Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
:)
7. aprīlī 05:36
Laba doma, ejam uz priekšu. Jāsaliek, protams, kameras, jo vienmēr jau atradīsies ar kāds mēsls, kurš gribēs to salauzt.
Kapers
7. aprīlī 05:43
Uškamātus, vai? :))
Kapers
7. aprīlī 05:49
Īpaši būtiski - pie psihiatriskās slimnīcas, kur Parexel veic zāļu izpēti... Droši, ka Zāļu Valsts aģentūra, nemaz neko nezina...... Mežaparka Nilss pavisam prom.. :)
Latvija razo tadus automatus
7. aprīlī 06:32
Tādus automatus ražo Latvijā
ap-17
7. aprīlī 06:53
Un interaktivus stendus turistiem.Lai vandaliem butu ko dauzit
Jopcik
7. aprīlī 07:14
Daugavpilī ? Ta jau matrjoskas tirgos un mashas un medvedjus.
Tpu
7. aprīlī 07:39
Kur skatās valsts valodas inspekcija ? Katrā tai pilsētas bodē tev pie kases saka nekautrējoties krieviski. Sajūta ka atrodies Krievijā.
Kādreiz, sen.
7. aprīlī 08:18
Biija tāda atrakcija, tiem, kas nekad neko savā dzīvē nav uzcēluši, bet ir tikai lauzuši. Kurš ātrāk sasitīs un nolīdzinās lidz ar zemi, telefona būdiņu? Rekords laikam bija 4 sekumdes. Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai iznīcinātu šo?
īpaši stulbs
7. aprīlī 08:36
Kāpēc šo rakstu var komentēt un apliet ar dubļiem ikviens, kam nav slinkums, bet citus rakstus atkal nevar, jo to atļauts darīt tikai reģistrētajiem komentētājiem? Tad sakiet, lūdzu, cik lielu algu maksājiet reģistrētajiem par komentēšanu?
> īpaši stulbs Šodien 08:36
7. aprīlī 08:51
Es domāju tas tāpēc, ka suvenīru kioskam neradīsies psiholoģiskas problēmas no taviem un līdzīgiem komentāriem. Bet, viens, otrs, cita raksta varonis var sākt žegoties bez apstājas.
Juhans
7. aprīlī 09:02
Vai suvenīršņabi varēs nopirkt visas 24h?
wwww
7. aprīlī 09:15
Laikam pucins no kremla izmeta nederigas mantas un viena no ta tika tautiesiem iz Daugavpilsa.
> :)
7. aprīlī 09:55
Tāpēc no sākuma ir jānolauž kameras un pēc tam var lauzt to štruntu kuru esi iecerējis lauzt. Tikai pēc kameru nopostīšanas jāskatās kad apsargs atskries, bet nu jaunas kameras tik un tā uzreiz neuzliks.. tā ka pēc tam kad apsargs aizies - var mierīgi ļurķēties. :) Kameras.. tad nu gan baigā tehnoloģija :)
He
7. aprīlī 10:42
Jau noskatiits uznjeemums Kjiinaa, kursh razhos suveniirus! Tieshaam unikaali roku darbi buus, blje. Kjiinieshu suudus tirgos automaataa, sitam plaukstinjas.
Zemgalite
7. aprīlī 11:30
Tulit VID bus klat!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi