Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
divas ministres... khhhhhh!!
13. martā 23:12
ne Čakša, ne Viņķele no medicīnas nesaprot neko. Katra tikai pārkārto vienu istabu pa savam
kūtiņa
13. martā 23:22
Spogulīt, spogulīt....
Ainaž bocmans
13. martā 23:25
Vai tas Viņķel gadijuma nav no Viļķen nācs ?
@2
13. martā 23:57
ko tā pārbolītā govs dirš
Dtaņķe
13. martā 23:58
Nu, šahiste mums sagādāja pārsteigumu Latvijas 100-gadē, kā solīja, tagad Finanšu ministrija sola nākamo pārsteigumu - samazināt atmaksas termiņu " maznodrošinātajiem"!!! Atkal šahs?? "Mats" ilgi nebūs jāgaida, jo administratīvais slogs neattaisnos "mazndrošināto' cerības. Mums jāgaida, diemžēl, vadītājs, kurš valsti izvedīs no krīzes bez "šaha un mata"
Pret Attistibai/PAR un JV! Jo tie ir Sorosīti!
14. martā 00:36
Latviju pārņēmuši vairāki ļaunumi komjaunieši galvenokārt bijušie VDK tagad karjeristi Godmanis, un Saskana kas skalo uz nebēdu tadel iesauka 20% parejos neminešu, jo mani tad novāks, arī komjaunieši ( Reirs, Kalniete utt)un sorosieši ( Viņķele Rinkevičs, Kalniete, Rubesa, Ēlerte, Putnis, Ījabs, Levits utt)!? Nav brīnums ka Latvijā ir vakars uz ezera! Tiem, kam vēlēšanas zemakie rezultāti, tikuši pie vadošiem amatiem ir neapgāžams pierādījums tam, ka ja, vēlēšanas varētu, ko mainīt, tās būtu aizliegtas ar likumu. Politiķi domāti, lai radītu ilūziju, ka demokrātiskā valstī visu nosaka tauta. Lūk mans vēstījums jums: Tiem, kas patiesībā parvalda Latviju: mēs jau esam sapratuši, ka 1990 gadā, kad mums bija jāatbrīvojas no VDK varu pārtvēra, VDK un kumunisti nu un arī organzētā noziedzība. Tieši tādēl VDK saraksti netika atklāti, bet tie tika muļļāti tik ilgi. VDK cilveki, kas visu prihvatizējuši un iedzivojušies bagātībā, ATDODIET tautai sazagto! Nu un kāda jēga Latvijas neatkarībai, ka 500.000 nevar atļauties tajā dzīvot! 3šā nabadzīgākā valsts EU! Mani radinieki, kas dažādu iemeslu dēļ nevar aizbraukt no LV, dzīvo nabadzīgāk nekā Padumju laikos! Un mēs sūtam $$ no ārzemēm! Vienīgā izeja - Tiem kas patiesībā Latvijā pie varas, ir jāmaina vērtību sistēma, kad viņi sapratīs, ka Evolūcijas teorija ir meli, un sapratīs, ka $$$ uz turieni kur mēs visi dodamies, līdzi paņemt nevar, tad viņi sāks rūpēties par tautu un atdos sazagto! Paanalizējiet, kas visu prihvatizēja!? Pat Latvijas VID ēku uzcēla Krievijas Oligarhs Vexelbergs, Putina draugs! Un vēl viens ļaunums, no rietumiem ir oligarhs Dz Soross, (sorosīti ir arī LV valdībā, it īpaši Attīstībai/PAR, nu arī JV, kas viss ir vecās Vienotības reinkarnacija) viņa sponsorētā liberalisma velkomistu armija jau okupē Rietumeiropu! Musulmāņi to pārņem bez kara! https://www.breitbart.com/europe/2018/12/22/hungary-ft-soros-enemy-democracy-not-person-year/amp/
X
14. martā 01:17
ČAKŠA ATLSĀBSTI !!! VISS BŪS ZAJIBISJA !!! ...
Sancis
14. martā 02:54
Mīļà tauta, ieslèdziet, lūdzu, pelēko vielu...beidzot!! Pelēkā vielu ir tā, kura DOMĀ!!!
sendenī
14. martā 03:01
Nu ko tāda Čakša, kas bija politmafijas kleptoēzeļu ieliktene tajā ministrijas ēzeliskajā krēslā, var pateikt. Derīga tikai dzemdībām. Lai vai nu tur kā, bet tā kleptoēzeliene Viņķele ir gudrāka par to ielikteni, ēzelieni Čakšu.
Sauļus
14. martā 05:29
Pamest jaundzimušu bērnu lai skrietu lobēt iekārtu tirgotājus uz zāļu spekulantus var tikai xxxx, nauda, nauda, tās ir prioritātes bez kompromisiem, kabo darbu sahmatu cepmioni mnahhhh
Sausmas
14. martā 07:03
Kas notiek ,darbi tirk dariti runad limeni , un vispar kas sai prrsonai deva vardu !!!!!!
>:-)
14. martā 07:08
Ta tad brīnums . Ja savu pašas bērnu varēja pamest novārtā, ko, Jūs, no viņas varat gaidīt, tikt ieskaitītam pirmā zārka, tfu... , groza kategorijā, kā nevērtīgs zemcilvēks .
lasītājs
14. martā 07:15
Nu labi, Čakša vismaz kaut ko filtrēja medicīnā, bet padumjā blējēja kaza-viņķele - tas jau tīrais politiķu ieliktenis pēc principa - jo stulbāks, jo labāk.
Seniors
14. martā 07:17
Riebjas klausities un dzirdet !!! Tik stulbu ministri un zagli , sen nebiju Dzirdejis un redzejis ! Visa , bijusa Saeima , vieni ZAGLI un RAUSEJI . Ceru , kad KARINS noliks visus , pie vietas !
S
14. martā 07:19
Viņķele tomēr ir super tikai tāpēc vien, ka nolika šo merkantilo masu izkropļošanu un slepkavību organizatori pie vietas. Un tā vēl nekaunas piesaukt Satversmi, kura tieši garantē visiem iedzīvotājiem veselības aprūpi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi