Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
123 komentāri
Sakārtot:
Pastalkvekšķis
26. martā 06:38
Pastalas ir idioti ,tur pat nav jautājumu,pieņemt tādus likumus ,no šāds dzīvokļa dalīšanās pat Krievijā ir atteikušies ,dzīvokļus ir viens vesels nevis kaut kādas mistiskas domājamās daļas. Bļin pastalu demokrātija,
AJ
26. martā 06:43
Bezkompromisa tiesiskums
Bio
26. martā 06:54
Atnāks, jaunā īpašnieka uzaicināti draugi - kāds čigānu bars, pāris nedēļas padzīvos un Andrim pa lētuci nāksies dzīvokļa pusi pārdot. Tas tā, es fantazēju.
Jā , bet
26. martā 06:57
puse no ārdurvīm , puse no atejas poda , puse no gāzesplīts viņam pieder ..... pilna Latvija ar tādiem , kam nepieder NEKAS !
hi
26. martā 07:00
Un šādi "likums" izrīkojas ar maznodrošinātu, bezspēcīgu trešo lietas personu??? Lopiem mežā šādu likumu pat nav.
Arija Emilija Reimane-Dewar
26. martā 07:04
Vai tada ir tiesiska valsts? Kas tie par likumiem, kas tadus sastada un kas apstiprina? Zveeru likumi.
dubultstandarts
26. martā 07:06
Vainīgs padēls. Ja kļūdās augsta līmeņa darboņi, tad maksā arī trešais un šo kļūdu apmaksā. Varbūt padēls kandidē uz Eiroparlamentu?
L39
26. martā 07:08
jaa,andri,vajadzeeja iet pie notaara.man ir liidzigs variants.uzradaas peekshni viena miskaste ar savu ceturto dalju.jasasien dzelonjdratiis un jaaiemet upee laikam.
Jā , bet
26. martā 07:14
pēc sievas nāves pensionārs Andris saņem pusi no mirušās sievas pensijas ! Par ko ????? Ja sieva nomirst vēl pirms pensijas , tad valsts iemaksātos nodokļus vienkārši NOZOG .... un šito lietu no civilizētā kapitālisma kliķe kategoriski atsakās pārņemt . Ko tad zags ?
Interesanti
26. martā 07:14
Daudzi skandālos iesaistītie ierēdņi visus īpašumus pārraksta uz sievām. Tur dalīt nav ko? Te - sieva nomira un par padēla kļūdu pie reizes atņem arī vienīgo mājokli, tagad jau svešam cilvēkam?
Mja
26. martā 07:16
Nu nezinu, vai tiešām kāds ir tik ļoti saspiedis galvu lai pirktu pusi no vienistabas dzīvokļa??!! Visticamāk, nepirks! Kurš gribēs kopā vienā telpā ar svešu, vecu kungu dzībot, ja nu vienīgi kāda pensionāre, kura caur sludinājumiem nevar atrast sev otru pusīti😀
nu kas liedza laulātai draudzenei
26. martā 07:24
sastādīt testamentu mājās, sēžot pie galda, un ar savu roku uzrakstīt un parakstit, ka visu novēl vīram. Šāds privāts testaments ir juridiski legāls, un dēla pretenzijas apstrīdamas. Būtu jau prātīgi, ja dēls kopā ar vīru sastādītu mantojuma līgumu, ka pēc vīra nāves viņam tiek viss. Kādu tad naudu viņš dabūs, pārdodot 1/2 no vienistabas dzīvokļa blokmājā?
hmm
26. martā 07:25
Kāpēc nelaiķes dēls ir lielāks mantinieks, nekā bez parādiem dzīvais vīrs un atraitnis? Tātad viņu jaunie īpašnieki netraucēs un neterorizēs, lai neapraktu ? Saka, ka čekisti zvēri....
atceros, man radi stāstīja
26. martā 07:29
ka latviete apprecējusi iebraukušu krievu, un nodzīvojuši 20 gadus, tad vīrs nomiris. Nu bijis dzīvoklis valsts mājā un žigulis. Tad no Iekškrievijas ieradusies māte, un pieprasījusi pusi. Tā nu latviešu sieva dabūjusi pārdot mašīnu un aiziet no dzīvokļa, pārdodot. Tā nu iet, kad sapinas ar nezināmiem cilvēkiem. PS māti nekad redzējusi nebija, nedz arī citus radus.
no dēla vaļā tikt nevar vis
26. martā 07:31
viņš skaitās neatraidāms mantinieks - ir testaments vai tā nav. Tomēr, ar testamentu viņš dabūtu 1/4 daļu no vienistabas dzīvokļa, nu tos pāris simtus jau var sagrabināt un atdot.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi