Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
74 komentāri
Sakārtot:
KIVICS=DAUNIS
21. februārī 17:09
Deportēt to resno klaunu un nolietoto prostitūtu.
Aija Avotiņa
21. februārī 17:13
Ākstu bars.Daudz drausmīgāku kaunu saviem bērniem nodara piemēram vecāki aktieri...Skatījos filmiņu ar aktrisi,kas man vienmēr patika un kad ieraudzīju viņu pretīgā seksa ainā,sapratu,ka nekad negribētu būt viņas bērnu vai mazbērnu vietā..Man būtu šausmīgs kauns.
Monja
21. februārī 17:15
Nopietni? Vai tad tiesam valsti nav vairs bernu kuriem patiesam ir vajadziga palidziba? Vai nelabveligas gimenes berni var dzivot?
:))
21. februārī 17:15
Tas labi! Mazliet jau smadzenes vajag ielikt vietā. Tak padsmit gados bērni dzīvojas facebook. Visu to nesmukumu redz pašu bērni, redz bērnu skolasbiedri, redz skolotāji un redz bērnu skolasbiedru vecāki. Un neviens normāls cilvēks viņiem neteiks - malači, tā turpiniet. Toties aprunās un ieņirgs ne pa jokam. Ka pēc tāda var rādīties sabiedriskos pasākumos, kā pēc tāda var iet uz klases sapulcēm, uz skolas pasākumiem. Nē, nu ja kaunu nepazīst, tad jau problēmas nebūs. Bet iedomājoties, ka pus Latvija ir redzējusi tagad abus drāžamies, nu moins. Es to reto reizi, kad braucu mājās no kāda tusiņa un ja par daudz ir ieņemts, priecājos, ka nevienu kaimiņu nesatieku līdz dzīvokļa durvīm, bet te nu izrādījuši ir visu, ko nu var izrādīt. Atliek vēl vienīgi nogulties plikiem gultā un izplest kājas, nofočēties un izlikt bildes vispārējai apskatei.
>>Aija Avotiņa
21. februārī 17:17
Skaties pasakas bērniem.
Ha-ha-ha
21. februārī 17:19
Pasauks uz policiju, pakratīs pirkstu un VISSS!!!! Visiem ir pie kājas!Vērsāmies par kaimiņu mazajiem bērniem, 4 gadi, nobaroti kā zirgi, tiek iekaustīti, uz dārziņu neiet, ārā vispār viņus neved. Un nekas! Atrakstīja atbildē, ka ne emocionāla, ne fiziska vardarbība nepastāv. Tā ka, Kivičs ar Skulmi var droši turpināt ālēšanos.
Monja
21. februārī 17:19
Visa problema ka dienesti skatas uz normalam gimenem kuras viss ir labi berniem viss ir, skola viss ari labi. Vai tas ir normali un kas skatisies uz berniem kuriem viss nav labi? Zinu dienesti vai?
Zelda
21. februārī 17:21
Iespējams, ka daļa viņu darbību ir šova pēc... tomēr te nav ASV tirgus, kur "10 minūtes kauna un daži miljoni kontā". Latvija ir maza, viens otru pazīst - par šovu nopelnīs, labākajā gadījumā, pārdesmit tūkstošus, bet kaunu sataisījuši par miljonu un ilgam laikam.
Hektors
21. februārī 17:23
No Kiviča un Skulmes kailfoto,varētu veidot skulptūru- Kauna Kamols.
Liepāja
21. februārī 17:23
Iesniegumi policijai ir fufelis...Viņi tikai tukši atrakstās..Liepājā ālējas mazgadīgo bandas un neviens pat neķeras viņiem klāt...10,11 12 gadīgi klīst vēlu vakaros ,dara šausmu lietas un nevienam tas nerūp.
x
21. februārī 17:23
Da dienestiem pie kājas! PIilna Latvija ar tādiem Kiviciem un Lienēm, tik nav tik populāri, taisa vel lielākas ziepes un par berniem vispār nospļauties!!!
to Zelda
21. februārī 17:26
Kādus pārdesmit tūkstošus? Ja par katru tādu raidījumu maksās pārdesmit tūkstošus visiem, kas tajā piedalās, jebkurš tv kanāls bankrotēs mazā valstiņā. Pāris tūkstoši varbūt, bet ne jau pārdesmit.
Līga Šūlga
21. februārī 17:26
liene un andri,dzivojiet savu dzivi,ne jus pirmie ne pedejie ,kas skiras.kapec tiek iesaistita barentiesa policija.cits nekas nav ko darit,kapec paradnieka dzivei neviens nepievers uzmanibu.kadu priekszimi vins rada saviem berniem,sieva ,entas brutes ,berni.ka to nosaukt.priekzimigs piemers?
Monja
21. februārī 17:27
Kapec to kas notiek ar berniem mes uzzinam zinas??? Varbut tapec ka dienesti sez zinas???
to to Zelda
21. februārī 17:29
Pārdesmit var nopelnīt, ja vēl uz šī "slavas viļņa" vēl ko pasāk - kādu biznesu vai piedalās pasākumos kā dzīvais cirks un tml. Nu, tad par visu kādi 20 000 maksimums var savākties!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi