Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Bordāns Kotlešnieks
15. martā 14:29
Nauda ????? Kur ir ? Dod tik šurp ! tralalā tralalā ........ svētki turpinās !
Kā tad,
15. martā 14:42
mūsu valstij pie šitā "melnā cauruma" - tie 9milj. kā mironim plāksteris.
Vinnijs
15. martā 14:43
Kas viņai tos nodokļus maksās, pensionāri, vai Puškins ??? Murgotāja. Kāpēc 4.maija kliķes valdība apzināti darīja visu, lai Latvija palikta tukša no cilvēkiem ???
Pret Attistibai/PAR un JV! Jo tie ir Sorosīti!
15. martā 14:44
Nu viss ir vienkārši LV ir ierobezotas cilvēku grupas ienākumu centrs" tagad visi zina Latviju pārņēmuši vairāki ļaunumi komjaunieši galvenokārt bijušie VDK tagad karjeristi Godmanis, un Saskana kas skalo uz nebēdu tadel iesauka 20% parejos neminešu, jo mani tad novāks, arī komjaunieši ( Reirs, Kalniete utt)un sorosieši ( Viņķele Rinkevičs, Kalniete, Rubesa, Ēlerte, Putnis, Ījabs, Levits utt)!? Nav brīnums ka Latvijā ir vakars uz ezera! Tiem, kam vēlēšanas zemakie rezultāti, ( piem. Viņķele) tikuši pie vadošiem amatiem ir neapgāžams pierādījums tam, ka ja, vēlēšanas varētu, ko mainīt, tās būtu aizliegtas ar likumu. Politiķi domāti, lai radītu ilūziju, ka demokrātiskā valstī visu nosaka tauta. Lūk mans vēstījums jums: Tiem, kas patiesībā parvalda Latviju: mēs jau esam sapratuši, ka 1990 gadā, kad mums bija jāatbrīvojas no VDK varu pārtvēra, VDK un kumunisti nu un arī organzētā noziedzība. Tieši tādēl VDK saraksti netika atklāti, bet tie tika muļļāti tik ilgi. VDK cilveki, kas visu prihvatizējuši un iedzivojušies bagātībā, ATDODIET tautai sazagto! Nu un kāda jēga Latvijas neatkarībai, ka 500.000 nevar atļauties tajā dzīvot! 3šā nabadzīgākā valsts EU! Mani radinieki, kas dažādu iemeslu dēļ nevar aizbraukt no LV, dzīvo nabadzīgāk nekā Padumju laikos! Un mēs sūtam $$ no ārzemēm! Vienīgā izeja - Tiem kas patiesībā Latvijā pie varas, ir jāmaina vērtību sistēma, kad viņi sapratīs, ka Evolūcijas teorija ir meli, un sapratīs, ka $$$ uz turieni kur mēs visi dodamies, līdzi paņemt nevar, tad viņi sāks rūpēties par tautu un atdos sazagto! Paanalizējiet, kas visu prihvatizēja!? Pat Latvijas VID ēku uzcēla Krievijas Oligarhs Vexelbergs, Putina draugs! Un vēl viens ļaunums, no rietumiem ir oligarhs Dz Soross, (sorosīti ir arī LV valdībā, it īpaši Attīstībai/PAR, nu arī JV, kas viss ir vecās Vienotības reinkarnacija) viņa sponsorētā liberalisma velkomistu armija jau okupē Rietumeiropu! Musulmāņi to pārņem bez kara! https://www.breitbart.com/europe/2018/12/22/hungary-ft-soros-enemy-democracy-not-person-year/amp/
Skeptiķis
15. martā 14:55
Kāds labums var būt no pērnā gada sniega? Nodokļus noplēst, to jā, to mēs izdomāt protam - arī no baznīcas ubagiem, tikai, kur tie galu galā nonāks un kas izmainīsies? Personīgi es, neticu šai dāmītei pat cik "melns aiz naga"
vēlētājs
15. martā 15:17
Nedomāju, ka aita viņķele pati būtu spējīga uz tādu reizrēķinu, bet droši vien gribēja izlikties gudrāka par gudru - tāpēc arī nosauca pirmos ciparus un frāzes, kas ienāca prātā.
No Rīgas
15. martā 15:35
Viņķeles kundze ar visu godam tiks galā jo viņa ir labākā politiķe Neatkarīgās Latvijas laikā.Kaut arī tauta viņu atstāja aiz strīpas vēlēšanās tāpat visiem ir priekšā tas vien liecina par viņas līderes spējām.Viņa pa Rīgas ielām traucās ar velosipēdu un spēj Nila dziļas bedres apbraukt tad jau varēs arī medicīnas dziļām biedrēm tikt pāri un nolīdzināt.Ilžuk mēs visas Latvijas iedzīvotāji ar tevīm un par tevīm.Lai veicas.
Arrest Soros! Liberalisms & Velko nogalina Eiropu!
15. martā 15:43
Viņķele mācījās McCain universitātē un McCain ir ļaundara oligarha Dz Sorosa sabiedrotais! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā ! Sorosītus ārā no Latvijas valdības!
Seniors
15. martā 15:53
Ja , maksasiet lielaku -minimalo algu ,tad ari cilveki maksatu sis iemaksas ! Bet , kuras iestades maksa , so minimalo ? Var saskaitit uz pirkstiem ! Ja , iestades maksa 300 un vel mazak , no ka lai iztieku ?Kamdel nesoda , sis iestades , par sadiem parkapumiem < SECINAJUMS - ne viena Valdiba , neseko lidzi solijumam, par minimalas algas samaksasanu . Viss notiek ta , ka velas - darba - devejs !!!Atteiksties , no si darba piedavajuma ? Ko tad - EDISU ?
mareks atbilde to no Rīgas
15. martā 15:59
Vinkeles kundze ir ministre ,jūs slavējat viņu kā labu cilvēku ,es ticu ka viņa ir labs cilvēks un gādīga bērniem un mazbērniem , ja tādi ir ,bet par viņu praktiski visi pensionāri ar nepatiku atsaucas ,gan atkal visus postā iegrūdīs .jums no Rīgas varu teikt ,labs cilvēks nav profesija
ministre
15. martā 16:40
nauda jādabū nevis uzlikot maksāt papildus nodokļus jau tā maksāt nespējīgajiem,bet gan slēdzot slimnīcas un atlaižot pašus eskulāpus.
Kr
15. martā 17:11
varētu uzšļāgt !!!
N
15. martā 17:15
Cilvēkiem grib trīs ādas novilkt lai valdībai ir algas, pabalsti, komandējumi, kompensācijas, telefoni, mašīnas, dzīvokļi, laimes stāsts!!! Varbūt viņu visus labumus nemaz neizskaitīt no Valsts budžetā, lai tur arī paliek? Tas būtu daudz vairāk par 9 miljoniem. Man ir 45 gadi, vai sasniegšu pensijas vecumu??? Ja izdosies līdz viņai novilkt, pēc 20 gadiem, vai valdība man nepateiks – SORRY, naudas nav un nebūs, tas ir jūsu problēmas, acīmredzot vajadzēja maksāt nodokļos vēl vairāk, nu teiksim 100% no algas (20% vai 23% IIN, 9% Soc.nodoklis un darba devējs 24% = kopā 53% vai 56%. tā ka pamaz). Es jūtu , kā valdība ar palielinātu stiklu skatās mana plāna kabatā un makā un grib pa katru cenu vēl ko izkratīt…..
aaa
15. martā 19:36
Ienestu 9 miljonus bet ar pāris 3 tūkstotis cilvēku izbraukšanu, vai ar 12 miljonu izdevumiem !!!
EU, TU ...
15. martā 20:22
Jebāniimazerfaker, gadu desmitiem , neesmu bijis slimnīcās, ne zilās lapas ņēmis, tagad , kad man , drusciņ nav paveicies, mani pirmā zārka komandā ieskaitīs ? Kur bļ ... ir palikusi , manis neiztērētā, nodokļos iegrūstā nauda ???

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi