Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Kad reiz pieleks augšām,
14. martā 14:56
ka ja tu izlaid ārā slepkavu,tad liec ar sprādzi uz kājas līdz mūža beigām! Bijušo slepkavu nav! Slepkava visu mūžu paliek slepkava.Sprādze vismaz kautkā disciplinē slepkavu,jo negrib uzreiz doties atpakaļ aiz restēm.
Kowelenzer
14. martā 15:05
Nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta, tajās lietās, kā durt, riktīgi rubī:) Latvijā, vairāk, kā 10 gadus neiedos, a moš pat mazāk. Iznāks 60 gadīga, papildinās bomžu rindas, gan jau ka vēl kādu nodurs, tad atpakaļ čokā. Romantika.
kreacionists
14. martā 15:37
Cik BEZATBILDĪGA un NEVARĪGA un tuvredzīga ir latviešu tauta un sabiedrība, "elite", Veselības ministrija, Profilakses Centrs - ļaujot saviem bērniem (mazbērniem), pusaudžiem un jauniešiem iet garām alkoholam (narkotikai, indei, nelaimju cēlonim) pārtikas veikalos, kur alkohols plauktos nolikts PIRMAJĀS un redzamākās vietās. Statistiski latviešu tautas jaunieši piedzeršanās gadījumos ir PIRMAJĀS vietās visos pētījumos Eiropas kontekstā. Tagadējo sabiedrību, kurai svarīgāks ir marketings, biznesss, nauda, alkohola bizness, vecumdienās apkalpos nodzērusies sabiedrība - ko sēsiet, to pļausiet.
kreacionists
14. martā 15:37
Lietojot alkoholu, labākie vīrieši, mīlošākie tēvi un mātes, centīgākie strādnieki un tiesiskākie pilsoņi, kļūst par sliktākajiem vīriešiem, nelaimīgākajiem vecākiem, bezatbildīgākajiem strādniekiem un likumpārkāpējiem. Nevienu cilvēku alkohola lietošana nav darījusi gudrāku, laimīgāku un veiksmīgāku. Gluži otrādi, alkohola lietošana ir padziļinājusi jebkuru citu krīzi cilvēka dzīvē, kā rezultātā pētījumi un statistika uzskaita tādas sociālas sekas kā vardarbību, dažādas slimības un traumas, kas iegūtas alkohola lietošanas rezultātā, nāves un pašnāvības gadījumus, avārijas uz ceļiem, ugunsgrēkus, dažādus noziegumus.
Mežavecis
14. martā 15:46
Jā, šņabi dzert ar ventspilnieci- izaicinājums īstiem vīriem...
Kowelenzer
14. martā 16:28
Mežaveci, nu riktīgi teici:)))
aita
14. martā 16:52
Viņai pašai nevajadzētu izdarīt vienu naža dūrienu tieši sirdī, lai būtu godīgi?
Veča
14. martā 17:15
Ko lai saka - pieredze dara savu ,vecie ieradumi paliek .
Slepkava
14. martā 18:54
Es vienmēr atgriežos.
zambala
14. martā 20:17
Alkoholu neaizliedz, jo Valsts nopelna Akczi, nodokus, darbavietas atskurbtuvēs uz lietotāju rēķina! Arī koncertus un izklaides var labāk pārdot pastalniekiem ar alkoholu!
zambala
14. martā 20:19
Tikai godprātīga Teokrātiska pārvaldes forma var glābt pasauli no alkohola, noziedzības, izlaidības u.c.!
zambala
14. martā 23:40
Jo Irāna ir Teokrātiska valsts un, par alkohola lietošanu, var piespriest nāvessodu. Vai Teokrātiska valsts nav pareiza valsts? Un es piedzimu Padomju Savienībā, labākajā zemē pasaulē.
precēties negribētājs
15. martā 07:14
Tā iet, ka pinas ar sievišķiem. Viņas visas ir raganas. Tā ir teicis ne tikai es, bet daudzi pasaulslaveni veči, kā piemēram Gogolis.
iluta
15. martā 18:04
Ko jūs visi uzbrukiet tā taču ir sieviete,un nav zināms,kāds putns bija vecis,varbūt pats uzprasījās.Domāju mūsu humāna tiesa iedos kādus 3 gadus,ka jau sievietei un būs labi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi