Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
6. aprīlī 06:49
Vēzis tas ir bizness. Tādēļ Rokofelera farmācijas kompānijas pagājušā gadsimta vidū caur valdību uzlika aizliegumu marihuānai! Tā vietā tirgoja zāles kas nevis ārstē bet mazina simptomus un veido blakusefektus padarot cilvēku vēl slimāku!
L0KAT0RS
6. aprīlī 07:54
Vai atkal valsts vienaldzīgi noraudzīsies, kā Latvijai nozog kārtējo Nokia, kas budžetā varētu ienest miljardus?
Dzintars Lielais
6. aprīlī 08:08
Lokator,tu taču esi jebanutijs,ar saviem miljardiem,atslābsti,pie tam rigvir ir izgudrots padomju laikā,jūsu visu nopeltajā....
L0KAT0RS
6. aprīlī 08:29
Lielais cirvi, ne jau Brežņevs to izgudroja, bet Latvijas cilvēki. FEF pirms tava sovoku sapņa ražoja pat lidmašīnas, tika pataisīts par komplektētāju nekur nederīgai sovoku tehnikai!
Andris Vilcāns
6. aprīlī 10:29
Vai tad līdzīgi nenoēda arī remantadīna tēvu Jāni Poli, apgalvojot, ka viņa radītais preperāts neder ērču encefalīta profilaksei. Preperāts bija rādīts gripas un ērču encefalīta profilaksei.
Valdis Kalnozols
6. aprīlī 10:35
Reiz atbalstam savejos konkurences cina, nevis piespelajam un iznocinot pasu uznemejus. Ka tas jau bija ar Dogo , kur faktiski pirceji tikai cenu gribeja nosist , nomelnojot musu Latvijas uznemumu.
Valdis Kalnozols
6. aprīlī 10:37
Atbalstam savus uznemejus nevis piespelajam ārzemju konkurentiem
Dainis Dobelis
6. aprīlī 11:10
Nesaprotu. Kur ir problēma? Ja šīs neatkarīgās laboratorijas, īstenībā, ir mafijas atkarībā, tad to slēdzieni tiesā jāapstrīd un to vadītāji ar visiem laborantiem jāiesēdina Kolumbijas cietumā, ( tur patīkamāk sēdēt) vismaz uz simts gadiem. Ja ne, tad izskatās, ka zēni kaut kā muļķīgi taisnojas, ka īstenībā krāpuši tautu un galvenais, izmisušus slimniekus. Kalnozols, Kalvišķis, Repše. nabaga cilvēciņi, ar sen jau redzamu, nemākulīgi slēptu, angažētību.( vienu vārdu sakot, materiāli vai godkārīgi ieinteresēti ). Jā. Izņemot Kalnozolu. Tas vienkārši pamuļķis, kaut ko d.rš. KALVIŠĶI, Tev kauns nav???
suncity
6. aprīlī 11:36
Vai tiešām nav kāds ,kurš var BEIDZOT!!!!! atbalstīt savējos ,es domāju Rigvir , jeb mēs esamt tik ļoti merkantīli sašķelta tauta ,ka 30 000 dēļ esam gatavi nolemt nāvei cilvēku ,kam tomēr RIGVIR varētu palīdzēt. Absurds! Iedomājieties - atklāj vēzi 1,2 stadijā ,bet neārstē , liek gaidīt 3-šo ,4-to !!!! Tas taču ir krimināli sodāms !!! Apzināta kaitējuma nodarīšana personas veselībai !!!! Kas notiek??!!!
Dainis Dobelis
6. aprīlī 11:55
Skaidrs viens. Ja sabiedrība (tas ir valsts) nepietiekami finansē savus zinātniekus, tad tos nopērk bandīti.
andis
6. aprīlī 12:02
Kalvišķis sper kārtējo , šoreiz ļoti platu, soli prom no goda dēvēties par zinātnieku.
andis
6. aprīlī 12:04
> suncity. vietējais, vietējais. ja vietējais tev govs pļeku ieliks zāļu burciņā, arī pirksi un lietosi?
Vitto
6. aprīlī 12:29
Nenemos spriest-der vai neder.Taa ir laimes speele.Bet...iegaaza vai nu sausmiiga nekauniiba vai arii kvalitaates kontrole.Jebkurai precei jaabuut visu laiku taadaa kvalitaatee,kaa ir apstiprinaats taas zelta standarts.Taatad-ja rakstiits,ka tur jaabuut 1milj. viirusu,tad tiem tur arii jaaabuut-obligaati.Un nav ko mekleet visaadas konspiraacijas teorijas.Taa ir pateereetaaju maldinaasana.
beerdrinkers
6. aprīlī 14:49
Šausmīgi ir tas, ka lielo farmaceitisko firmu bizness, peļņa, stāv pāri cilvēku dzīvībām! Medikamenti, kas var apturēt to šausmīgo slimību pirmajā un otrajā stadijā, smagi traucē lielo haizivju peļņai...Uzbrukums "Rigvir", pie tam sekmīgs, ir pasūtījums konkurentu novākšanai. Starp citu, ja "Rigvir" nebūtu efektīvs un tiešām neārstētu, tad tas lielos netraucētu, neefektīvs medikaments tām nav konkurents, jēgas nav iespringt. Bet "Rigvir" darbojās! Un tas lielajām, zāļu ražošanas kompānijām, ir drauds!
Egle
6. aprīlī 15:13
Pie tā, ka medikamentā nav tā deva, kurai tai jābūt, atbildīgs ir tikai un vienīgi ražotājs, te vispār nav ko apspriest, tas ir rupjš pārkāpums, kas viennozīmīgi var novest tikai pie zāļu aizlieguma. Vēl ir jautājums, kā to medikamentu var pārdod citām valstīm, ja koncentrācija neatbilst patiesībai. Savediet kārtībā savu zāļu ražošanu, kā arī sakārtojiet pierādījumus zāļu efektivitātei.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi