Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
26. martā 06:31
Tad Lielais ir lēts krievu populists,no latvieša viņā vairs nav nekas un viņš nekad nedzīvos Latvijā. Protams ,ka šādos šovos vajadzīgs ir arī galma āksts....
Maris Mednis
26. martā 06:50
Tāpēc jau vairāki patstāvīgi fomājošie krievu intelektuāļi (piemēram, Dmitrijs Bikovs) vairs neiet pie Solovjova - tur tiek atbalstīti tikai politiski pareizie uzskati, saprātīga argumentācija nedarbojas, vadītājs ņirgājas par oponentiem.
Aelita Grīvane
26. martā 06:52
Tas mamikins tak vienmēr izcēlies ar īpaši slīpu pierīti.
Pikis Zeevele
26. martā 07:13
Kāds kaut ko ir sad.....irsis. Mums taču nav atļauta dubultpilsonība ar krieviju. Kaut kas neklapē tajā stāstā
Maija Diedišķe
26. martā 07:28
Pirmo reizi dzirdu par tādu ,,lielo,,ar mazo burtu.Tas ir šovs un nevajag ņemt nopietni,tam lielajam par to ,ka piedalās un ļauj sevi gānīt kanāls maksā lielu naudu ,tur ir tādi štata ukraiņi ,kuri it kā pārstāv pretēju viedokli ,bet īstenībā domāti,lai krievu publikā uzkurinātu naidu un fobijas.Jūtūbā noskatījos sižetu kur kāda krievu studente ,būdama praksē uz mēnesi ,,solovinomu pomjotu,,raidījumā stāstīja ,kā viss tur tiek organizēts ,gan it kā skatītājiem gan viesiem tiek maksāts un viss ir iestudēts,gan aplausi ,gan bļaušana,tā kā,nekā personīga ,tikai bizness,nevajag te tagad pataisīt par varoni visādus atkritumus vārdā lielie.
Uldis Petersons
26. martā 07:46
Jā nudien! Tāds ''Lielais latvietis'' un kremļmīlis Mamikins pārī, lamājoties provokatīvā raidījumā krievu auditorijai par prieku, atgādina cirkus klaunus, ko dresētājs Solovjovs noīrējis publikas uzjautrināšanai.
Agris Egmanis
26. martā 07:50
sheit var redzett latvijas klaunu-peec kura pat facebook sleedza kontu.https://www.youtube.com/watch?v=YKsp1CCi4mQ
Kurmis Kurmis
26. martā 08:42
Tas labi,ka pasūtīja mamkinu,to jau agrāk vajadzēja!Bet vispār tas soloveičika politiskais šovs ir cinisks,pats kremļa lakstīgala vienmēr apvaino klātesošos,ja tie pauž kremlim kritiskus izteikumus!Tas pats notiek ar Koftunu no Ukrainas! Solovejs ir ļoti netaktisks un augstprātīgs!Vispār ieteiktu cilvēkiem neiet uz tādiem pasākumiem,tas ir speciāli uztaisīts raidījums,lai pazemotu Ukrainu,lai pazemotu Baltijas valstis!Neko citu tur nerunā kā par Ukrainu un kādi banderas briesmoņi tur dzīvo!Krievam nepierādīsi neko,tāpēc iesaku Lielajam tur neiet un nebojāt sev nervus!Šovos krievs gāna rietumus.bet pašu bērni tur mācās un pat dzīvo!Dubultā morāle!
JĀZEPS DŽEDAJS
26. martā 08:50
Jā nu KRIEVUSI nejaukt ar krieviem Tātad krievusi ir ļoti viltīgi Arī tie kas dzīvo LATVIJĀ Viņi visi vēlās lai viņiem būtu īpašas privilēģijas un viņiem būt pilnīga kontrole par BIZNESU Piemēram RĪGĀ LATVIJĀ CELTNIECĪBĀ BŪS TIKAI UN VIENĪGI KRIEVUSI Tas ir tāpēc ka latvieši nefiltrē un likumus pieņēmuši tādus Vajag lietas labot Protams ka krievusi vēlās no jauna LATVIJU iekļaut savā IMPERSTĀNĀ Viņi ir viltīgi Un viņi uzskatā ka visa pasaule pieder un ir tikai viņiem Jā un mākslinieki no LATVIJAS tur dzīvo un pelna naudu
Sandris Berziņš
26. martā 09:02
Neticu , ka Solovjova, uzvārdu ir mainījis, bija kaut kāds ebreju uzvārds, raidījumi notiek tiešraidē.
'Liene Jansone
26. martā 09:14
Tas aktieris regulāri pelna savus Jūdasa grašus visdažādākajos krievu šovos un visticamāk apzinās, ka pilda "padumjā pribalta" un fašista lomu krievu propogandas raidījumos. Ukraiņiem tāds ir Kovtuns.
Futs Bols
26. martā 09:32
Andris Lielais nav nekāds klauns. Viņš ir īsts Latvijas patriots un Solovjova šovos vienmēr aizstāv Latviju un latviešus pret kremlinu šovinistiskajiem un imperiālistiskajiem uzbraucieniem, un neļauj mūs lamāt par fašistiem. Solovjovs pēc tautības ir ebrejs, viņa tēvs 60-tajos gados mainīja uzvārdu no Viņickovskis uz Solovjovs, mātes uzvārds Šapiro.
Babulis222
26. martā 10:24
Palabojiet mani,bet šķiet ,ka LV pilsoniem kā otrā pilsonība Krievijas ,ir aizliegta ar likumu
D. Bērziņa
26. martā 10:40
SWEET! Tieši tā, smirdīgā kaka Mamikins!
Sandris Berziņš
26. martā 10:57
Tas viss ir sīkums, bet izrādas, ka viņš aizejot ne tā ar roku pamājis.Tagad krievu nacisti viņu bez sāls noēdīs.....зиганул! Надеюсь это то так просто не оставят.... я написал в прокуратуру. Ты тоже можешь. Это 5 минут займёт.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi