Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
kreacionists
14. martā 15:13
Lietojot alkoholu, labākie vīrieši, mīlošākie tēvi un mātes, centīgākie strādnieki un tiesiskākie pilsoņi, kļūst par sliktākajiem vīriešiem, nelaimīgākajiem vecākiem, bezatbildīgākajiem strādniekiem un likumpārkāpējiem. Nevienu cilvēku alkohola lietošana nav darījusi gudrāku, laimīgāku un veiksmīgāku. Gluži otrādi, alkohola lietošana ir padziļinājusi jebkuru citu krīzi cilvēka dzīvē, kā rezultātā pētījumi un statistika uzskaita tādas sociālas sekas kā vardarbību, dažādas slimības un traumas, kas iegūtas alkohola lietošanas rezultātā, nāves un pašnāvības gadījumus, avārijas uz ceļiem, ugunsgrēkus, dažādus noziegumus.
kreacionists
14. martā 15:14
Cik BEZATBILDĪGA un NEVARĪGA un tuvredzīga ir latviešu tauta un sabiedrība, "elite", Veselības ministrija, Profilakses Centrs - ļaujot saviem bērniem (mazbērniem), pusaudžiem un jauniešiem iet garām alkoholam (narkotikai, indei, nelaimju cēlonim) pārtikas veikalos, kur alkohols plauktos nolikts PIRMAJĀS un redzamākās vietās. Statistiski latviešu tautas jaunieši piedzeršanās gadījumos ir PIRMAJĀS vietās visos pētījumos Eiropas kontekstā. Tagadējo sabiedrību, kurai svarīgāks ir marketings, biznesss, nauda, alkohola bizness, vecumdienās apkalpos nodzērusies sabiedrība - ko sēsiet, to pļausiet.
Ivis
14. martā 15:24
Klubiņš paplašinās...
a
14. martā 15:36
vw nezināja,ka leksusam priekšroka?
Laimonis
14. martā 15:54
Alkohola lietošana mani padara pat ļoti laimīgu. Tā kā fanātiķi - muti ciet.
Kowelenzer
14. martā 16:09
kreacionist, beidz dzert, tas tev par labu nenāk. Par šo gadījumu- Latvijā ir ļoti maigi sodi. Tas nav pareizi. Kādi 70- 700€? USA, par braukšanu dzērumā, var tikt cietumā, ja vēl pamet avārijas vietu, tad toč cietums garantēts. Es Vācijā ar velosipēdu braucu 2,7 promilēs, sods 500€. Par braukšanu ar velosipēdu dzērumā. Starp citu, sods varēja būt arī 1000€, atbrauca mans darba devējs, mentiem paskaidroja, ka es ir auslanders, nezināju viņu likumus, tamdēļ sods minimālais. Bet sods ir pareizs! Normāls sods, lai tu vairāk tā nedarītu. Latvijā nē, sodi ir smieklīgi.
Ha
14. martā 16:43
Nu i šrots norūsejis foto...! Un ar tādu vēl kruto mētāt...1
mērens dzērājs
14. martā 17:40
Alkohola bezjēdzīga tempšana ir okupantu ievazāts posts.
Alkoscan
14. martā 17:44
Tādā pālī , un vēl varēja pabraukt ! Vecais rūdijums, varbūt sāka piemigt un iebrauca pie sarkanā .
janis - merenam dzerājam
14. martā 19:48
a ko ta purva bridējs dzēra? Jaunsudrabiņam ari ir smuki stāstiņi par dzērājiem. Jārok dziļāk, bet okupants, protams, vainigs
Leksus
14. martā 20:07
Leksus vadītājs sarīko Festivālu.
Juhans
15. martā 07:50
Šrota Leksus pret pārējiem šrotiem - winn (uzvarēja)!
Tieši tā
15. martā 08:59
Ko dod, ka kaut kāds, kaut kur, kaut kādu avāriju izraisījis??? Nu tad vienreiz ar visiem vārdiem un uzvārdiem! Kāpēc jāsaudzē kaut kādi mērgļi, kuri izraisa nelaimi citiem un savām ģimenēm???

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi