Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
Mokasins
23. februārī 20:34
Kapec nav neviena zinas no latvijas valsts celi parstavja?kursh tagat uznemsies atbildibu par cietushajiem?kapec satiksme ministrs neko nedara?
Onslows
23. februārī 20:35
Dažs ar tiem busiņiem brauc, un domā, ka rallija trasē atrodas. Bet patiesībā tos tak kāds gaidija mājās!
>>Mokasins
23. februārī 20:41
Tu au zini avārijas iemeslu? Zini kamdēļ mašīna atradās pretējā joslā?
liela varbūtība
23. februārī 20:42
ka WW lidoja SU 27 lidotājs
ZBx
23. februārī 20:52
"pēc ierakst ano autobus" - ziņu papildinātājs neko jaunu izņemot pāli un analfabētismu nav atradis....
Ss
23. februārī 21:21
Visā tajā posmā nav neviena kabata autobusiem
Seila
23. februārī 21:43
Ja jau ceļš ir slidens, tad kāpēc jābrauc tik ātri? Spriežot pēc avarējušo auto bojājumiem, ātrums bijis liels.
satans dzer
23. februārī 21:43
rigas nesatixmes sabiedriskajos wada urljas slepkawas, te ari dzivs piemers! ista slepkawa sedejis pie stures! un tadiem atlauj parvadaat cilvekus !!! noteikti bij ae lielaam promileem.tas iespejams tikai urlakowa laikaa. pie stures sehz alkashi, nodzerti nopuwushi zeku purni, agresiwi, debili dzivnieki. kuri sit. nost klientus!!!!! nu un, pec taa kaa tie urodi brauc. tads rezultas bij tikai PASHSAPROOTAMS. talak bus vel jautraak.salaspils autinhs kurs kurse riga salaspils, tajaa sitads pats urlisks dzivnieks manai maasai pateica, es tev galwaskaulu ielauziisu, ja tu mani nodosi musariem. beigas vinju nonema ar waru no sturesrata, izradijas totaalaa kirsii
Kristīne
23. februārī 21:47
No CP noteikti būs komentārs, ka neizvēlējās atbilstošu ātrumu ceła apstākļiem. Bet, ja uz ceła stāv zīme, kavar braukt uz 70 vai 90, tātad, ar tādu ātrumu arī braucsm. Vai man kā šoferim ik pēc km jāapstājas un jāpārbauda vai ceļš ir slidens, varbūt tad ik pēc 500m vai 100m un pat 10m? Ja pa ceļu drīkst braukt uz 70, tad es kā vadītājs paļaujos, ka attiecīgie dienesti ir parūpējušies par ceļu, lai varētu ar tādu ātrumu braukt( ceļi ir apstrādāti ar pretslīdi, zīmes izvietotas pareizi utt). Un vēl: bija tiesa pirms ~ 2 mēn. kurā iesaistīti ugunsdzēsēji par 2 cilvēku nonāvēšanu, kad ugunsdzēsēju mašīna uzgāzās uz vieglās un nospieda tajā esošos cilvēkus. Ugunsdzēsējus tā teikt attaisnoja, jo redz esot izvērtēts ceļa stāvoklis, kurš atzīts par ļoti slidenu, tāpēc šiem iedeva nosacītu sodu. Kur taisnība? Tad izvērtējiet ceļu stāvokli visos gadījumos, un ja pa ceļu, kur atļauts braukt uz 90km/h nevar pabraukt ar tādu àtrumu, sodāt atbildīgos dienestus. Kā lai zinu, kurā vietā kaisītājam beidzās sāls un kurā vietā atbrauca nākošais kaisītājs , lai turpinātu, un cik desmitus metrus nenokaisīja?
Ja es butu
23. februārī 21:51
Maksājam nodoklus lai ....
Ja es būtu
23. februārī 21:52
..Par nesakoptiem slideniem celiem ,,,lai ....
to Kristīne
23. februārī 22:28
Kristīne laikam nav turejusi rokas CSN grāmatiņu,kur skaidri un gaiši melns uz balta raxtīts,ka autovadītājam jāspēj novērtēt situācija un atbilstoši reaģēt! Ja vakar bija +,šodien -,tad nu vajadzētu iedomāties,ka,iespējams,ceļš var būt apledojis,nevis spītīgi kā tādai aitai spiest pedāli grīdā,jo tur tak zīme!!!Nevar nolikt visām Kristīnēm uz visiem valsts cełiem kaisāmo mašīnu priekšā un pakałā!
Ivo
23. februārī 23:09
Jūs vispār filtrējat ko rakstat....
Keistīne
23. februārī 23:11
Protams! Sargā sevi un Dievs tevi sargās! CSN rakstītie noteikumi domāti, lai maksimāli mazinātu/noņemtu atbildību no valsts/valsts iestādēm, lai nebūtu tiesvedību, kurās varētu piedzīt milzīgus līdzekļus no valsts. Vai viss ceļš no Rīgas līdz Bolderājai bija tik slidens vai tikai tas posms pie Volleriem?
Sir G
23. februārī 23:12
Uzsniga neliels sniedziņš balts un, ceļoties temperatūrai no vairāku dienu mīnusiem, tas saveidoja nepieciešamo izejvielu melnajam ledum. No rīta arī uz Brīvībenes bija mellais.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi