Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
Lopi
15. martā 15:59
Rundāles pils restaurācija izmaksāja 10x mazāk, tāpēc jau šī bedre ir viena no nabadzīgākajām Eiropas valstīm, ka valsts izzagšana te ir putlerstānas līmenī!!
Seniors
15. martā 15:59
Tad , ir jautajums ! Cik eiriki ieripoja Usakova un vina bandas macinos ? Saskanas banditiem , ari atleca ??? ZAGLU banda , ne VALDIBA !!! Cik naudinas ieripos deputatu macinos , par transporta izdevumiem un IRES kompensacijam ? Kas MAN , atmaksas SOS izdevumus ???
Ucis
15. martā 16:00
Un NEVIENS to neredzēja!!!!!!!!!!!!
Varat minēt 3 reizes
15. martā 16:02
Kur tad tie 113 miljoni ieslīdējuši,kādā dziļā kabatā. Pieņemu,ka reālā uzturēšanas maksa varētu būt kādi 10 tūkstoši,ne vairāk.
Tā nu tas ir
15. martā 16:06
Rīgas e- talons ir korupcijas etalons !
Libau
15. martā 16:08
Liepājā ar grib uzbāzt šādu sistēmu, esmu rakstījis nevajag, ērti ir ar tām pašām biļetēm, bet nē, neviens neklausa.
Antiņš
15. martā 16:08
Vai ta nevarēja tā e-talona vietā pārvadāt pasažierus par velti? Tas tak būtu lētāk!
.
15. martā 16:09
e-talona, vai konkrētu personu uzturēšana?
Smieklīgi
15. martā 16:12
Un kur šos visus 10 gadus skatījās KNĀBI un SĀBI un pārējās uzraudzības iestādes ???????
.....................
15. martā 16:13
Nekad tāda RS nevarētu tik viegli taisīt šitis visus šaher-maherus ja vien viņiem kāds labvēlis no struktūrām to neatļautu.Tieši tāpat kā centrāltirgū nevarētu 20 gadusno vietas katru dienu piedāvāt nelegālās cigaretes,ja vien nebūtu tiem jumts. Šitie jau tikai ziediņi(20 miljoni pazuduši nez kur,par kartēm,tagad 113 miljoni par aparātu apslaucīšanu).Domājams ka tur pa kreisi aiziet miljardi.Jo viegli parēķinot RS tīrā peļņa DIENĀ(!) ir ap miljonu eiro.Tak vēl nekaunības pietiek pieprasīt no valsts budžeta līdzekļus! Monopolu uztaisījuši,tamdēļ ar biļešu cenas var uzlikt kādas tik iegrib.Un gestapoviešu pulkus ieviesuši(kontroles),lai turētu kulakă cilvēciņus.Un tas viss ir ar augšu atbalstu un līdzdalību.
Eglītis
15. martā 16:16
Visu laiku tiek minētas kaut kādas astronomiskas summas. Rodas tikai likumsakarīgs jautājums:"Vai tiesībsargājošās struktūras kaut ko vairāk arī var?"
to Libau
15. martā 16:16
E-talonam pašam jau nav nekāda vaina. Vismaz tev nav jāgaida rindā kamēr vadītājs apkalpo visus, kas vēlas nopirkt biļeti sabiedriskajā transportā. Aizej nopīkstini un sēdi. Un jo vairāk e-talonu lietotāju un mazāk biļešu pircēju jo mazāk jāgaida kad sabiedriskais sāks braukt tālāk. Ir tikai viens bet. Pie mums tas ir pataisīts par veidu kā likumīgi apzagt valsti, jo neticu, ka tās e- talona sistēmas uzturēšana gadā izmaksā vairāk kā 10 miljonus eiro. Domāju, ka pa normālo variantu šādas sistēmas uzturēšana gadā neizmaksātu pat miljonu!
Kowelenzer
15. martā 16:17
Normāli, 11,3 miljoni gadā. e- veselība arī nav lēta. Bet toties moderna:) Latvija ir moderna zeme:))) tas nekas, ka sabiedriskais transports ir zem jebkādas kritikas, toties ir e- talons, veselības aprūpes sistēma faktiski nepastāv, bet ir e- veselība...rietumos, kāpjot busā, pie vadītāja jāpērk biļete, bet rietumi tak ir atpalikuši, var tikai apskaust Latviju:)))
Pitarass
15. martā 16:17
Beidziet ākstīties! Atjaunojiet papīra biļetes un bleķa kompastierus! Maksā 1 eiro gabalā un dauza smukus caurumiņus. Ietaupíjums būs 100 miljoni. Visi laimīgi.
Ansis
15. martā 16:18
NA savs lauciņš,SC savs lauciņš..........abi laimīgi ,Tauta pofig!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi