu pārsteigts , ja kādu tās komandas zagli vispār iesēdinās. Igauņi gan savisāru (viņējais godmanis , tobrīd Tallinas mērs) uzreiz būrī ielika.
Vèlètàjs
7. aprīlī 19:55
Visi Ušakova Saskaņas un Amerika GKR deputàti ir vainìgi par to zagšanu, korupciju, fiktìvo nodarbinàtìbu domes iestàdès un uzņèmumos. Tàpèc vajadzèja atlaist visu domi.Pèc viena Uśakova atlaiśanu jau nekas nemainàs.Ušakovs tak paliek arì ostas valdè, kur saņem lielàku algu nekà domè. Pùce imitè darbošanos.
Xxx
7. aprīlī 19:59
Musu valsti zagliem viscaur priekroka.Ta ir elitara publika.Dzivosim,redzesim,kas te notiks.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi