Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
189 komentāri
Sakārtot:
Tētans
14. martā 20:06
NKVD mantinieki.
Atkārtošos
14. martā 20:09
Učene nav Ušakovs. Učeni jau var paņemt. Ērgļi ibio!
Ksksms
14. martā 20:09
Kautkāds pizģec
žēl skolotāju
14. martā 20:10
Nabaga skolotāja, gribēja labu saviem audzēkņiem. Taču viens sīks kroplēns nostučīja, tagad sūdi lielāki kā piektajā gadā.
Bīstami
14. martā 20:12
Jaaa shiis abas uchenes noziedznieki Taa kura domraksta tematus izpauda vispaar noziedzniece. ...... bīstama noziedzniece. :))))tieshaam smags noziegums izpaust tematus domrakstam.
?
14. martā 20:14
Kāpēc man liekas, ka tas godīgais skolēns patiesībā ir skolniece? Skolniece kurai nav drauga un visdrīzāk arī ar draudzenēm tā pašvaki.. Tāda asociāla un ļoti ļoti godīga pakaļā līdēja.. Izaugs un simt punktu nokorumpēsies līdz ūkai, lai atriebtos visiem par savu nelaimīgo bērnību.. Nē, nu gan jau man vienkārši ir slima fantāzija. Gan jau tas visdrīzāk ir kāds čalis, kas pa starpbrīžiem pīpē. Fano par anime, internetā skatās dankus mēmus, kretinē senčus un vienkārši nolēma učeni iesēdināt ķurķī :DD
Parodija ne valsts
14. martā 20:15
Izsmiekls.Desu zagli lieks cietumā,bet hūtes un lielos zagļus ceļ augstāk! Nu kur vēl debīlāk var būt??? Tā ir ņirgāšanās par Latvijas sabiedrību!
pūce
14. martā 20:16
Hi,hi,hi.Nezi ,kura specvieniba piedalijas skolotajas gustisana.Pastalidiotu kolonija.
Zeks
14. martā 20:16
Vīņai iedos pa pilnu programmu, lai citi neko tādu nemēģinātu.
Brāļi Kaudzīši
14. martā 20:18
Mazos liek čokā (nakts aizsegā), bet lielos sūta uz eiroparlamentēm.
Tādas pārdomas
14. martā 20:18
Atkārtošu sen un daudz dzirdētu frāzi , ko teikuši ļoti daudzi eksāmenus uzraugošie un vadošie skolotāji - Ja skolnieks ir sarakstījis špikerus un zina , kur un ko vajag meklēt , tā jau ir uzvara . Te varētu piebilst , ka arī nosūtot skolniekiem vismaz aptuvenas norādes par gaidāmiem eksāmeniem un tādejādi liekot audzēkņiem mobilizēties šīs informācijas pastiprinātai apstrādei - arī ir panākums , jo ne jau šie skolas eksamēni būs dzīvē galvenā grūtuma problēma . Dzīvi un profesionālo darbību skolas eksāmenos pateikt priekšā neviens skolotājs nevarēs . Tie eksāmeni ir tikai sagatavot jaunos cilvēkus vismaz pamatinformācijas uztverei un pielietojumam .
:)))
14. martā 20:19
Tie domraksta temati tak katru gadu liidziigi , atkaartojas. Neuzskatu to par smagu noziegumu uzzināt nedaudz vairaaak par eksaaamenu. Viņa tak naudu neprasīja par to.
?
14. martā 20:20
Bet ja nopietni... Nu labi, mēs arī visādus mēslus taisijām skolas laikā. Arī visādas robežas pārbaudijām. Bet nu ibio tik tālu, ka šitā skolotāju iegāzt, ka viņai reāls cietumsods draudētu... Nu skolnieciņi - nu vot jūs toč sīkie par pidariem augat bļe! Gribi būt godīgs - neizmanto tos jautājumus, netaisi vaļā to failu, nelasi, neskaties, izdzēs.. ej uz eksāmenu ar tīru sirdsapziņu.. Tak nejau učeni musariem stučī par pantu lops ibio!! Atradušies timurieši! Mēs padomju laikos augām, bet i to vismaz sapratām, ka Pavļiks Marozovs nav nekāds varonis. Jūs neviens ar tādu propagandu no bērnības nebaro... Kā jūs par tādiem morālajiem kropļiem esat izauguši?
Īpašā operācijā?
14. martā 20:20
Mīļā skkolotāja, jūsu audzēkņi vēl jums izturību, veselību! Paies gadi, bet mēs jūs vienmēr atcwrēsimies!!! Turaties! Īpašā operācijā, lai aiztur zagļus, izvarotājus un slepkavas!
komunistu radars
14. martā 20:22
Kalnmēris tur gadiem amatā ar Maizīt sēž,cilvēki,kuriem pirmkārt būtu jārūpējās par Tautas labklājību,patiesībā rūpējās par bandītiem un oligarhiem! Latvija nav ne tuvu demokrātiska valsts.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi