Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
59 komentāri
Sakārtot:
Hanna
23. februārī 11:27
Līdzjūtība tuviniekiem. Tās kas notiek uz tās šosejas ir šausmas. Šoseja šaura ar intensīvu satiksmi, turklāt gandrīz visi uzskata zem sava goda braukt uz 50 vai 70 kas nu kurā ceļa posmā darbojas. Apdzen kā negudri...
Juhans
23. februārī 11:27
Izbraucot uz koplietošanas ceļa, Tavas izredzes izdzīvot samazinās.
Laila
23. februārī 11:39
Katru dienu tur braucu- ceļš šaurs, autobusiem tikai dažas kabatas, ļoti daudz brauc fūres.
?
23. februārī 11:41
"vairāki cilvēki cietuši un divi gājuši bojā". Nākamais- "Negadījumā cietuši vairāki cilvēki, bet viens cilvēks gājis bojā."
žopers
23. februārī 11:49
Ne jau tikai uz šitās šosejas, muļķu zemē lielākā daļa,( arī smagie un ar bīstamām kravām braucošie ) uzskata par normu vienmēr un visur braukt ar vismaz +20. Vai tiešām atbildīgie par drošību uz ceļiem nevar paprasīt kaimiņiem igauņiem, kā viņi panākuši daudz maz kulturālu braukšanu. Tur ir pavisam cita kārtība, un arī bezjēdzīgu ierobežojumu faktiski nav, ja kāds ir, tad tas ir atbilstošs attiecīgajai situācijai, līdz ar to šoferiem mazāk rodas vēlme neievērot noteikumus, jo tie ir acīmredzami stulbi. Un igauņu ceļu kvalitāte arī, bet tā jau ir cita tēma.
...
23. februārī 11:56
Knapi uzsniga un aiziet,pilns nets ar avārījām un vēl viens otrs gudrinieks jau vasaras riepas paspējis uzlikt
po
23. februārī 12:19
Bolderaici nesās kā negudri, ibio.
Lv#Rīga
23. februārī 12:22
Nu šeit arī pierāda to , ko nozīme ātrums uz slidena ceļa . Uz šā ceļa kurš savieno Iļģuciema ar Bolderāju . Tur var riktīgu ātrumu uzraut , diemžēl daudzi šoferi neapzinās risku . Un dēļ tādiem vadītājiem cieš citi satiksmes dalībnieki . Varbūt beidzot sāks aizdomāties pārgalvīgie šoferi ?
Semīrs
23. februārī 12:33
Izskatās pēc bildēm ka tas busiņš lēnāk par 120 km nav braucis. Tad jau tur nekāds kaisītājs nepalīdzēs..... Vienkārši- kārtējais donors brauca.
Nita
23. februārī 12:33
Nu šorît Rîga vispàr ir viena slidotava!! Ne uzsākt, ne normāli nobremzēt nevarēja uz Maskavas ielas!! Un sniegs te galīgi ne pie vainas!! Ar visām radžu riepām knapi pabraukt-melns ledus un nekausīts! Un neviens neskrēja-brauca lēnām un ar distanci! Baložos džips uz sāna bija uzlicis-laikam bija dikti pārliecināts par sevi! Bet vakar pa TV saka 17 miljoni esot iztērēti jau šoziem!! Un izdevies sāli ieekonomēt!! Zeme atveries!!!
Braucējs
23. februārī 12:36
Ātrums nav bīstams, ja skatās uz ceļu. Kopš 90. - to sākuma, kad varēja dabūt jaudīgus, lietotus auto, regulāri uzspiežu. Vēl nekad neesmu iekļuvis avārijā. Vienkārši jr cilvēki, kas neprot braukt un kavē satiksmi, tieši lēnie rada riskus.
Nils
23. februārī 12:37
Var iesūdzēt tiesā Rīgas Domi par drausmīgajiem, nekoptajiem ceļiem.
Aleksandrs
23. februārī 12:37
....un tā mēs skrienam ar cerībām,plāniem un dzenamies pēc labākā un vēl labāka.Tikai mirklis un viss.........Līdzjūtība tuviniekim!
X
23. februārī 12:40
PĒC BILDĒM IZSKATĀS ,KA SATIKSME IEBLIEZUSI BUSIŅAM...
Mehāniķis
23. februārī 12:42
Daudzi auto ir sarūsējuši un zaudējušu izturību. Grūti noticēt, ka tikai, lai ietaupītu, daudzi gatavi riskēt...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi