Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
41 komentārs
Sakārtot:
Viktors Eglītis
12. februārī 09:12
Kas ir šī sabiedrība - precīzāk daļa? Es neticu!!!
ALIDA DJATLIKA
12. februārī 09:18
Kada sabiedribas dala tic? Vai tie ir Latvijas okupanti kuri tic?
Guntis Grīvans
12. februārī 09:19
Rīgas aitām tak patīk ka viņas cērp. Tāpēc jau pūtina prostitūts un viņa salašņas ar tīru sirdsapziņu apzog Rīgas iedzīvotājus.
Egle Egle
12. februārī 09:21
Es neticu :))) Bet krievu tautības cilvēki Latvija ir lieliski un mīlēti un cienīti.
Ainārs Broks
12. februārī 09:29
Neticēju un neticēšu kremļa žurkai,ko reāli Zaglis ir izdarījis labu Rīgai??? Kādas ir ielas RĪGĀ??? Pretīgais ušakovs.
Atis Zariņš
12. februārī 09:59
Okupācijas sekas nav likvidētas. Ko dara mūsu ārlietu ministrs?
Reinis Beķeris
12. februārī 10:10
Izrādās, ka latvieši nav sabiedrības daļa, jo viņi Ušakovam netic! Tikai Saskaņai ir viņu okupantu sabiedrības daļa.
Kristine Berzina
12. februārī 10:13
Preizi saka urbanovičs...visi krievi tic ušakovam... tā kā,viss kārtībā... problēma ir valdībā...ļaujot krieviem ieņemt vadošus amatus...neskatoties ne uz kādām vēlēšanām...uzrakt var vienmēr kaut ko...darbs žurnālistiem un juristiem...
Salvis Dišlers
12. februārī 10:42
Rokas nost no Nila! Es balsoju, citu starpā! Un neesmu nekāds krievs kā mēģina iztēlot! Ļoti daudzi Latvieši balsoja par Nilu, lai izbeigtu nacistu Dominanci latvijā! Tautība nav nedz tiesas spriedums, nedz religija, mums galīgi neinteresē kāda kuram ir tautība, bet lai visi dzīvotu draudzīgi!
Sēņu Vecis
12. februārī 10:49
Ļoti daudzi Latvieši balsoja par Nilu, lai izbeigtu nacistu Dominanci latvijā! ========================================================================Bet Dišler, Latvijā ir tikai tavi nacisti - SC kompartijas nacisteļi, kuri apķēzīja juden nošaušanas vietas Biķerniekos un juden kapus Juglā. ***** Skaties un aizver muti. https://www.youtube.com/watch?v=m3xnZL--7kE&t=162s
Sēņu Vecis
12. februārī 10:55
tautība nav nedz tiesas spriedums, nedz religija, mums galīgi neinteresē kāda kuram ir tautība, bet lai visi dzīvotu draudzīgi! =============================================== ========================== Bet Dišler, nevienu nekrata tava Nila tautība, jo tā ir katra pilsoņa iekšējā un pērzonīgā lieta. Jasne ? ***** Starp citu, par nacistiem. Visas Airopas nacistu sabantujs notika tavā Krievijā, Pēterburgā, nevis Latvijā . Jasne, zowietiskais nacisteli ?
Gunārs Lapiņš
12. februārī 10:58
Urbanovičs pats atzīsies visās Ušakovam inkriminētajās blēdībās ? Bet vai tad fīrers nav galvenais vaininieks ? Nu, ja - es jau neko pats nedarīju ... - tiesājiet tos šestjorkas, ja izskaitļosiet.
Salvis Dišlers
12. februārī 10:59
..dzīvo ar savu Latvietību un latviesu valodu klusām, mani tas neinteresē, es uzaugu PSRS - ar kopēju mēŗķi - veidot Komunismu, Paradīzi uz Zemes, visiem cilvēkiem, bez izņēmuma un bez segregācijas! Tagad turpinu to Reliģijā! Iedzimtas lietas - Tautība, ādas krāsa, un tamlīdīgi - ar to nav ko lepoties!
Sēņu Vecis
12. februārī 11:05
Bet zowietiskais Dišler, kāds Latvijai sakars ar kaut kādu tur tavu PSRSku un ar tās bankr. un noziedzīgo KPSoSīsko ideloģiju ? ****************** Tu izaugi okupētajā Latvijas Republikā , nevis kaut kādā tut PSRSkā . Jasne , zowietiskais nacisteli ?
Sēņu Vecis
12. februārī 11:08
«…Я был сыном обычного токаря, и нам никто не рассказывал про политику. Мы просто верили в порядочность, воспитание и уважение. Было знание того, как нужно жить, чтобы совместными усилиями построить лучший мир, который мы называли коммунизмом». ----------- Salvis Dišlers

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi