Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Orvels 1984
1. martā 05:49
Zemaa passsveerteejuma meitennu un mazo kraninu iipasnieku miiletais jenkku“Apple” “iPhone” ir ritigs izspiegotaaju paligs. Amerikaannu ražotaju “iPhone”, Blackbery, Motorolas ir iisti Pavlliki Morozovi kabataa. ASV visu pilsonnu izspiegossana ir ikdienas prakse. Tomer arii Latvijaa pilnigi visi mobolo unn fikseeto sakaru operatori tika spiesti pret savu gribu sapirkt noklausissanaas ierices centraalees lai vareetu ierakstiit visu abonomentu sarunas lai varetu taas nodot specdienestiem peec to pirmaa pieprasiijuma. Pat mazjam Triatel taas lika sapirkt!!
L39
1. martā 06:33
ne..j dziivot pa kautkadiem feisbukiem.man pilniigi pajaat.lai klausaas ko grib.ja ir kas taads svarigaaks,tad jarunaa ne tieshi.vai nu vispaar ne caur telefonu.
opis
1. martā 07:29
Bet kad es kaimiņam prasīju, kā uztaisīt bumbu, tad pie manis atbrauca no DP - kā to saprast?
Padomiņs
1. martā 07:42
Tāpēc nopērkot jaunu telefonu jāpavada divas dienas to iztīrot no nevēlamā, aizliedzot un nobloķējot visu lieko. Kā tautā saka, tejefons jāatžīdo!
a
1. martā 08:10
"eksperti" tikai apsaukā cilvekus, bet reāli visas aplikācijas,ko ielādē telefonā, kaut ko prasa-mikrofonu, vietu, pieslēguma info, failus galerijā, piekļuvi e-pastam utt. pašam man jāizlemj-varu/ nevaru kādam svešam kaut ko rādīt no tā,kas man tur ir? Tā nav paranoja, tā ir realitāte!
Juhans
1. martā 08:32
Telefons ir viltīgāks kiberu drošumekspertiem.
kaķis. to a
1. martā 08:58
nu viņi jau saka to pašu! ka tā sen vairs NAV paranoja..diemžēl.
Infor
1. martā 09:19
Tagad šo te funkciju , iedomājieties ASV ,un ccitu valstu armijām ,dienestiem ar mākslīgo intelektu kas spēj filtrēt ļoti daudz .
Infor
1. martā 09:24
Bet mārketingā to izmanto , man visu laiku tā ir ar reklāmām . Nepārsteidz guglētās ,bet pārsteidz kuras nav meklētas internetā . Sīkai maļ par gultu , gulēs tajā vai tajā gultā . Un jau reklāmas par bērnu gultām . Neesmu skatījies netā jo šobrīd nav pat domu pirkt jaunu .
bõreče
1. martā 09:37
"Ja kādai lietotnei piešķirat piekļuvi, tad lietotne šo piekļuvi arī izmantos," skaidro CERT.LV pārstāve Līga Besere. " ======================================================== Protams, ka izmantos. Izmantos arī tad, ja šādu piekļuvi liegsiet. Konkrēti kompānija Google tika pieķerta, ka, piemēram, izseko mobilā lietotāja dislokāciju pat tad, kad lietotājs skaidri bija liedzis to darīt telefona uzstādījumos. Tā kā izmantos, panāks un vēlreiz izmantos īpaši perversos veidos...
ha ha ha !
1. martā 10:29
telefons : es tevi drīkstu noklausīties ? Klients : Nē ! Telef. : Paldies , turpmāk es vairs nejautāšu ....
xd
1. martā 10:33
Vienkāršākais veids - ja ej uz kādu tikšanos vai jārunā kādas svarīgas lietas, atstāj telefonu vienkārši mājās...
to xd
1. martā 10:38
Piekrītu! Jā...un neej uz kafūzi, jo citiem apmeklētājiem būs telefoni ieslēgti. ;)
Kurmis
1. martā 10:57
Lai cik tas arī nebūtu skumji, tas ir tas pats, kas policijas aproce, tā nu par visiem visu zin vai mēs to gribam vai nē.
Rachel Forrest
1. martā 12:19
Google maksā $ 185 līdz $ 235 stundā par darbu tiešsaistē no mājām. Esmu pievienojies šim darbam pirms 4 mēnešiem, un es esmu nopelnījis $ 26839 savā pirmajā mēnesī no šī darba. Viegli un vienkārši veikt darbu un tā peļņa ir liela. Tagad jums vajadzētu mēģināt iegūt šo darbu un sākt pelnīt naudu tiešsaistē, sekojot norādījumiem šajā emuārā. >>>>> w­w­w.W­e­b­J­o­b­9­8.C­o­m

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi