Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
kreacionists
15. martā 11:01
Cik BEZATBILDĪGA un NEVARĪGA un tuvredzīga ir latviešu tauta un sabiedrība, "elite", Veselības ministrija, Profilakses Centrs - ļaujot saviem bērniem (mazbērniem), pusaudžiem un jauniešiem iet garām alkoholam (narkotikai, indei, nelaimju cēlonim) pārtikas veikalos, kur alkohols plauktos nolikts PIRMAJĀS un redzamākās vietās. Statistiski latviešu tautas jaunieši piedzeršanās gadījumos ir PIRMAJĀS vietās visos pētījumos Eiropas kontekstā. Tagadējo sabiedrību, kurai svarīgāks ir marketings, biznesss, nauda, alkohola bizness, vecumdienās apkalpos nodzērusies sabiedrība - ko sēsiet, to pļausiet.
kreacionists
15. martā 11:02
Bībeles un grāmatas "Kādi ļaudis mums vajadzīgi?" kopprojekts, lai latviešu tauta nelieto alkoholu vispār. Alkohols ir inde, narkotika un posts gan ģimenei, gan sabiedrībai gan valstij. Jo pietiek, ka pagājušajā laikā ir izpildīta pagānu griba, kad esat dzīvojuši baudās, kārībās, vīna skurbumā, dzīrēs un nosodāmā elku kalpībā. Par to viņi brīnās, ka jūs nepeldat līdzi tanī pašā posta dzīves straumē, un zaimo jūs. /1.Pētera vēstule/ “Neviens labprāt saslimt negrib, bet, alkoholu lietodami, mēs to darām. Labi zinādami, kas mūs sagaida pēc alkohola indes lietošanas, mēs dzeram šo indi. Vai tas nav grēks pret sevi? …Cik bēdīgi ir noskatīties uz ģimenēm, kas ir nonākušas galīgā nabadzībā un postā vienīgi caur to, ka tēvi savus darba augļus, bērna asaras un lūgumus upurē alkohola elkam… Jaunatne! Lai acis top mums gaišas! Lai neapmaldamies vairs alkohola tvanā! Lai redzam, kas ir visu slimību cēlonis un nelaimju nelaime! Mums jāredz, kas ir mūsu nelaimīgās tautas nelaime! Mums jāiet cīņa un jānokrata tā!”
kreacionists
15. martā 11:03
"Kādēļ cīņa ar alkoholu ir tik gļēva un nevarīga? Ja noliegšot šnabi, brūvēšot kandžu, saka vieni. Ak, kungi, noliekiet tak tos kandžas brūverus uz viena sola ar vismagākiem noziedzniekiem - kādi viņi jau arī ir - noliekat viņu zem sabiedrības boikota un aizslēdziet krogus droši, un tad redzēsim, vai LATVIJA celsies vai viņa grims? Man liekas, ka viņa celsies!.... Ar alkoholu mēs ejam uz bezdibeni....kas pabalsta alkohola uzplaukumu, pabalsta tauats bojāiešanu" /Anna Brigadere/
Ja ja
15. martā 11:47
Mauka sniegs.
Lūgums "kreacionistam"
15. martā 12:09
Lūdzu aizveries! Tikai no taviem murgiem vien cīņa ar zaļo pūķi ir viennozīmīgi nolemta neveiksmei. Sāc taču ārstēties.
laikam
15. martā 12:54
alus bija ieskābis, ka tādas promiles. ražotāju vaina...
:)
15. martā 16:09
Nu varoņi, ko lai saka. Un kā veicas ar Bunkus slepkavu ķeršanu. Pirms pusgada ziņoja, ka esot jau sasniegts milzīgs izrāviens.
Humānists
16. martā 06:23
Tas, ka visi muņiķi ir pederasti, to es zinaju jau sen. Bet kāda velna pēc tie maitas sāk pilsdīt celu policistu pienākumus? A? ēs te prasu, ja kas.
otto
16. martā 13:13
kas ar taam sievieteem peedeejaa laikaa notiek ? Brauc dzeerumaa! Atstaaj beernus teeviem! Tad jaaprasa vai tad viirieshi tik slikti?!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi